Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Ma może ktoś na sprzedanie czujnik PDC najlepiej czarny ew ciemny kolor? Ktorys mi padl i nie wiem który jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, tom4275 napisał:

jak przyłożysz ucho to sprawny będzie cykać

Oczywiście trzeba przyłożyć ucho przy wrzuconym wstecznym biegu ;) żeby kolega nie pomyślał, że wszystkie ma zepsute :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oferta 280zł widzę, że była śmieszna :grin: trzeba będzie dzwonić do aso po nóweczke :decayed:

Pamiętaj tylko, że w aso jest pomalowana w podklad tylko więc będziesz musiał jeszcze malowac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
to oferta 280zł widzę, że była śmieszna :grin: trzeba będzie dzwonić do aso po nóweczke :decayed:

Pamiętaj tylko, że w aso jest pomalowana w podklad tylko więc będziesz musiał jeszcze malowac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka jak wygląda cena w aso za listwy zewnętrzne od S4 bo szukam takich już długo i ciągle mi coś znika z przed nosa , zaczynam tracić cierpliwość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kedo666 napisał:

Siemka jak wygląda cena w aso za listwy zewnętrzne od S4 bo szukam takich już długo i ciągle mi coś znika z przed nosa , zaczynam tracić cierpliwość :P

550pln/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, turzol napisał:

550pln/szt

cena kolor serio ? czy do malowania , śmiech na sali jeśli tak jak ktoś wystawia to 1000tyś trzeba dać a ja głupi szukam wole nowe kupić , dziękuje Ci bardzo numer części jak by ktoś znał to był bym cały szczęśliwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kedo666 napisał:

cena kolor serio ? czy do malowania , śmiech na sali jeśli tak jak ktoś wystawia to 1000tyś trzeba dać a ja głupi szukam wole nowe kupić , dziękuje Ci bardzo numer części jak by ktoś znał to był bym cały szczęśliwy ;)

550zł to kosztowały rok temu, sprawdziłem w cennikach i teraz poszło w górę 670pln/szt...

Fabrycznie są to listwy w szarym kolorze (grau matt -L7DL), kupowałem nowe więc co nieco wiem :)

8E0 853 959 A 7DL lewy przód

8E0 853 960 A 7DL prawy przód

8E0 853 969 A 7DL lewy tył

8E0 853 970 A 7DL prawy tył

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, turzol napisał:

Fabrycznie są to listwy w szarym kolorze (grau matt -L7DL), kupowałem nowe więc co nieco wiem :)

8E0 853 959 A 7DL lewy przód

8E0 853 960 A 7DL prawy przód

8E0 853 969 A 7DL lewy tył

8E0 853 970 A 7DL prawy tył

dziękuje kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Panowie kupiłem niedawno B7 i przymierzam się do zmiany rozrządu, na co zwrócić uwagę i co zmienić żeby jak najdłużej bez awaryjnie pochodziło? Silnik to BRE, jedni mówią o zmianie pompy oleju na ta z 1.9, z innymi mechanikami gadałem to wogole nie słyszeli o tym, i mówią żeby zmienić rozrząd i będzie ok, a Wy co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale technicznym masz temat o zmianie pompy oleju. Rozrząd możesz kupić ori na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale technicznym masz temat o zmianie pompy oleju. Rozrząd możesz kupić ori na forum.

No właśnie ten wątek przeglądałem i ilu ludzi tyle opinii, i sam już nie wiem co z tym zrobić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 15:17, niziol13 napisał:

dzięki Panowie za porade.  

Dopiero zaczynam działać przy b7 bo wcześniej miałem b5 to tam znałem wszystko na pamięć, ale b7 chce zrobić bardziej pod sline i napewno w ori i żeby to wyglądało jak właśnie ori,

Jeszcze takie pytanie ile kosztuje nowa ori w aso dokładka to tyłu sline avant na 1 i 2 rury? ma ktoś może numery ich?

Ja u siebie kolego przerabiałem całą audi na s line :) troche kasy trzeba włożyc, ale wszystko do zrobienia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładkę S-Line na dwie rury na sell jakbyś chciał. :good: PW :wink4: jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Pytanie jaki nr ma dokładka zderzaka tył do b7 2 rury z lewej strony i s-line? Bo szukam w etce ale są tam 3 opcje dokładki z tym samym numerem i nie wiem jak to rozróżnić po nr? Na aukcji jest taki nr: 8E0807521C 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...