Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, jolley napisał:

70mai Dash Cam Pro

Na alie są z wysyłką z Polski. Kupowałem za ok 210zł o w tej cenie nie ma konkurencji :)

Trochę poczytałem o niej i chyba wezmę pod uwagę. Takiej na przyssawkę nie ma w miarę taniej żeby obraz był ok.

Jak wygląda nagrywanie w pętli i na ile starcza 64gb karta?

np. mam stłuczkę i klikam zapisanie, to zapisuje ile wstecz i ile do przodu?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam kamerkę pod stacje na andrutku i z jakości jestem zadowolony. Jakbyś miał stacje to polecił bym. 

Powodzenia, 

Darek

Opublikowano
W dniu 1.01.2020 o 22:21, Damianq napisał:

Jaki olej polecacie w dyfer? Jak pisałem będę robił uszczelniacze więc zastanawiam się co tam wlać przy okazji wymiany.

Ktoś co? :)

Opublikowano

Witam wszystkich :) wszystkiego dobrego w Nowym Roku :hi: Miałbym pytanie do kolegów ze Ślaska. Czy oferuje ktoś montaż tempomatu w Audi A3 8P, bądź macie kogoś kogo możecie polecić do tego typu pracy?

Za wszelka pomoc wielkie dzięki :hi:

Opublikowano
21 godzin temu, kamil-vag napisał:

Zobacz we wlepce kod dyfra

A który za to odpowiada?

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Audi sline napisał:

Witam wszystkich :) wszystkiego dobrego w Nowym Roku :hi: Miałbym pytanie do kolegów ze Ślaska. Czy oferuje ktoś montaż tempomatu w Audi A3 8P, bądź macie kogoś kogo możecie polecić do tego typu pracy?

Za wszelka pomoc wielkie dzięki :hi:

default-user-image.png
WWW.ANPISAREK.PL

ANP to firma, której początki sięgają lat 80′. Wysoka jakość świadczonych napraw oraz zaufanie naszych klientów z każdym rokiem przyczynia się do rozwoju...

 Poproś o Kubę i powiedz że ode mnie dzwonisz. 

Opublikowano
Godzinę temu, H4mm3R napisał:
default-user-image.png
WWW.ANPISAREK.PL

ANP to firma, której początki sięgają lat 80′. Wysoka jakość świadczonych napraw oraz zaufanie naszych...

 Poproś o Kubę i powiedz że ode mnie dzwonisz. 

To jeszcze podaj adres, żeby mógł przyjechać i od ciebie zadzwonić :buhaha:

Opublikowano
20 godzin temu, kamil-vag napisał:

Obok kodu silnika i skrzyni... Zrób zdjęcie. 

C4D27C72-8C2F-4A62-8ADA-8CC17143D2F3.jpeg

To jaki ten olej w dyfer byście polecili? :)

Opublikowano

Skrzynie masz GJW - olej ori - G055532 - możesz wlać sobie z powodzeniem Ravenol MTF-2 SAE 75W-80

Most masz ETR - olej ori - G052145 (1,5 L) 

Jako zamiennik G052145 A1/S2 dobry powinien być 

FUCHS TITAN SINTOPOID FE 75W85 czy 75W90: 

"Szerokie zastosowanie ma też w mechanizmach różnicowych i tylnych mostach. Jest doskonałą alternatywą dla olejów serwisowych AUDI / VW do mostów i przekładni różnicowych, spełnia normy VW G 052 145 i VW G 052 190."

Źródło: 

https://olejefuchs.pl/titan-sintopoid-fe-75w85-1ltr.html

https://olejefuchs.pl/fuchs-titan-sintopoid-75w90.html

 

Damian na przyszłość pytaj w odpowiednim dziale ;)

https://a4-klub.pl/topic/274723-jaki-olej-najlepszy-do-skrzyni-biegów-zasady-doboru-i-przykłady-w-1-poście/

 

Opublikowano

Dzięki !

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

To jeszcze podaj adres, żeby mógł przyjechać i od ciebie zadzwonić :buhaha:

Wysłałem mu na PW :grin:

Opublikowano

Panowie czy top tether pasuje z avanta do sedana????

IMG_8912.JPG

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Moze zamawiał ktoś końcówki wydechu w "karbonie" z Ali i poleci coś sprawdzonego :d? 

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Bambr97 napisał:

Moze zamawiał ktoś końcówki wydechu w "karbonie" z Ali i poleci coś sprawdzonego :d? 

:facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 4.01.2020 o 15:14, MarcinL napisał:

Trochę poczytałem o niej i chyba wezmę pod uwagę. Takiej na przyssawkę nie ma w miarę taniej żeby obraz był ok.

Jak wygląda nagrywanie w pętli i na ile starcza 64gb karta?

np. mam stłuczkę i klikam zapisanie, to zapisuje ile wstecz i ile do przodu?

Wybacz za brak odpowiedzi ale ostatnio rzadko bywam na forum. Wchodzi tam max 64gb. Ja mam 32 i muszę zmienić na większą. Nagrywam w 1080p 60fps i mieści się koło 2.5h filmu w 1minutowych odcinkach. Co do kolizji to kamerka ma g sensor (chyba tak się to nazywało) i w razie kolizji ma zapisać film automatycznie.

Opublikowano
21 minut temu, jolley napisał:

Wybacz za brak odpowiedzi ale ostatnio rzadko bywam na forum. Wchodzi tam max 64gb. Ja mam 32 i muszę zmienić na większą. Nagrywam w 1080p 60fps i mieści się koło 2.5h filmu w 1minutowych odcinkach. Co do kolizji to kamerka ma g sensor (chyba tak się to nazywało) i w razie kolizji ma zapisać film automatycznie.

Już kupiłem. Kamerka ok, w dzień idzie odczytać rejestracje.

Opublikowano
8 minut temu, MarcinL napisał:

Już kupiłem. Kamerka ok, w dzień idzie odczytać rejestracje.

W nocy też jest bdb uważam. Jasny obiektyw robi swoje :)

Opublikowano

Cześć, czy ktos z Was próbował wkładać podstopnice i pedały z Ali dedykowane niby do b8?, czy zostaje jedynie szukanie tej od rs4? Na alledrogo? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.