Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie ten twoj nowy potwor wyglada szkoda mi tej twojej b5 piekna byla hehe ja znowu bede przesiadac sie na audi b5 poraz trzeci majac sedana i kombi wybor trzeci bedzie losowy hehe zalezy co ladnego trafie bo poki co zastepcze wozidlo mi srednio odpowiada ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ładnie ten twoj nowy potwor wyglada szkoda mi tej twojej b5 piekna byla hehe ja znowu bede przesiadac sie na audi b5 poraz trzeci majac sedana i kombi wybor trzeci bedzie losowy hehe zalezy co ladnego trafie bo poki co zastepcze wozidlo mi srednio odpowiada ;/

Prawidłowy wybór :thumbup1: tylko polifta jakiegoś, najlepiej ATJ-a :wink:

Panowie co jest mi potrzebne do zrobienia pamięci w recaro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz recaro dostosowane pod pamięc?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/

Jestem powiedzmy na tym samym etapie. Wrzuciłem składane lustra S4 i recaro z pamięcią i czeka mnie podłączenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo dzięki, u mnie jest chyba lipa bo nie mam pamięci :kwasny:

Mamy taką samą lipę :) Można wyrezać pamięci do tych stołków ale trzeba przejść wszystkie etapy opisane w manualu i dodatkowo do podmiany idą silniczki sterujące w fotelu kierowcy :facepalm: Dużo łatwiej znaleźć fotel z instalacją memo, ale z drugiej strony kto sprzeda Ci sam fotel :grin: Ja i tak będę rezał pamięci, ale tylko dla funkcji Tilt w lusterku, a może kiedyś wskoczą stołki z Memo więc będzie szybka podmianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo roboty jest, na razie odpuszczę temat, może trafia mi się kiedyś białe recaro z pamięcią :decayed:

---------- Post dopisany 10-01-2013 at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 21:35 ----------

img8823nz.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek będzie nawet nawet:thumbup1:

nie widzę tylko glinki:whistling:

glinka jest, tylko akurat na foto jej zabrakło :decayed: brakuje mi tylko jakiegoś szamponu albo piany aktywnej :wink: najlepiej to i to :decayed:

Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.

nie miałem jeszcze styczności z Gliptonem, nie moge nic porównać, jak teraz coś do skóry będę kupował to padnie na Gliptone bo fakt wszyscy zachwalają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.

Nawilżać nawilża i skóra jest spoko w dotyku, jak pierwszy raz go użyłem to się wk**wiłem, bo ma konsystencje trochę gęstszą niż woda.

Ja też nie mam jakiegoś mega porównania, bo miałem do tej pory tylko 3 specyfiki do skóry. Właśnie chcę zobaczyć czy Gliptone to rzeczywiście tak jak mówią jeden z najlepszych wynalazków do skóry :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GLIPTONE ZESTAW GT12, GT11 DO ZADBANEJ SKÓRY GRATIS 2 MIKROFIBRY - ShowCarShine - Detailing Shop

Kilka złotych więcej, a dostajesz aplikatory i mikrofibry, a tego nigdy za mało :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Meguaiers do skóry nawet daję rade, powinieneś być zadowolony :wink:. Ja teraz celował będę w Gliptone, bo wszyscy zachwalają :decayed:.

Jak patrze na te kosmetyki to chcę już wiosnę i letni setup, w końcu można będzie coś poczyścić przy aucie :kox:.

Co to jest to na lewo od UC?

Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.

Nawilżać nawilża i skóra jest spoko w dotyku, jak pierwszy raz go użyłem to się wk**wiłem, bo ma konsystencje trochę gęstszą niż woda.

Ja też nie mam jakiegoś mega porównania, bo miałem do tej pory tylko 3 specyfiki do skóry. Właśnie chcę zobaczyć czy Gliptone to rzeczywiście tak jak mówią jeden z najlepszych wynalazków do skóry :wink:.

Każdy sądzi coś innego ale jak dla mnie kasa w błoto:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...