Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż el. składanych lusterek zewnętrznych - DIY


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

a silniczki z końcówką F też nie obsługują el lusterek

a silniczki z cabrio b6 z literka E podejdą do avanta pod składane lusterka

pytasz czy stwierdzasz?

jeśli pytasz, to z cabrio nie podejdą, bo przy otwieraniu drzwi opuszcza się lekko szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już wiem na alledrogo jest dużo silniczków z literka B i H

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

a silniczki z końcówką F też nie obsługują el lusterek

a silniczki z cabrio b6 z literka E podejdą do avanta pod składane lusterka

podejdą tylko silniczki o numerach:

silniczek szyby obsługujące el. skł. Lusterka strona lewa (kierowcy)nr 8E1 959 801 E, F, G lub bez literki

silniczek szyby obsługujące el.skł. Lusterka strona prawa (pasażer)nr 8E1 959 802 E, F, G lub bez literki

i pisze o tym jak BYK w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już wiem na alledrogo jest dużo silniczków z literka B i H

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

a silniczki z końcówką F też nie obsługują el lusterek

a silniczki z cabrio b6 z literka E podejdą do avanta pod składane lusterka

podejdą tylko silniczki o numerach:

silniczek szyby obsługujące el. skł. Lusterka strona lewa (kierowcy)nr 8E1 959 801 E, F, G lub bez literki

silniczek szyby obsługujące el.skł. Lusterka strona prawa (pasażer)nr 8E1 959 802 E, F, G lub bez literki

i pisze o tym jak BYK w pierwszym poście

tak kolego masz racje pisze jak byk! Widziałem ,czytałem oraz doczytałem w późniejszych postach ,ze silniczki z końcówką F jednak nie obsłużą skladanych lusterek o tym nie napisałeś.

tylko powtarzasz co pisze w pierwszym poście i pomnażasz błąd z silniczkiem z końcówką F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a silniczki z koncówką F anglik maja inne oznaczenie od europejczyka?? jak można je rozpoznać aby nie kupić angola:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angliku numer jest biały, a tło czarne, a w europie masz czarne litery na białym tle. Po tym można na pierwszy rzut oka odróżnić :wink:

mfOXFprxH9-ZFJyd1LbBUfw.jpg

120169926wkp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bardzo cenna rada:wink:

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

ciekawe czy pod el.lusterka podeszly by moduly z audi D3 nr poczatkowe 4E......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nr maja te same tylko poczatek inny tz 4E zamiast 8E 4e oznaczenia audi D3 8E oznaczenia audi b6 a czy by podpasowaly sam sie zastanawiam bo sa w bardziej atrakcyjnych cenach niż do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie podejdą bo MK się z nimi nie skomunikuje. Ale możesz kupić i sprawdzić, będziemy mieli 200% pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by podeszły silniczki z tyłu np nr 8E0 959 801 ceny dużo niższe niż przednich silniczków!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by podeszły silniczki z tyłu np nr 8E0 959 801 ceny dużo niższe niż przednich silniczków!!!

bez żartów kolego. To co może zadziałać jest opisane w pierwszym wątku i nie ma co kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam cały komplet do sprzedania pod składane lusterka 100% sprawny jeśli jest ktoś zainteresowany to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy silniczek z anglika o nr8e2959801 podejdzie pod skladane lusterka?? i mogą być 2 różne silniczki np eu i anglik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet silniczek angielski po stronie kierowcy a eu pasazera nie podejdie? o nr 8E2959802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne ,że sie pytam??? wiekszosć modów na tym forum uzyskano na zasadzie prób i błeów!!!

wieć cie dziwi ze sie pytam?

od pół roku siedze na necie i szukam silniczków szyb kompaktybilnych z lusterkami i za mniej niz 100 za szt nie znajdziesz a anglik kosztuje polowe tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...