Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu ze fotek nie macie:tongue: a na poważnie to fajna opcja taki oem+ tylko pytanie co jak padnie dioda bo wtedy trzeba się do tego dokopać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty wiesz jak udobruchac żonę

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu ze fotek nie macie:tongue: a na poważnie to fajna opcja taki oem+ tylko pytanie co jak padnie dioda bo wtedy trzeba się do tego dokopać:facepalm:

Jest dostęp bezproblemowy. Wyciągasz lampe i masz wszystko na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

A tak ogółem, to pomysł zrobienia tych lamp w LEDach powstał z momentem, kiedy przepaliło mi się w lewej lampie włókno od stopu... :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ile taki zabieg jak bym chciał abyś mi wykonał? Tylko w pln proszę a nie w rudej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ile taki zabieg jak bym chciał abyś mi wykonał? Tylko w pln proszę a nie w rudej :naughty:

Gadaj z Michałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty Karol to tak często ci te stopy się przepalają że postanowiłeś ledy zamontować??:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i odpisałem:decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Karol jak się podobają żonie lampy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

A tak ogółem, to pomysł zrobienia tych lamp w LEDach powstał z momentem, kiedy przepaliło mi się w lewej lampie włókno od stopu... :guma:

ja juz dawno chcialem to zrobic ale ktos mi pow ze ten klosz nie przystosowany do ledow a tu prosze jaki efekt, sam to montowal bede:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wiesz jak to sie mówi... nie da się ?? czy się k**wa niechce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

A tak ogółem, to pomysł zrobienia tych lamp w LEDach powstał z momentem, kiedy przepaliło mi się w lewej lampie włókno od stopu... :guma:

ja juz dawno chcialem to zrobic ale ktos mi pow ze ten klosz nie przystosowany do ledow a tu prosze jaki efekt, sam to montowal bede:wink:

"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie - przyjdzie i to zrobi" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ma już ledy - mam i ja ;-)

Tak prawdę mówiąc nigdy nie myślałem żeby sobie robić ledy do a4 w tylnych lampach... Wogóle miało być mało ledów bo w poprzednim aucie trochę przesadziłem... Ale po zrobieniu lamp karolowi nawet mi się to spodobało. I w sobotnie popołudnie wyrezalem też dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ma już ledy - mam i ja ;-)

Tak prawdę mówiąc nigdy nie myślałem żeby sobie robić ledy do a4 w tylnych lampach... Wogóle miało być mało ledów bo w poprzednim aucie trochę przesadziłem... Ale po zrobieniu lamp karolowi nawet mi się to spodobało. I w sobotnie popołudnie wyrezalem też dla siebie.

Wrzuć fotki z dzisiejszego minispota jak świecą te LEDy w ciągu dnia, no i fote szatana :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj majster zdjęcie jak to w dzień świeci :wink:

Eleganckość i kultura :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie zdjecia jak to wyglada od srodka

nie ma tak dobrze tajemnica zawodowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...