Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chlopaki, kto z Was ma silnik BPW z 2005r? na glowicy jest pompa vacum, przy tylnej scianie. potrzebuje jej numer...

Ten sam co w 1.9TDI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w dziale czesci pisalem odnosnie tej pompy ;-)

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt to masz boscha gdyz

Jest to ulepszona konstrukcja ze wzgledow krućca

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moga roznic sie delikatnie wygladem ale parametry bd takie same

Wysłane z mojego LT26i

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

Panowie mam klopot z dokladka od cupry a mianowice uwalilem do zera wasy I teraz tak dziwnie zwisa macie moze jakis pomysl jak by wzmocnic ten element?

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moga roznic sie delikatnie wygladem ale parametry bd takie same

Wysłane z mojego LT26i

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

Panowie mam klopot z dokladka od cupry a mianowice uwalilem do zera wasy I teraz tak dziwnie zwisa macie moze jakis pomysl jak by wzmocnic ten element?

Wysłane z mojego LT26i

Bede w PL jutro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś którędy oryginalnie leci kabel od anteny dachowej do RNS-E ? Mam dokładaną Navi i antena leży za zegarami, ale kiepsko łapie satelity. Niedługo zmieniam sufit to pomyślałem że jak będę miał rozebrany sufit to dołożę antenę na dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spota trzeba zrobić :decayed:

A kiedy ci pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś którędy oryginalnie leci kabel od anteny dachowej do RNS-E ? Mam dokładaną Navi i antena leży za zegarami, ale kiepsko łapie satelity. Niedługo zmieniam sufit to pomyślałem że jak będę miał rozebrany sufit to dołożę antenę na dach.[/QUOTe]

To chyba cos nie tak z antena.

U mnie w 2 autach tak zamontowane i wszystkoooo ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś którędy oryginalnie leci kabel od anteny dachowej do RNS-E ? Mam dokładaną Navi i antena leży za zegarami, ale kiepsko łapie satelity. Niedługo zmieniam sufit to pomyślałem że jak będę miał rozebrany sufit to dołożę antenę na dach.[/QUOTe]

To chyba cos nie tak z antena.

U mnie w 2 autach tak zamontowane i wszystkoooo ok:wink:

No a u mnie własnie kiepsko. łapie max 3 satelity a przeważnie 0-1 i gubi zasięg. Przypuszczam że antena gdzieś spadła lub własnie tak jak piszesz jakas trefna.

PS. Próbował ktoś malować dekory PlastiDipem ? Myślałem na początku o obklejaniu ale teraz zastanawiam się nad tym specyfikiem. Jak to się ma z trwałością i i czy jest podatne na zarysowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spota trzeba zrobić :decayed:

A kiedy ci pasuje?

Jutro odpada ale kolejne dni czemu nie, w wtorek jest w Katowicach spot :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Mam pytanko dotyczące dekorów. Jak jest "przymocowany napis Q na dekorze deski? Czy po oderwaniu znaczka zostanie jakiś ślad czy to tylko taśma dwustronna i po oderwaniu, zmyciu nie powinno być śladu? Czy jednak jakoś inaczej jest to przymocowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Mam pytanko dotyczące dekorów. Jak jest "przymocowany napis Q na dekorze deski? Czy po oderwaniu znaczka zostanie jakiś ślad czy to tylko taśma dwustronna i po oderwaniu, zmyciu nie powinno być śladu? Czy jednak jakoś inaczej jest to przymocowane?

Wszystkie dekory typu aluminium / aluminium szczotkowane mają w miejscu znaczka otwór na wylot bo znaczek jest przymocowany wewnątrz do plastiku

wiem bo mam rozebrany taki dekor w garażu

dekory soul=full plastik chyba mają wtopiony znaczek

rybia łuska nie wiem jak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...