Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie pucuje sie to nie ten dzial i nie to forum :wink4:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Świetny ten licznik jest :slina:

Opublikowano
  • Autor

PRezentuje sie w porownaniu do eS jak esowy w porownaniu do zwyklego :wink4:

Opublikowano

PRezentuje sie w porownaniu do eS jak esowy w porownaniu do zwyklego :wink4:

dokładnie :kox:

Opublikowano

PRezentuje sie w porownaniu do eS jak esowy w porownaniu do zwyklego :wink4:

dokładnie :kox:

Nawet nie wiem czy nie lepiej :kox:, bo mi ten eSkowy, to tak średnio podchodzi, a ten z RSa :slina:

Opublikowano

Nie pucuje sie to nie ten dzial i nie to forum :wink4:

Wal się :wink4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 22:48_________________________________________________licznik słaby juz lepiej wygląda ten przedliftowy z auta mojego papy i tańszy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Swoja droga chyba zaloze bialej osobny watek ;)

Opublikowano

dajesz, dajesz :naughty:

Opublikowano
Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

tumblrktnaa0utuw1qa2i2x.gif OMG! za***iste :jerk:

Opublikowano

Nosb

dawno nic nie zmienialem ( poza kompletnym wnetrzem na poliftowe czarno-siwe recaro

Dawaj foty - licznik piękny... :good:

Opublikowano
  • Autor

Teraz to juz chyba dam jak wymienie deche i z karobnexami :mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 10:20_________________________________________________No mam na szybko :

dscf5699r.jpg

Jeszcze nie do konca pospinany :) Ale najwazniejsze dziala ;) Immo zrobione , wskazowki zyja :)

Opublikowano

Teraz to juz chyba dam jak wymienie deche i z karobnexami :mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 10:20_________________________________________________No mam na szybko :

dscf5699r.jpg

Jeszcze nie do konca pospinany :) Ale najwazniejsze dziala ;) Immo zrobione , wskazowki zyja :)

jespienkny its bjuryful :kox:

Opublikowano

Robi robotę :kox: Kupiłeś ten z allegro ?

Opublikowano
  • Autor

Gracjan od bola z forum. Ten z allegro pisal mi ze odda za 800 :decayed:

Opublikowano

Teraz to juz chyba dam jak wymienie deche i z karobnexami :mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 10:20_________________________________________________No mam na szybko :

dscf5699r.jpg

Jeszcze nie do konca pospinany :) Ale najwazniejsze dziala ;) Immo zrobione , wskazowki zyja :)

:slina: wypas

Opublikowano

pokaż foto z fisem :slina:

Opublikowano
  • Autor

Kostka od fis to akurat wogole jeszcze nie podpieta :wink4:

Opublikowano

pasi p&p?

ogarnij skrzynke bo PW nie mozna wysylac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jak zapchales to sie nie dziw :tongue4:

p&p to jest :sex: Generalnie do 2000 roku z fis pasi p&p ;) do starszych kombinowanie kostek.

Opublikowano

Jak zapchales to sie nie dziw :tongue4:

p&p to jest :sex: Generalnie do 2000 roku z fis pasi p&p ;) do starszych kombinowanie kostek.

a 99 to nie jest to samo co 2000?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.