Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecany mechanik od Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję zaufanego speca od Audi w Lublinie.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Sawa, na Paderewskiego. Drogo ale ja się jeszcze na nich nie zawiodłem.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja też polecam Sawę, wybrałem się do nich z podejrzeniem uszczelki pod głowicą z nastawieniem że wydam fortunę, a chłopaki znaleźli wyciek płynu chłodzącego i w ciągu 1 dnia naprawili auto.

  • 1 rok później...
Opublikowano

ja też dosyć długo szukałem mechanika, który ogarnie coś więcej poza wymianą oleju i w końcu znalazłem.

Polecam warsztat na Łazienkowskiej https://www.facebook.com/twojwarsztatlublin/?fref=ts

co prawda niepozorny z zewnątrz ale chłopaki ogarniają VAG-i aż miło (inne marki zresztą też).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, a co powiecie o ProWorkshop zlokalizowany w Panieńszczyzna 44G?

Mają sporo opinii na dobrymechanik.pl i wszystkie pozytywne.

Korzystał ktoś z ich usług?

Opublikowano

Ja kiedyś u Patryka robiłem mazde 6 i byłem mega zadowolony, chyba się nie popsuł od tamtego czasu, dzwoń dogadaj wszystko i sam ocenisz.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

również Polecam Sawę - nie mają najtaniej ale fachowo i szybko

Opublikowano

Osobiście mam zaufanie tylko do jednego mechanika w Strzyżewicach jakieś 20 km pod Lublinem, namiary mogę dać na PW :)

Wszelkie VAGi zna jak własną kieszeń, swapuje i naprawia :)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam,

posiadam super wydajny i niezawodny silnik 2.0 alt :) (oczywiście żart - desperacji) i szukam warsztatu na terenie Lublina lub w woj. Lubelskim, który by coś mógł poradzić na zmniejszenie poboru oleju, NIE PISZE O CAŁKOWITEJ LIKWIDACJI PROBLEMU POBORU OLEJU, ale zmniejszenie do wartości do pół litra na 1000 km. Warsztaty które odwiedziłem i niestety się zawiodłem:

1. Auto Remont Lipert,

2. PROWORKSHOP (na wieść o tym silniku mają ciarki),

3. EXIM AUTO.

Przymierzam się do warsztatu "Auto Perfekt Sawa Lublin, Choiny 35B",  może ktoś na temat tego warsztatu i tego silnika jest w stanie napisać.

P.S. tematy ze swap'em na 1.8T czy modami z odmą już słyszałem, chodzi mi o konkretny warsztat, który zna temat tego silnika i odpowiednio go potraktuje.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 30.10.2016 o 14:07, toman napisał:

Osobiście mam zaufanie tylko do jednego mechanika w Strzyżewicach jakieś 20 km pod Lublinem, namiary mogę dać na PW :)

Wszelkie VAGi zna jak własną kieszeń, swapuje i naprawia :)

Wyślij te namiary na pw jak możesz 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy w którymś z powyższych serwisów ogarną rozrząd w 3.2 FSI?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 26.08.2019 o 15:37, Nusek1992 napisał:

Witam,

posiadam super wydajny i niezawodny silnik 2.0 alt :) (oczywiście żart - desperacji) i szukam warsztatu na terenie Lublina lub w woj. Lubelskim, który by coś mógł poradzić na zmniejszenie poboru oleju, NIE PISZE O CAŁKOWITEJ LIKWIDACJI PROBLEMU POBORU OLEJU, ale zmniejszenie do wartości do pół litra na 1000 km. Warsztaty które odwiedziłem i niestety się zawiodłem:

1. Auto Remont Lipert,

2. PROWORKSHOP (na wieść o tym silniku mają ciarki),

3. EXIM AUTO.

Przymierzam się do warsztatu "Auto Perfekt Sawa Lublin, Choiny 35B",  może ktoś na temat tego warsztatu i tego silnika jest w stanie napisać.

P.S. tematy ze swap'em na 1.8T czy modami z odmą już słyszałem, chodzi mi o konkretny warsztat, który zna temat tego silnika i odpowiednio go potraktuje.

