Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie po zawirusowaniu autka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy Wam również spadło spalanie po zrobieniu programu?? Ja dopiero zauważyłem w środę, bo do tej pory można powiedzieć zapierdalałem :grin:. Przy spokojnej jeździe - stała ta sama trasa gdzie jeżdżę od lat do rodziców na działkę poza miasto spalanie spadło mi o 0.5-0.6L!!, dosłownie o tyle. Na tej trasie gdzie jeżdżę spokojnie z żoną i dzieckiem nie ma ani świateł ani korków, trasa 33km, spalanie zawsze w to miejsce było 6.7L, najmniej udało mi się zejść 6.5L. Obecnie po programie w jedną i drugą stronę zrobiłem spalanie 5.9L!.

Nie wierzyłem, ale jednak prawdą jest to, że po programie przy spokojnej jeździe spalanie o te pół litra idzie w dół. Ciekawe jak było by na trasie.

Zauważyliście to również? Wiem że nie odkryłem ameryki, ale chciałbym wiedzieć czy również w praktyce to zauważyliście, a nie tylko teorii

Opublikowano

pod warunkiem ze spalanie z komputera to prawda:) teoretycznie jak utrzymujesz styl jazdy powinno spaść ponieważ krócej się napędzasz a potem tylko utrzymywanie prędkości.

Opublikowano

mi też coś tam spadło po programie, ale to jakieś szczątkowe różnice :wink:

Opublikowano

ja po programie nie mam różnicy w spalaniu, oczywiście przy normalnej jeździe

Opublikowano

w dieslu zwieksza sie sprawnosc silnika wiec to normalne przy normalnej jezdzie, silnik ma tez po prostu latwiej dzwigac bude auta

Opublikowano

Mi spalanie wzrosło - ale przestałem właściwie normalnie jeździć :) W trasie spadło o 0,5 l/100

Opublikowano

Przy normalnej jeździe spadło:)

Opublikowano

mi tez spadlo przy normalnej.

Opublikowano

auto sie napedza szybciej bo wiecej wachy przy bucie dostaje.... wachy do utrzymania predkosci 100 auto dostaje tyle samo bo cudow nie ma... mozna zmienic charakterystyje pedalu gazu, mozna trafic do ciecia co ruszy tak mapki, ze komputer mysli ze dostaje mniej wachy niz dostaje (spalanie "wg komputerka" wtedy spadnie) ale realnie by jechac 100 trzeba tyle samo

Opublikowano

To ja moze podam swoje spalanie tydzien jezdzilem na seryjnym ecu od 110ps

Spalanie wyszlo 6.2 jazda do 140 ale niekiedy i 200.

Wsadzilem ecu z programem taka sama jazda i trasa,spalanie rzedu 5.3-5.4

Opublikowano
auto sie napedza szybciej bo wiecej wachy przy bucie dostaje.... wachy do utrzymania predkosci 100 auto dostaje tyle samo bo cudow nie ma... mozna zmienic charakterystyje pedalu gazu, mozna trafic do ciecia co ruszy tak mapki, ze komputer mysli ze dostaje mniej wachy niz dostaje (spalanie "wg komputerka" wtedy spadnie) ale realnie by jechac 100 trzeba tyle samo

realnie spada spalanie, jak ktoś normalnie jeździ i ma dobry program

sprawdzone na wielu autach

Opublikowano

Ja tam nie widze żadnej róznicy miedzy 3 modami, że tak powiem spalanie na mieście wzrosło wzgledem poprzednich:whistling:

nie pamietam juz w sumie spalania seryjnego:grin:

Opublikowano
Ja tam nie widze żadnej róznicy miedzy 3 modami, że tak powiem spalanie na mieście wzrosło wzgledem poprzednich:whistling:

nie pamietam juz w sumie spalania seryjnego:grin:

mam podobnie.:wink:

Opublikowano

No to chyba muszę zawirusować mjego AFN'a :kox:

Mi ciągle pali 7,2 - 7,5 .... ni c**ja mniej :kox:

Opublikowano

realnie spada spalanie, jak ktoś normalnie jeździ i ma dobry program

o zuzyciu dyskutowac mi sie nie chce (mozna sobie wyobrazac, ze dzieki zmianie charaktoerystyki pedalu gazu ze zucyie spadnie czy inne takie) ale zauwazam fakt ze aby tuner "napisal program" na sterownik musialby to umiec a zwyczajnie sie na tym nie zna wiec ogranicza sie do zmiany mapek czyli parametrow programu, ktorego z braku odpowiedniej wiedzy przeanalizowac nie moze.

Zauwazam takze ze stare pierdziele tdi sa malo sterowalne bo nie maja przepustnicy, sondy lambda, czujnika temp spalin... wiec tam malo co tak naprawde jest sterowalne (poza podniesieniem limieterow, dolozeniem kosku itp)...

Pozdrawiam,

Przemek

Opublikowano

Przy normalnej, wiadomo ze spadnie, ale czy jest tu ktos kto by wirusowal zeby przy normalnej jedzie mniej palil ? Watpie, kazdy wirusuje by lepiej zapierniczac :)

Ja jak ciskam spoid swiatelm i daze do 140-150 i jade do rodziny ok 40 km, to mam spalanie 5,7-6, jak do roboty jechalem normalni , dziadek-style, to nawret i 4,5 mi spalil, ale to nie byla jazda :P

Opublikowano
  • Autor
dziadek-style, to nawret i 4,5 mi spalil, ale to nie byla jazda :P

bujną masz wyobraźnie naprawdę jeżeli mówisz że 1.9tdi PD 130 spali 4.5 litra. No chyba że do roboty masz 2 km i do tego z góry to i owszem

Opublikowano
dziadek-style, to nawret i 4,5 mi spalil, ale to nie byla jazda :P

bujną masz wyobraźnie naprawdę jeżeli mówisz że 1.9tdi PD 130 spali 4.5 litra. No chyba że do roboty masz 2 km i do tego z góry to i owszem

pokazac Ci film z 17 km ? 3.1 litra:decayed: na 18stkach

Opublikowano

mi tez wcale nie spadlo

Opublikowano

wy to macie fajne spalania ja nie mogę zejść poniżej 8 litrów na trasie:) ale 1700kg wagi plus quattro to jest co ciągnać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.