Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Wieluniu


ROGER

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ



Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie czy ktoś w ogóle będzie, bo nie wiem czy jechać. Sam mam auto w rozsypce :whistling:

Zawsze ktoś jest. Co się dzieje z Twoim autem, może coś poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czy ktoś w ogóle będzie, bo nie wiem czy jechać. Sam mam auto w rozsypce :whistling:

Zawsze ktoś jest. Co się dzieje z Twoim autem, może coś poradzimy.

Nie nie. Nic się nie dzieje :decayed: Po prostu jestem na etapie zmian. Teraz będę dokładał BOSE, zmiana foteli na kubełki i mam trochę syf w środku, bo zmieniałem cały zawias, a na tył trzeba zdejmować tapicerkę to nawet nie zakładałem z powrotem, bo i tak będę wyciągał wszystko. No i jutro muszę zrobić przegub, bo wymieniłem, ale na używkę, bo mam dwa angliki i mi pstryka :facepalm: No i jak zdążę to jeszcze na zbieżność do Wielunia skoczę. Ponadto muszę wymienić odmę, bo mi leci olej i zrobić tą gumę, która trzyma wydech, bo mi się cały telepie. Teraz chwilowo mam podłapany drutem i mi dzwoni aż miło :decayed: Jakby ktoś potrzebował czegoś do B5 to pisać, mogę zabrać. W takim razie raczej będę :hi:

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Brać laptopa z vagiem? Ktoś potrzebuje? Bo musiałbym instalować - miałem format lapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował czegoś do B5 to pisać, mogę zabrać. W takim razie raczej będę :hi:

gdybyś miał antene do odbioru sygnałów z ori pilota wraz z kawałkiem wiązki do sterownika centralnego zamka to bym poprosił. Jacek chce dołożyć sterowanie centralnym zamkiem ori. pilotem. Sterownik który to obsługuje też możesz wziąć.

[/color]Brać laptopa z vagiem? Ktoś potrzebuje? Bo musiałbym instalować - miałem format lapka.

nie koniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać laptopa z vagiem? Ktoś potrzebuje? Bo musiałbym instalować - miałem format lapka.

Nie wiem czy nie za pózno piszę ale byłbyś bardzo zły gdybyś wziął tego laptopa a ja bym się nie zjawił?

Nadal nie wiem czy dojadę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać laptopa z vagiem? Ktoś potrzebuje? Bo musiałbym instalować - miałem format lapka.

Nie wiem czy nie za pózno piszę ale byłbyś bardzo zły gdybyś wziął tego laptopa a ja bym się nie zjawił?

Nadal nie wiem czy dojadę :(

Znaczy to nie ma problemu tylko nie wiem czy zdążę wgrać vaga.. Teraz trochę już za późno, bo muszę poczytać jak to się wgrywało, ale spróbuję. W ciągu 20 minut napiszę czy da radę.

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

Już wgrywam, powinno być bez przeszkód. Jak zainstaluję to dam jeszcze znać czy na pewno hula.

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Jakiś problem z kablem mam. Wezmę to, ale nie wiem czy śmignie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Decyzja już jest. Będę ale na 16-tą nie dam rady z wiadomych względów :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Decyzja już jest. Będę ale na 16-tą nie dam rady z wiadomych względów :))

też się chwilę spóźnię przez tego vaga, bo nie umiem ogarnąć kabla, ale zrobię to jakoś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem musimy zapełnić cały parking :decayed: Wezmę ze sobą z 3-4 audi jak się uda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie rozwiąże tematu ( a to będzie tragedia tak długo ) to wpadnę jeszcze raz bo logi które wczoraj zrobiliśmy wywalili mi do kosza moderatorzy.Chyba że do tego czasu furka stanie całkowice.

Napisali mi że z tego nikt nic nie wyczyta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie rozwiąże tematu ( a to będzie tragedia tak długo ) to wpadnę jeszcze raz bo logi które wczoraj zrobiliśmy wywalili mi do kosza moderatorzy.Chyba że do tego czasu furka stanie całkowice.

Napisali mi że z tego nikt nic nie wyczyta :(

bo to nie były pełne logi, tylko takie tam rzucenie okiem na sprawe. Jak chcesz zrobić logi gdy furka łapie muła przy 3 tys. obr. Wymień N71 i zobaczymy.

Trza było mówić, że chcesz zrobić logi do analizy przez forumowych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po sprawie.Nie wytrzymałem i pojechałem sobie wyczyścić turbo.Zero kosztów a furka prawie lata teraz :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu te same twarze i fury na spocuie, ruszcie sie mlode ziomki z domu w niedziele. moze swiat mod'ow was zaczaruje i zaczniecie upgradować.

u mnie leci potezny modzi z Q na poczatku .... wiecej na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...