Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A za co odowiadają bity od 1 do 4 włącznie ?

Pod linkiem, który wcześniej wrzuciłem, jest screenshot. Zerknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy mamy możliwość w B8 żeby zmienić czułość skrętu bixenonu? Tak aby bardziej skręcał przy ruchu kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam wrazenie ( a w zasadzie na pewno) ze u mnie w b8 MY2014 AUDI Drive Select nie dziala.

W CAR Menu codziennie rano mam AUTO, a zmiana trybu podczas jazdy AUTO-COMFORT-INDIVIDUAL etc.. nie powoduja zadnej roznicy. Zarowno pedalu gazu jak i ukl. kierowniczego.

Sprawdze jeszcze raz kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pisać w odpowiednim temacie. Tobie może ktoś szybciej udzieli odpowiedzi, a i z rozwiązania może w przyszłości skorzysta ktoś z podobnym problemem ;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/271003-montaz-i-dzialanie-ads-audi-drive-select-2008-2012/

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W CAR Menu codziennie rano mam AUTO, a zmiana trybu podczas jazdy AUTO-COMFORT-INDIVIDUAL etc.. nie powoduja zadnej roznicy. Zarowno pedalu gazu jak i ukl. kierowniczego.

to, ze przestawia sie na AUTO to norma. Ja mam MY2014 ADS fabrycznie to mam to samo. Jesli natomiast chodzi o porownanie. Na przyklad EFFICIENCY ma inna mape niz wszystkie pozostale tryby (samochod ma de facto mniejsza moc na tej mapie). DYNAMIC od pozostalych opcji rozni sie czuloscia pedalu gazu wiec najlepiej porownywac zachowanie samochodu pomiedzy EFFICIENCY i DYNAMIC, nie da sie tego nie zauwazyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do autobahn light to wystarczy w nocy na postoju przy gazować do + - 2 tys. obrotów i będzie widać jak światła się delikatnie podnoszą i opuszczają. Tzw. dynamiczny bixenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie sie koduje neon do jazdy dziennej po zapłonie przy włączniku na 0, bo nie ukrywam ze mnie drażni fakt ze nie mozna odpalić samochodu bez włączonych świateł -_-

Dziękuje za odp

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie sie koduje neon do jazdy dziennej po zapłonie przy włączniku na 0, bo nie ukrywam ze mnie drażni fakt ze nie mozna odpalić samochodu bez włączonych świateł -_-

Dziękuje za odp

Pozdrawiam

To ustawiasz w opcji CAR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z doświetlaniem zakrętów, działa tylko po włączeniu kierunkowskazów, przy skręcie kół nie działa, ktoś wie w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z doświetlaniem zakrętów, działa tylko po włączeniu kierunkowskazów, przy skręcie kół nie działa, ktoś wie w czym problem?

Wyłącznik musi być w pozycji "Auto". Przynajmniej tak jest u mnie w polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (BJ 04.2014) starczy w pozycji manuialnej ustawic i przekrecic kierownica.

Dziala, bo jak kodowalem, to w ten sposob sprawdzalem.

Wròcę jeszcze do tych świateł autostradowych, masz skrętnego bixa u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dziwną przypadłość. Za każdym włączeniem auta przy pierwszym nawet krótkim spryskaniu szyby, wyskakują spryskiwacze refektorów...w obecnych jesiennych warunkach 3 dni i po pełnym zbiorniczku...

Wczoraj zmieniałem to:
Headlight washer - times of wash and wipe cycles between each automatic activation:
[09 – Cent. Elect.] [security Access - 16] [Adaptation - 10] -> Channel 26 na wartość 100 i nadal to samo

Ktos wie jak to rozwiązać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze za pierwszym razem, przy zapalonych lampach, spryskuje reflektory. Zmień sobie czas sprysku w kanale 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo jest chyba co 5 spryśnięcie włączają się spryski lamp, poza tym po odpaleniu auta i przy zapalonych lampach ida automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako doraźny sposób można na chwilę przełączyć światła na 0 z auto i wtedy spryskać samą szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako doraźny sposób można na chwilę przełączyć światła na 0 z auto i wtedy spryskać samą szybę.

Ale wtedy gasisz światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...