Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kali co do dzwieku : co masz zrobione w wydechu ? U mnie nie ma precatow , katow , tlumiki sa dwa przelotowe 2,5" . I nawet pod obciazeniem cisza

Ja mam tylko wyciete katy i ciszy nie mam w aucie. W środku delikatnie, ładnie mruczy a na zewn. jak się wkręca to no może nie ryczy ale... no nie wiem jak to nazwać. nagram może dzisiaj jak się uda to porównamy. Ale skoro masz tak zrobiony wydech to napewno ładniej i głośniej chodzi od mojego, tylko nagranie jakieś dziwne. Chyba, ze ja mam puste tłumiki o czym nie wiem :P

Powiedz mi a zderzak od RSa wpasowałeś bez większych problemów? czy sporo rezania było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musisz mi dac przepis na tekie czarne lampki

no ja tez bede jutro rzeźbił lampy , juz trzeci komplet w mojej karierze :polew:

Nosb fura kozak , ale FMIC-a brakuje , oj brakuje :wink4:

Moscal zrobil bys jakas foto relacje z tego zabiegu bo bede zmienial lampki i przydala by mi sie pomoc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi a zderzak od RSa wpasowałeś bez większych problemów? czy sporo rezania było?

Jak dla mnie ten zderzak w tej postaci wyglada gorzej ori eSowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi a zderzak od RSa wpasowałeś bez większych problemów? czy sporo rezania było?

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t107708.0.html

dzieki wielkie :good:

Jak dla mnie ten zderzak w tej postaci wyglada gorzej ori eSowy

bo nie ma kratek i halogenów. ale kwestia czasu i bedzie bardzo dobrze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie wkreca to buczy :wink4: Na niskich :) U mnie cisza w tych rejestrach ;)

FMIC siadzie jakos niedlugo a zderzak bez kratek i halo kiepsko wyglada ale na zime sie tym nie przejmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, podkrecilem sobie zdjecie w fotoszopie i siedza 2 coolerki.

:tongue4:

Ja ze zdjęcia zauważam 2 SMIC :gwizdanie:

to widać bez podkręcania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moscal zrobil bys jakas foto relacje z tego zabiegu bo bede zmienial lampki i przydala by mi sie pomoc :naughty:

ci powiem że wielkiej filozofii nie ma , trzeba wiedzieć na jaka temperature nastawić piekarnik i znać "czas pieczenia" :polew: :polew: :polew:

chociaż Nosb rozerwał je podobno w rekach , ale on ma dzielone , ja swoje poprzednie które mam w profilu za chiny ludowe bym tak nie rozebrał , bardzo dużo kleju dają i nie jest to takie proste.

napewno dam ci znac co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cena za zespolone przednie światełka?

i czy możesz mi powiedzieć, czy da rade zmienić tarczki w liczniku np z benzyny na diesela i z mil na km? Bo wypatrzyłem u ciebie na aukcji takie liczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam dzielonych :) Mam depo zespolone .

to ja nie wiem co mi sie w głowie ujebało że masz dzielone :kox:

w kazdym bądź razie ja zespolonych nie mogłem ruszyc , nie wiem czy teraz inaczej je kleją :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miał dzielone ale ma już zespolone :gwizdanie:

danielu i jak po swapie ?? jak spostrzeżenia ?? czips pewnie by się przydał co?? :kox: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:50_________________________________________________pokaż z bliska lampy bo właśnie rezam bixenona i zastanawiam się jak wymalować :naughty:

aha no i gratulacje za swapa i jego wykonanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerbB tarczke predkosci normalnie wymieniasz , przekodane na kilometry juz sa ;) Tarczki od obrotow sie nie zmienia tylko zmienia kodowanie i pokazuje jak nalezy :)

moskal z zespolonymi to jest tak ze je mam depo i te sie po prostu rozrywa :) Z valeo nie jest juz tak latwo :wink4:

seba spoko :) Benzyny pali tyle samo co moje 1,8T , ale niebo a ziemia jesli chodzo o elastycznosc :) uciag praktycznie od zera :) przyspieszenia praktycznie to samo ale teraz to nawet nie ma gdzie poszalec bo wszedzie slisko a ja na letnich :wallbash: Chip ? Mysle ze ingerencja w kompa to bedzie dopiero na koncu zabaw :evil:

Lampy byly gdzies foty w ankiecie poszukaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilę mnie nie było a tu widzę że już pali jeżdi-pełen serwis-a ne spot sie wybierasz tam w którąś niedzielę do Ck?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto bedzie lal do tego smoka ? :decayed:

Ile benzynki ?

Ile gazu przewidujesz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin chyba tak :)

Ragga wyjdzie w praniu :tongue4: Benzynki pali podobnie jak moje 1,8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga wyjdzie w praniu :tongue4: Benzynki pali podobnie jak moje 1,8T

Aaaa ile paliło Twoje 1.8 T na pełnej piździe, a ile przy jeździe normalnej bez spinania kaleson ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...