Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brzmi ladnie ale ciut za cicho :) Bedzie robiony wydech niedlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty :good:

Jednak wydech jakoś tak dziwnie brzmi, może to wina filmiku ale dla mnie nie chodzi to jak V6. Może nagraj coś jak bedziesz odjeżdzał, lepiej bedzie slychac.

Ale naprawde jestem pelen podziwu dla pracy włożonej w auto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obciazeniu dopiero slychac V6. kozak fura. wogole za calego swapa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zdobywa szacunek w świętokrzyskim :decayed:

moim skromnym zdaniem najlepsza b5 na forum, tak trzymać :good:

najlepsza b5 w benzynie :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zdobywa szacunek w świętokrzyskim :decayed:

moim skromnym zdaniem najlepsza b5 na forum, tak trzymać :good:

najlepsza b5 w benzynie :gwizdanie:

:decayed:

no wlasnie sms dobrze zauwazyles bo najlepsza w dislu mam ja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: zarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sms dobrze zauwazyles bo najlepsza w dislu mam ja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: zarcik

dobrze że napisałeś "żarcik" na końcu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sms dobrze zauwazyles bo najlepsza w dislu mam ja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: zarcik

dobrze że napisałeś "żarcik" na końcu :decayed:

Ale wiesz ze w kazdej bajce jest odrobina prawdy :polew: :polew: :polew: nie smuc sie moze jak jeszcze troszke po rezasz to tez bedziesz mial fajna fure :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz ze w kazdej bajce jest odrobina prawdy :polew: :polew: :polew: nie smuc sie moze jak jeszcze troszke po rezasz to tez bedziesz mial fajna fure :wink4:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz ze w kazdej bajce jest odrobina prawdy :polew: :polew: :polew: nie smuc sie moze jak jeszcze troszke po rezasz to tez bedziesz mial fajna fure :wink4:

ja ją będę rezał do usranej śmierci więc nie licz na fory :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) To ja olej zmieniam sprzet wkladam , garaz sprzatam :) W wy mi tu spam ! :D

Kali co do dzwieku : co masz zrobione w wydechu ? U mnie nie ma precatow , katow , tlumiki sa dwa przelotowe 2,5" . I nawet pod obciazeniem cisza :)

Kolor jak pisze krystyna :) Ja bym go okreslil sliwkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz ze w kazdej bajce jest odrobina prawdy :polew: :polew: :polew: nie smuc sie moze jak jeszcze troszke po rezasz to tez bedziesz mial fajna fure :wink4:

ja ją będę rezał do usranej śmierci więc nie licz na fory :naughty::decayed:

Bardzo Cie szanuje somes i to co robisz . I ciesze sie ze sa jeszcze tacy zapalency ktorzy rezaja stare trupy i nie przejmuja sie takimi tekstami jak ; jak bedziesz sprzedawal auto to nikt tej kasy nie zwruci , szkoda kasy w starego kondona itd..... .

Wiec zycze powodzenia i troche wiecej kobylek :good:

Nosb bedzie mozna liczyc na przejazdzke tym pociskiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cie szanuje somes i to co robisz . I ciesze sie ze sa jeszcze tacy zapalency ktorzy rezaja stare trupy i nie przejmuja sie takimi tekstami jak ; jak bedziesz sprzedawal auto to nikt tej kasy nie zwruci , szkoda kasy w starego kondona itd..... .

Wiec zycze powodzenia i troche wiecej kobylek :good:

Nosb bedzie mozna liczyc na przejazdzke tym pociskiem :wink4:

I dobrze że jeszcze ktoś tu to potrafi docenić :notworthy: bo fakt faktem wkurw...ące jest jak Ci ktoś co chwila rzuca tekstami że nigdy nie odzyskam kasy włożonej w to auto przy sprzedaży.. a kto powiedział że ja to auto kiedyś sprzedam?

Kobyłek jeszcze kilka przybędzie na dniach bo na korektę softu jadę i myślę że między 160 a 170 będzie :):hi:

Daniel kiedy to będzie na tyle gotowe by dać mi się przejechać? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma duzej roznicy wzgledem starego 1,8T :) Moze brak laga :D i uciag od 2 tys ;) Ale pewnie za jakis czas to sie :mysli:

Generalnie musze zmienic termostat i jedna sonde EGT :) Bo mam 70stopni i jedna sonda chyba zjarana . Jutro chyba ogarne temat. Poztym hamulce z tylu ( wkladam zaciski alu z A6 bo na starcyh nie mialem recznego :/ ) .

Wnetrze do skonczenia :)

Jescze troche pracy czeka .. Wogole konczy sie kiedykolwiek ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...