Lepiej byłoby jakbyś wrzucił namiary na ten warsztat w Strzyżewicach tutaj oficjalnie na forum. Każdy miałby bezpośredni szybki dostęp.

Opublikowano
2 godziny temu, KUMAREK napisał:

Lepiej byłoby jakbyś wrzucił namiary na ten warsztat w Strzyżewicach tutaj oficjalnie na forum. Każdy miałby bezpośredni szybki dostęp.

kurcze trochę nie rozumiem o jaki warsztat koledze chodzi ? :eusathink:, ostatecznie zrobiłem remont w EXIM AUTO bo mieli więcej ZA niż PRZECIW... kosztowało mnie to ponad 4 tys, jest znacznie lepiej ale nie jest tak że olej stoi w miejscu... ciężko mi ale próbuje się oswoić ze stwierdzeniem, że ten typ tak ma... yyy rozpisałem się, a miałem podać namiar na warsztat w Strzyżewicach o którym pierwszy raz słyszę ? :D

Opublikowano
W dniu 30.09.2020 o 15:48, Nusek1992 napisał:

kurcze trochę nie rozumiem o jaki warsztat koledze chodzi ? :eusathink:, ostatecznie zrobiłem remont w EXIM AUTO bo mieli więcej ZA niż PRZECIW... kosztowało mnie to ponad 4 tys, jest znacznie lepiej ale nie jest tak że olej stoi w miejscu... ciężko mi ale próbuje się oswoić ze stwierdzeniem, że ten typ tak ma... yyy rozpisałem się, a miałem podać namiar na warsztat w Strzyżewicach o którym pierwszy raz słyszę ? :D

Tak zgadza się, palnąłem gafę, z tym warsztatem w Strzyżewicach i zamiast do innego forumowicza , a pospiechu poszło do ciebie.

Ja na razie korzystam z warsztatu KAP-AUTO ul.Rapackiego 12 Lublin. Załoga w porządku, ceny w stosunku do innych b.dobre jak nie najlepsze na Lublin. Wymiana oleju , filtrów, tarcze i klocki. Wszystko przebiegło w porządku. Dalsze przygotowania są do wymiany rozrządu . Na razie to początki u nich i za dużo się nie wypowiem zobaczymy dalej, ale jak za 1-szym razem to jestem pod wrażeniem, ceny jak i podejście do wykonywanej pracy.

Wymiana tarcz i klocków przód 100zł, wymiana oleju i filtra - 40zł

Takie ceny usług spotkałem  grubo poza miastem

Opublikowano
W dniu 30.10.2016 o 14:07, toman napisał:

Osobiście mam zaufanie tylko do jednego mechanika w Strzyżewicach jakieś 20 km pod Lublinem, namiary mogę dać na PW :)

Wszelkie VAGi zna jak własną kieszeń, swapuje i naprawia :)

A czy nie lepiej byłoby jak by kolega wrzucił namiary na ten warsztat w Strzyżewicach tutaj oficjalnie na forum. Każdy miałby bezpośredni szybki dostęp.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie, polecicie jakiś warsztat na Lubelszczyźnie co ogarnie całą geometrię i zbieżność? Temat błachy, ale dwa warsztaty w Chelmie poległy (problem z pochyleniem kąta kół przednich). Wymieniony zawias przód, tył, amorki sprawne, sprężyny też, a auto dalej "pływa" na drodze. 

Opublikowano

Tencar w Ciecierzyn/Lublin.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam ,odświeżam temat.Potrzebuję warsztatu ktòry skupia się na szczegòłach.Ktoś, coś ma sprawdzonego.Silniczek 1.8T.Chodzi o rozrząd.

Edytowane przez arturo77lbn

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam,

 

Poszukuję specjalisty od 1.9 TDI.

Chodzi o układ chłodzenia i dokładną diagnozę.

Może być z poza Lublina.

 

Co sądzicie o „Auto Perfekt. Naprawa AUDI, VW, BMW, SKODA, SEAT. Części Audi, BMW”??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.