Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co może być nie tak? wszystko podłączone, pompki działają, spryski wysuwają się tak jak trzeba ale nie psikają :-(

Opublikowano

Może duszę są pozapychane bo z tego co się orietuje to spryskiwaczy wysowaja się cisnieniowo ciśnieniem płynu tloczonego przez pompke więc raczej płyn do nich dochodzi

By HTC Desire 820

Opublikowano

"Ręcznie" wysunąłem spryska do końca to płyn cieknie, muszę zdjąć zderzak bo coś mi się wydaje, że chyba gdzieś zagniotłem węża...

Opublikowano

To są dwa wyjścia albo zagięty wąż albo pompka daje za słabe ciśnienie

By HTC Desire 820

Edytowane przez Tomekktm1

Opublikowano

Pompka nówka z zestawu więc obstawiam wąż, sprawdzę w wolnej chwili :)

Opublikowano

pompka dobrze podlaczona?

Opublikowano

Może i nie tak jak trzeba :kwasny: jakoś wsadzę tam rękę i obrócę wtyczkę, bo nie jest ori to mogę nią manewrować


Miałeś rację, trzeba było zamienić + :wink: teraz psika jak szalone :banan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć mam szybkie pytanie, muszę poprowadzić instalacje do pompki od spryskiwaczy lamp i zastanawiam się jak to jest w oryginale? To znaczy jak działają spryskiwacze czy za każdym razem jak spryskujemy szybę z włączonymi lampami czy inaczej?

Opublikowano

Ori jest tak,ze jak masz wlaczone swiatla to spryski swiatel zapinaja sie po 2-4sekundach,i myja przez 2-3sekundy - nie istotne ile czasu trzymasz spryski szyb,tzn jak 1sek to swiatel nie umyjesz ;)

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź czas poszukać przekaźnika :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany taka pompka bedzie dobra? I jaka uszczelka do niej bo IC nie mieli a ja nawet nie wiem jak ona wyglada :/

48b14bbaf5b6f239b09761f6181835e8.jpg4ed940b6c59864a258757e6fdf805b27.jpg

Opublikowano

Uszczelka pompki spryskiwacza reflektorów nr. 431 955 465 A (koszt ~ 10zł)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
Dnia 12.10.2014 o 10:56, Songoaudis napisał:

Ja podłaczylem sam przekaznik 389 i tak podalczalem i bez problemu mi smiga
31-masa
15-plus po zapłonie
30a-wyjscie ze skrzynki bezpiecznikow
53c-sygnal z wycieraczek
56-sygnał swiatel
SRA-wyjscie na pompke reflektorow

W polifcie 389 montujemy w miejsce 377. Pozostaje dołożyć zasilanie 30a ze skrzynki bezpieczników, sygnał świateł 56 z bezpiecznika świateł mijania i wychodzimy SRA na pompkę.

Sprawdzone, świeżo po montażu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Montował ktos poliftowe spryski w poliftowym zderzaku? Chodzi mi o wycinanie otworu i krycie go zaslepką. Dobrze to wyglada?

Opublikowano

Miałem takie plany, ale podczas wycinania otworów pod spryski zdałem sobie sprawę ze jest to nie wykonalne, bynajmniej nie ręcznie.

Opublikowano

Ale co poszło nie tak? Ori cięte są pod kątem czy co?

Opublikowano

Taka mini szlifierką "dremel" nie da rady?

 

Soulmaster3m jak chcesz mogę ci odrysowac otwory że zderzaka A6 C5 zeskanować i wysłać.

 

 

Opublikowano

Juz chyba widzę w czym problem. 2017-04-17 15.17.22

Opublikowano

A6 c5 nie ma takich jak przedlift?

Opublikowano

Aha no tak , o tym zapomniałem - w polifcie C5 od 2002 są na gładko dopiero , tak samo jak polift B5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.