Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam mówię że posadzę :kox: Jedyny Kajtek daje mi jakąś nadzieję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez rolowania nadkoli...no no no...trzymam kciuki za złamanie nie ugiętych praw fizyki:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość sporo będziesz musiał je "rozciągnąć":whistling:...ale nie powiem jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkola będą rolkowane na 100% :wink:

Pytam z czystej ciekawości czy masz malowane tylne nadkola nie boisz się, że ci może szpachla popękać jak przesadzisz z naciągiem nie lepiej by było od razu auto do lakiernika zawieźć i zrobić te nadkola pod koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on na pewno będzie musiał powłokę lakierniczą na nadkolach poprawić to jest nieuniknione:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkola będą rolkowane na 100% :wink:

Pytam z czystej ciekawości czy masz malowane tylne nadkola nie boisz się, że ci może szpachla popękać jak przesadzisz z naciągiem nie lepiej by było od razu auto do lakiernika zawieźć i zrobić te nadkola pod koła?

Dobre pytanie. Ciężko mi stwierdzić ale na pewno przed takim zabiegiem postaram się dowiedzieć coś więcej. Sysiek pamiętam o tym że ty też chcesz maszynkę, mam znajomego na śląsku koło Mikołowa. Jak mi się uda to mi przyślę maszynkę i od razu ty skorzystasz. Na razie czekam na jego odpowiedź i dam ci znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jeżdżę i testuje i jest ok, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić czy tył przy komplecie pasażerów przytrze jak coś to się odezwę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kolega swego czasu rolował nadkola i musiał poprawić lakier, bo najzwyklej mu po prostu popękał i troszku nie estetycznie wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon widziałem to :nabijasie:

roluj nadkola i opuszczaj, kup więcej odboji (odboi? nie wiem jak to napisać :decayed: ) to tył na odbojach posadzisz i nie będzie tarło :decayed:

I tak zrobię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 18" 8,5J ET45 + dystans 5mm i oponie 235/40 jest na równo, więc nie masz co się czarować, że za chooja nie wejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 18" 8,5J ET45 + dystans 5mm i oponie 235/40 jest na równo, więc nie masz co się czarować, że za chooja nie wejdzie :decayed:

I h*j, pozamiatał system dziękuję dobranoc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kolega swego czasu rolował nadkola i musiał poprawić lakier, bo najzwyklej mu po prostu popękał i troszku nie estetycznie wyglądało :wink:

Sorry ale jak ktos nie umie rolowac to tak sie to konczy :facepalm:

Pare osob z forum rolowalo i jest gitara zobacz chociazby gracjana jak zagiol bude bez sladu, ja wypchnolem z tylu 1cm moze troche wiecej i tez jakos lakier nie popekal jak dobrze sie za to zabierzesz to niema problemu

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

WhyMe oni cie tak tyraja bo ci kola zazdroszcza :polew:

popatrzcie na avanta zielonego z fela od x5

DZIEKUJE :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Poprostu blotnik bedzie sie konczyl tak \

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...