Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Calibra kocha takie mody i laski pod remizą twoje:banan:

Łopel calibra może i kocha, ale czy laski w obecnych czasach na to polecom, chyba nie bardzo :decayed: teraz są bardziej wybredne :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW this is true CZIKITA !!! :decayed:

Kolego gizmus 2006 moze lepiej nie podsuwaj takich pomysłów, bo jeszcze nasza forumowa czikita przejdzie jeszcze jedna transformacje :decayed::decayed:

Przynajmniej będzie zrobiona w stylu CZIKITY a nie uj wie co :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ma chłopak jaja. Dał fotkę i przyjmuje wszystkie komentarze połowa z Was szeryfów albo by zwiała z forum, lub robiła tak jak inni mówią. A on jest robi jak jemu się podoba. A skoro się podoba to plus. Większosć aut nawet nie pokaże bo się boi . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje masz w linku :decayed:. Tak naprawdę każdy robi jak uważa. I co prawda większości się pomysł nie podoba a ja tam widzę u niego jakiś cień, że może jednak zrobi to nie w stylu wiejskiej calibry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć auto wyjątkowe pod pewnym względem na forum:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ma chłopak jaja. Dał fotkę i przyjmuje wszystkie komentarze połowa z Was szeryfów albo by zwiała z forum, lub robiła tak jak inni mówią. A on jest robi jak jemu się podoba. A skoro się podoba to plus. Większosć aut nawet nie pokaże bo się boi . :naughty:

Podpuszczaj go dalej to założy trzeci temat z żenująco dziecinnym tytułem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, jak mu się podoba to jest ok! :decayed:

Nie zgadzam się...gust się ma albo nie...

Zazdroszczę właścicielowi auta poczucia humoru :facepalm: w sumie łatwiej i taniej zwrócić uwagę zyebanym autem niż wyrezać coś smakowitego...:doh:

Nie wsiadł bym do tego auta z tym wnętrzem... :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Calibra kocha takie mody i laski pod remizą twoje:banan:

Łopel calibra może i kocha, ale czy laski w obecnych czasach na to polecom, chyba nie bardzo :decayed: teraz są bardziej wybredne :co:

Chyba nie polecOM :zyzol:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zamknie i wykopsa w kosmos ten żenująco śmieszny temat :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, jak czytam niektore komenty uzytkownikow, to bym przypierdolil im slownikiem od jezyka polskiego, jesli juz kogos jada i neguja to niech to robia poprawna polszczyzna:decayed::wink: po drugie, widocznie tam gdzie mieszka User tej zacnej fury nazwanej dzwiecznie Czikita, jest tak szaro i dolujaco, ze postanowil troche rozweselic okolice:decayed: po trzecie, od poczatku widac, ze jest gruboskorny i znosi wszelka krytyke, wiec nie widze sensu w rzucaniu jakimis ciezkimi epitetami, wystarczy napisac, ze mody/stylistyka jest po prostu malo interesujaca i idzie w zlym kierunku, a to czy ten czlowiek zrobi tak jak mu piszecie, to zalezy tylko i wylacznie od niego, a jak widac ma wszelkie sugestie gleboko...

chill people:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, jak czytam niektore komenty uzytkownikow, to bym przypierdolil im slownikiem od jezyka polskiego, jesli juz kogos jada i neguja to niech to robia poprawna polszczyzna:decayed::wink: po drugie, widocznie tam gdzie mieszka User tej zacnej fury nazwanej dzwiecznie Czikita, jest tak szaro i dolujaco, ze postanowil troche rozweselic okolice:decayed: po trzecie, od poczatku widac, ze jest gruboskorny i znosi wszelka krytyke, wiec nie widze sensu w rzucaniu jakimis ciezkimi epitetami, wystarczy napisac, ze mody/stylistyka jest po prostu malo interesujaca i idzie w zlym kierunku, a to czy ten czlowiek zrobi tak jak mu piszecie, to zalezy tylko i wylacznie od niego, a jak widac ma wszelkie sugestie gleboko...

chill people:decayed::decayed::decayed:

a polskie litery to Ty znasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam, ale nie mam na klawesynie w pracy... niestety, Bozia obdarowala mnie jedynie alfabetem norweskim:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew: czikita na VAG INWAZJE jedziesz??:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak wątek moja A4 usunąłem bo nie było w nim zainteresowanie poza tym sąsiadowi zaimali B5 więc wpadłem w stresa. Zamaskuję tablice i zrobię nowy temat co do foteli to alkantara panowie hm przyciski są do Car audio żółty do wzmaka na głośniki hertza a żółty do monobloku Mac audio napędzający JBL-e i przyciski są konieczne gdyż zostawienie auta na którymś ze wzmaków jest równo znaczne z rozładowaniem akumulatora co do wnętrza to jeszcze listwy będę malował pod kolor samochodu bo w środku nic się nie działo a chciałem mieć swój unikalny lifting miło że ten wątek cieszy cię popularnością i dziękuje za komenty te uszczypliwe i te niedobijające mnie ale mi się podoba i che mieć oryginalne autko anie takie jak każdy pozdro :banan:

100% sukcesu :decayed:

E tam sensacje robicie i idziecie za postami innych mi tam się podoba :banan:

też tak myślę :whistling:

Przynajmniej ma chłopak jaja. Dał fotkę i przyjmuje wszystkie komentarze połowa z Was szeryfów albo by zwiała z forum, lub robiła tak jak inni mówią. A on jest robi jak jemu się podoba. A skoro się podoba to plus. Większosć aut nawet nie pokaże bo się boi . :naughty:

wyrwałeś mi to z ust !!!!!! ma jaja ......tego nie można mu zarzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jestem tutaj nowym użytkownikiem, co prawda nie posiadam Audi ale pofatygowałem się żeby się zarejestrować i poczytać komentarze o tym "dizajnie", mi się nie podoba, siedzenia wyglądają jakby żywcem do nich były doszyte zasłony z okien, przyciski po lewej stronie szpecą jeszcze bardziej wygląd, do tego wyglądają jak przyciski wyrwane z automatów w salonie gier, jeżeli są to przyciski sterowania audio to bym je montował w mniej widocznym miejscu tyle na ten temat z mojej strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze , aby mieć wyjątkowe auto można by dla próby odkręcić jedno z kół i tak nim jeździć. Tjuning przez wielkie T :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam sensacje robicie i idziecie za postami innych mi tam się podoba :banan:

też tak myślę :whistling:

Jest na to jeden odpowiedni komentarz ---> :doh:

P.S. Yebnij sobie jeszcze na bokach tribale, na masce płomienie i będzie komplet... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...