Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu kasowałem inspekcje techniczną i kombinowałem w zakładce 17 instruments bo nie mogłem jej skasować resetowałem też przez przez auto reset. Dzisiaj zauważyłem że nie zapalają mi się wieczorem światła jak otworze pilotem auto a wcześniej się zapalały tylne i przednie halogeny. tak samo po zamknięciu auta zapalały sie na „odprowadzenie” na czas ustawiony w MMI W MMI są włączone i mi o to sie nie palą. gdzie to się ustawia ? co mogłem namieszać ? Pytanie czy tę opcje może się wyłącza z pilota Dwa dni jeździła autem żona może może wyłączyła jakąś kombinacją z kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich, potrzebuje pomocy w zakodowaniu lamp w moim audi. Chodzi o audi a4 b8 2009 avant, zakupilem komplet lamp z modulami oraz adaptery do kostek. Lampy świecą bixenon oraz migacz nie chodzi led, natomiast po odpaleniu auta lampy mrugaja. Bardzo prosze o pomoc w zakodowaniu. Posiadam Vas5054a. Bardzo bedę wdzięczny za pomoc...


Witam serdecznie wszystkich, potrzebuje pomocy w zakodowaniu lamp w moim audi. Chodzi o audi a4 b8 2009 avant, zakupilem komplet lamp z modulami oraz adaptery do kostek. Lampy świecą bixenon oraz migacz nie chodzi led, natomiast po odpaleniu auta lampy mrugaja. Bardzo prosze o pomoc w zakodowaniu. Posiadam Vas5054a. Bardzo bedę wdzięczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, potrzebuje pomocy w zakodowaniu lamp w moim audi. Chodzi o audi a4 b8 2009 avant, zakupilem komplet lamp z modulami oraz adaptery do kostek. Lampy świecą bixenon oraz migacz nie chodzi led, natomiast po odpaleniu auta lampy mrugaja. Bardzo prosze o pomoc w zakodowaniu. Posiadam Vas5054a. Bardzo bedę wdzięczny za pomoc...

Witam serdecznie wszystkich, potrzebuje pomocy w zakodowaniu lamp w moim audi. Chodzi o audi a4 b8 2009 avant, zakupilem komplet lamp z modulami oraz adaptery do kostek. Lampy świecą bixenon oraz migacz nie chodzi led, natomiast po odpaleniu auta lampy mrugaja. Bardzo prosze o pomoc w zakodowaniu. Posiadam Vas5054a. Bardzo bedę wdzięczny za pomoc...

w innym watku masz opis montazu lamp i kodowanie i jaki sterownik obsluguje je :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeciez w POLIFCIE nie działa ta funkcja

W pierwszym poście jest info :)

Jednak sie o dziwo okazało, ze doswietlanie zakretow u mnie działa:)

Niestety po dezaktywacji funkcji stop/start w VCDS, funkcja czasem działa czasem nie- od czego to moze zalezec? Tryb jazdy zawsze wybrany "D", a mimo to samochod oczywiscie po spelnieniu danych warunkow czasem sie sam wylacza podczas np postoju na swiatłach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to dlaczego u mnie w polifcie aktywacja przebiegła prawidłowo i cieszę sie z doświetlania za pomocą halogenów ?

Nie tylko mi sie udało bo co najmniej jeden klubowicz rownież pisał ze aktywował w polifcie doświetlenie.

Potwierdzam. Działa doświetlanie w polifcie za pomocą halogenów. Na marginesie berdzo ładnie to działa

Panowie proszę o pomoc w ustawieniu czułości czujnika deszczu w polifcie.

Polift ma inaczej kodowanie czujnika w mce09 - w kanałach nie ma wyboru tej opcji:

mceczuj.jpg

W kanale 2 zamiast RLS pojawia się chyba rlsr g397. Po wejściu pojawiają się tylko bity bez możliwości zmiany

Ktoś pomoże?

Panowie, ponawiam prośbę. G*wniane wycieraczki wpędzają mnie w szał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kto mi usunął koment ??

a propos doświetlania zakrętów do mojej a6 c6 da radę tylko zakodować czy też trzeba coś rzeźbić
no i awaryjne tylne światła razem kierunkowskazami
no i to co mnie wkurza pikanie non stop o zapięciu pasów chcę to jak najbardziej wyłączyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kto mi usunął koment ??

a propos doświetlania zakrętów do mojej a6 c6 da radę tylko zakodować czy też trzeba coś rzeźbić

no i awaryjne tylne światła razem kierunkowskazami

no i to co mnie wkurza pikanie non stop o zapięciu pasów chcę to jak najbardziej wyłączyć :D

za taki koment ( spam ) to sie dostaje OSTRZEZENIE ;)

co do kodowań do A6 TO nie ten DZIAŁ , to zupełnie inna platforma :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie ustawienie oznacza ze nie mam podgrzewanych lusterek ??

112198f51b49a.jpg

W moim polifcie również działa doświetlanie zakrętów halogenem .

Edytowane przez marjan83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie oznacza to, że masz zakodowane ze nie masz podgrzewanych lusterek. Jak jest faktycznie to byś musiał zajrzeć do lusterka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo ludzi płacze za tym ;) a płacze jeszcze bardziej po zalaniu auta po burzy :D

Widocznie czujnik traci napięcie po zapłonie w Audicach a w VW juz nie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo ludzi płacze za tym ;) a płacze jeszcze bardziej po zalaniu auta po burzy :D

Widocznie czujnik traci napięcie po zapłonie w Audicach a w VW juz nie :]

W mk5 mam to zakodowane i uwazam ze to był najbardziej przydatny mod ;-) Wstajesz rano i wiesz czy w nocy padalo :-D
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam autocom CDP+ i program Delphi DS150E czy mogę tym odblokować zielone menu lub aktywować wskaźnik naładowania akumulatora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam kodowania po zmianie radia z chorus na symphony?

A gate tez trzeba zmieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...