Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

moze kurna bo w garazu nie mam za dobrego swiatla i tyle co do lampki udalo mi sie poskladac myslalem ze jest ok , jutro w dzien sprawdze co tam siedzi

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 20:54 ----------

no wydaje mi sie ze wszystko ok hmmm dziwne tez dokrecalem z wyczuciem

to nie dokrecenie tylko zle załozyłes moduł , zdejmnij fajere i obudowe , poluzuj ten torx od dołu którym dokrecasz moduł i docisnij wsio w strone licznika , potem poskładaj i bedzie cacy:naughty:

dzieki Domin za podpowiedz miales racje teraz wszystko gra:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kurna bo w garazu nie mam za dobrego swiatla i tyle co do lampki udalo mi sie poskladac myslalem ze jest ok , jutro w dzien sprawdze co tam siedzi

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 20:54 ----------

no wydaje mi sie ze wszystko ok hmmm dziwne tez dokrecalem z wyczuciem

to nie dokrecenie tylko zle załozyłes moduł , zdejmnij fajere i obudowe , poluzuj ten torx od dołu którym dokrecasz moduł i docisnij wsio w strone licznika , potem poskładaj i bedzie cacy:naughty:

dzieki Domin za podpowiedz miales racje teraz wszystko gra:thumbup1:

:thumbup1::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy każda kierownica multi z TT pasuje do b7 bez problemu ? bo widzę po etce ze jest kilka rodzajów z tego co widzę , chodzi mi o poduszkę i podłączenie , nie ma jakiś różnic ? są bez pokręteł i z ale z tego co wiem to tylko z pokrętłami podchodzą tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zbieram graty na ten mod i tak sobię to wszystko układam w głowie, myślę do czego i gdzie to ma być Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zbieram graty na ten mod i tak sobię to wszystko układam w głowie, myślę do czego i gdzie to ma być Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133

potrzebujesz go, żeby podmienić ten obecny łącznik i wpiąć się do taśmy, bez tego ani rusz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja audi a4 b7 ma zwykła kierownice czteroramienna i mam zamiar wymienić na multifunkcyjna. Mam moduł o numerach 8E0 953 549 L kupiona na allegro wraz tempomatem. Został już zamontowany i działa. Moje pytanie jaka muszę kopić kierownice o jakim numerze katalogowym aby współpracowało z modułem w/w i co jeszcze muszę dokupić?. -taśmę to o jakim numerze katalogowym? okablowanie poduszki o jaki numerze katalogowym i chyba czujnik kata skrętu G85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś podobną kierownice tylko że z A5 do AUDI a4 B5 i nie oryginalnego radia Allpine bo takie posiadam nigdzie nie mogę znaleźć informacji o podobnej kierownicy i nie oryginalnym radiu ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem własnie po wymianie kiery a4 b6 taśma A moduł kiery Q kodowanie zrobione vin chyba przypisany a le naliczniku nie gasną kontroli abs esp i na fise bremse . wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem własnie po wymianie kiery a4 b6 taśma A moduł kiery Q kodowanie zrobione vin chyba przypisany a le naliczniku nie gasną kontroli abs esp i na fise bremse . wie ktoś o co chodzi?

Coś się widocznie źle zakodowało, rób wszystko tak jak tu masz opisane, krok po kroku... później zgas silnik, po chwili zapal auto i powinno byc ok :wink:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/

Tu masz całe kodowanie, krok po kroku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kierownica i poducha b8 dostałem razem okablowanie kierownicy o nr. 8K0 971 589 G czy takie okablowanie bedzie pasowalo do tasmy 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś nr tego żółtego łącznika z poduchy B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś nr tego żółtego łącznika z poduchy B7 ?

ten do modułu Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 - ASO - około 15PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś nr tego żółtego łącznika z poduchy B7 ?

ten do modułu Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 - ASO - około 15PLN

U siebie przerzuciłem tylko żółtą wtyczkę z poduchy z B7 do tej z R8 i wszystko działa. Nie podmieniałem modułu i taśmy, bo u mnie już była MF i tempomat. Myślałem żeby dokupić wtyczkę do poduchy z B7 ale to chyba jest dostępne tylko w kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś nr tego żółtego łącznika z poduchy B7 ?

ten do modułu Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 - ASO - około 15PLN

U siebie przerzuciłem tylko żółtą wtyczkę z poduchy z B7 do tej z R8 i wszystko działa. Nie podmieniałem modułu i taśmy, bo u mnie już była MF i tempomat. Myślałem żeby dokupić wtyczkę do poduchy z B7 ale to chyba jest dostępne tylko w kpl.

a o ta Ci chodzi , jak cos to penie mam na stanie ale sprawdzic musze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...