Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosty sposób na czyszczenie felg.


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

felgi nie srebrne ale rzeczywiscie w tym sposobie cos jest. Pamiętam jak moja matka srebro czyściła własnie w ten sposób tylko potem musi być polerka z tego co wiem:)

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Ocet to raczej na kamień z wody. Ja próbowałem Duragloss , cena ok i efekt był. Jak ktos chce wiecej kasy wydac to chyba tak zwane dwa w jednym czyli Car Pro Trix . Ale kazdy sposób jest dobry byle właściciel auta zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym poprawić kolor felg?? Mam białe i mi po sezonie trochę zżółkły:kwasny: POlerka tylko jakąś mocną pastą??:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy pasta do zębów nie zniszczy za bardzo lakieru na feldze ? ( oprócz lekkiego zmatowienia oczywiście które da się wypolerować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecić srodek Tenzin Truck Clean - Aktywna Piana tylko ze trzeba uważać na lakier bo znajomy popryskał tym swoja ciężarówke to kolor troche zbladł ^^ ale falgi czyści lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro proponujecie cudowne środki to ja dorzucę swój. Środek do mycia silników (ja użyłem czegoś o nazwie KAGER z Foty) Bez machania szczoteczką,pryskasz,czekasz z 2-3 minuty,można lekko poprawić gąbką.Pył z klocków schodzi idealnie.Miałem ibize cupre na białych felgach,były pożółknięte,dwie sesje i zrobiły się śnieżnobiałe.Działa o niebo skuteczniej niż preparat do felg,wiem bo też próbowałem

Polecam również do kołpaków,działa identycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jak pozbyć się śladó , po naklejanych ciężarkach na felge , trzeba do tego jakiś cudowny środek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztki taśmy usuń czymś plastikowym,żeby nie porysować felgi,reszta,benzyna ekstrakcyjna lub nitro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o osadzie z klocków, a jaki preparat polecacie żeby jednocześnie usuwał pył z klocków i smołę?

Co roku mam problem po sezonie letnim, felgi są całe w kropeczkach smoły (asfaltu) :kwasny:.

Wiem wiem można je usuwać benzyną, ale może macie jakiś sprawdzony środek, który będzie robił robotę przy każdym myciu felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyczyszczenia kleju to tylko ekstrakcyjną bo nitro zmyje farbę, a do czyszczenia do pasta jest elegancka tylko ja zawsze trochę rozcieńczam ją z wodą i dopiero zabieram się za szorowanie takim bardziej płynnym koncentratem z pasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do czyszczenia felg (w Audi i w motocyklu) używam środka do mycia silnika Kermal.

Schodzi syf bardzo ładnie nie niszcząc lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usuwania smoly i kleju po odwaznikach swietnie sie sprawdza Decabit

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupilem koncentrat 1 litr za 18 zeta rozrabia sie 1:5 rozrobilem troche mocniejszy i syf z klockow zszedl bez problemu a wczesniej tyle szorowania cifem :D felga wyglada super i jestem zadowolony tylko nazwy nie pamietam musialbym zobaczyc na butelke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...