Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam teraz nc+ pakiet platinium bardzo fajne polecam

To chyba nie miałeś wcześniej telewizji skoro z obecnego pakietu w NC+ jesteś zadowlony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest biznes,nie zapominajcie płacząc,mają najlepszy produkt i chcą go najlepiej sprzedać,proste:whistling:

do czego sie czepiacie,nie kumam,przecież do niczego nikogo nie zmuszają,uczciwie proponują nowe warunki,lub wypowiedzenie umowy i droga wolna,jest polsat,sa kablówki itd

jedyne do czego można sie przyczepic,to fakt,że niektórzy ponieśli tam jakies koszta,dekoder,antena,powinni im zwrócic przynajmniej część kosztów,a cała reszta jest jak najbardziej uczciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było tak uczciwie to UOKIK by im się do d*py nie zaczynał dobierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było tak uczciwie to UOKIK by im się do d*py nie zaczynał dobierać

Prawda :wink:

Komentatorzy z N to generalnie :grin:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

Polsat może i ma to premium za 79zł ale nie na canal+ a to właśnie właśnie chodzi większości ludzit;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było tak uczciwie to UOKIK by im się do d*py nie zaczynał dobierać

nie zrozumiałes mnie kolego,moja wypowiedz dotyczyła stricte biznesowego aspektu,produkt-cena,bo większość o to ma pretensje do NC+ "...płaciłem tyle,a teraz mam płacic tyle,złodzieje!!"

uokik do czegoś innego sie przyczepił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomeks, no to prawda, to co napisałeś ;)

Fakt, że robią teoretycznie wszystko zgodnie z prawem... ale nie oznacza to, żeby robić z ludzi idiotów i "kraść" w biały dzień :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, rezygnacja wydrukowana, teraz tylko wysłać.

W moim przypadku i tak miałem rezygnować po zakończeniu umowy z C+ w lipcu, nawet miałem zapłacone do konca umowy ale, że wyjeżdżam za granicę to muszę zrezygnować już teraz, żeby pod moją nieobecność w kraju nie wcisnęli jakiegoś mega pakietu :facepalm:

Dzwoniłem na infolinie i powiedzieli, że nowe oferty do klientów C+ już wysłali, do 19.04 mają dojść najpóźniej, później masz 2 tygodnie na decyzję czy przechodzisz do NC+ czy zostajesz, jak nie wypowiesz umowy to z końcem kwietnia jesteś abonentem NC+.

Nadpłatę mają mi zwrócić, poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz nc+ pakiet platinium bardzo fajne polecam

To chyba nie miałeś wcześniej telewizji skoro z obecnego pakietu w NC+ jesteś zadowlony.

A dlaczego? Ja byłem abonentem C+ kilka dobrych lat a teraz jestem JUŻ abonentem NC+. Przed podpisaniem umowy z NC+ "wziąłem" multiroom i zaraz po tym podpisałem umowę z NC+. Teraz płacę połowę ceny za pakiet Platinum z opcją HBO a połowę płaci druga osoba i oboje jesteśmy zadowoleni. Mam więcej niż miałem w C+ za mniejszą cenę i to aż o 50PLNów. :cool: Generalnie raczej klienci N rezygnują a klienci C+ wykupują multiroom i jest OK. P.S. Polecam. :good: Dodam, że w C+ multiroom nie musi być połączony ze sobą siecią logiczną. To są dwie oddzielne i niezależne karty, dekodery. W telewizji N i teraz NC+ już musi byc połączone ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że multiroom działający na zasadach N - można "podzielić" przez VPN :naughty:

Więc dla chcącego nic trudnego, a czytałem już dużo potwierdzeń, że działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem super ofertę nc+:

- wyższa cena za abonament

- mniejsza oferta programowa

- wydłużony okres umowy

do tego skorzystałem z oferty "Polska Gola" więc przy 2 bramkach po zakończeniu 15 miesięcznego okresu umowy miałem prawo do 2 miesięcy free - dla abonemnetu 79zł to niemal 160zł

oferta na pakiet gold za 89zł na 18 m. - niby tylko 10zł więcej ale oferta programowa do bani ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że multiroom działający na zasadach N - można "podzielić" przez VPN :naughty:

Więc dla chcącego nic trudnego, a czytałem już dużo potwierdzeń, że działa.

Weż po uwagę to że nie każdy używa ich dziadowskich dekoderów, ja mam swoje dekodery i dotychczas w C+ nie było problemu z multiroomem... a w NC+ multiroom działa tylko z ich dekoderami:thumbdown:

Dzwoniłem na infolinie i zapewniali mnie ze mogę przejść do NC+ zachowując multiroom od C+ zobaczymy czy dotrzymają słowa, umowę mam do lipca z C+ i nie zamierzam jej zmieniać bo mam duży rabat na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym... Nie dają wolności wyboru... ja również jestem za możliwością korzystania z własnego dekodera.

Lepszy taki multiroom na ich tunerach niż żaden...

Odnośnie 2 kart z C+ - bez problemu możesz przejść i zachować 2 karty które posiadasz.

Poza tym - to, że nie zamierzasz jej zmieniać, nie znaczy, że nie przyślą Ci propozycji "nie do odrzucenia" przejścia do NC+ - albo przechodzisz, albo wypad z baru :facepalm:

Chyba nawet wysyłali takie pisma - automatyczne przejście, chyba, że napiszesz wypowiedzenie w ciągu 14dni. Jak nie napiszesz to przechodzisz z automatu do NC+. Na szczęście UOKIK dobrał im się do d*py za te pisma i zaprzestali je rozsyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wziąłem MR na 4TV w NC+ ponieważ i tak starzy mieli C+ a ja oddzielnie n z full pakietem także zrezygnowalem. Stary był załatwiać więc nie do końca wszsytko wiem. Mam 4 dekodery w tym 1 z dyskiem 500gb i muszę je spiąc kablami sieciowymi?? Czy jeśli ich nie zepnę to będzie każdy musiał mieć oddzielny konwerter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że masz Multiroom Standard, tak więc:

# Wszystkie muszą mieć doprowadzony kabel od konwertera

# Wszystkie muszą być w jednej podsieci z tunerem matką - czyli tym z dyskiem 500GB - czyli tak, musisz je spiąć kablem sieciowym przez switcha, router, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że masz Multiroom Standard, tak więc:

# Wszystkie muszą mieć doprowadzony kabel od konwertera

# Wszystkie muszą być w jednej podsieci z tunerem matką - czyli tym z dyskiem 500GB - czyli tak, musisz je spiąć kablem sieciowym przez switcha, router, etc.

Kobieta w punkcie stwierdziła że jeżeli będą dekodery podpięte do internetu to nie potrzebne jest podłącznie ich do anten:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...