Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze by było żebyś bezpośrednio porównał się z innym s4b6 czy b7 :wink:

Zgadzam się ;)

Tak dla ciekawosci czasy z 2009-2010roku dla eSek stockowych i nieco zmodyfikowanych

http://farm6.static.flickr.com/5282/5233405127_0ca5201a3a_b.jpg

http://farm6.static.flickr.com/5203/5233993488_8fc6abf812_b.jpg

Czasy mają niesamowite, bo w kamieniu śląskim RS6C6 niehamowane 580km i S6C7 hamowane 450km od nas z klubu mieli ok. 12,6 - 12,7 a to były najlepsze czasy samego przejazdu tego dnia :wink: jeszcze pomodzone ttrs miało podobne ale ttrs nie wiem jakie czasy przejazdu bo tam kierownik wstrzelił się w start idealnie:shock3:

Opublikowano

Te czasy to mozna o kant d*py... to czasy z USA, ktore zawsze mocno roznia sie od Polskich :whistling:

Opublikowano

Mają inne zegarki czy chodzi o przygotowanie torów? :decayed:

Opublikowano

Przed remontem silnika mysle, ze byloby na moja korzysc, ale jak patrze na Twoje nagrania, to mysle, ze spokojnie bys mnie objechal... musze w koncu swoje padlo porzadnie wystroic i pokusic sie o swieze glowice, bo w sumie maja juz 14 lat ;)))

Może w temperaturach do 5-10 stopni C z wilgotnym powietrzem. :grin::JC_fan:. Natomiast elastycznością byś mnie wciungł :baseball:

jakbyś przez przypadek wybierał się kiedyś na spot do Warszawy to daj znać, przejadę się z Tobą :decayed:

Opublikowano

jedrekx, a moze Vag Event w Żerkowie? Jesli zaakceptuja moje auto, to jade :)

Opublikowano

i to jest dobra myśl! ja mam tylko 146 km więc co to jest :wink: przyjadę popatrzeć i przy okazji pogadamy. a jak znajdę kierowcę to "pogadamy" inaczej, taka mała powtórka z BT :grin:

Opublikowano

degustatorzy :whistling::decayed:

Opublikowano

też zawsze chciałem miec s4 b6 avant i mam doczekałem się pozdr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

?adniutka:naughty::naughty:

Opublikowano
też zawsze chciałem miec s4 b6 avant i mam doczekałem się pozdr

pochwal się:naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
.....

Dobrze by było żebyś bezpośrednio porównał się z innym s4b6 czy b7 :wink:

porównane. Co prawda złapane gdzieś na trasie jak z żoną obładowaną esą z wakacji wracałem, ale sedan eSy(też z pasażerem) nie dał rady 2 razy spod świateł ( z tym, że do ok 130). Potem na trasie dałem się wyprzedzić, to siedząc mu na ogonie gaz musiałem odpuszczac. ;).

Z r8 nie ma kolosalnej różnicy, ale jednak jest odrobinę silniejsza powyzej 5k rpm. Mina kierownika eRki mierząc srebrne kombi, które ledwo objechał- bezcenna :polew:

Opublikowano

Paweł to shamowałeś wkońcu to swoje cudo ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Paweł to shamowałeś wkońcu to swoje cudo ? :decayed:

nie..... za to znowu je zepsułem :facepalm:.

Opublikowano
Paweł to shamowałeś wkońcu to swoje cudo ? :decayed:

nie..... za to znowu je zepsułem :facepalm:.

tzn?

Opublikowano
Paweł to shamowałeś wkońcu to swoje cudo ? :decayed:

nie..... za to znowu je zepsułem :facepalm:.

WTF :shock3:
Opublikowano
Paweł to shamowałeś wkońcu to swoje cudo ? :decayed:

nie..... za to znowu je zepsułem :facepalm:.

Przecież Audi się nie psuje ;-P

A już szczególnie eSa :-))

Co się tam uwaliło?

Opublikowano
  • Autor

Cos ze wspomaganiem, w jednej chwili wysrało cały płyn, po czym się utwardziło maxymalnie... bardziej niż przy wyłączonym silniku... a do tego pompy nie slychac. Mam pewne podejrzenie, jutro się okaże.

Opublikowano

zacznij od sprawdzenia sitka w zbiorniczku z płynem :whistling:

Opublikowano
zacznij od sprawdzenia sitka w zbiorniczku z płynem :whistling:

ixplejn... :naughty:

Opublikowano

poszedł magiel pewnie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.