Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak zdesperowany nie jestem bo w obecnym momencie budżet nie puszcza. Nie kupie najtańszego gwinta i będę się wkurzał tylko trzeba by wtedy coś konkretniejsze wykombinować a to jest większa kwota, tym bardziej że się zastanawiam czy nie kupić niedzielnego 3.0 TDI i tam zająć się pakowaniem większej kasy niż do auta które jest bardziej robocze :wink: To chce tylko zrobić bardziej stabilne na trasy bo szykuje mi się więcej KM do zrobienia w tym roku i pasuje w miare komfortowo sie czuć na trasie bo teraz za bardzo buja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hejneken nie zgodze się ze zawias 1be jest twardy i gorszy od gwintu. Kilka lat jezdzilem na gwincie i na felgach 18 cali i było twardo. Przez ostatnie 2 lata w b7 na zawiasie 1be i zlego słowa nie mogę powiedzieć. Fakt ze na zakrętach auto się nie klei tak jak na gwincie ale komfort jazdy niebo a ziemia na 1be względem gwintu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Rafal1988Lodz napisał:

hejneken nie zgodze się ze zawias 1be jest twardy i gorszy od gwintu. Kilka lat jezdzilem na gwincie i na felgach 18 cali i było twardo. Przez ostatnie 2 lata w b7 na zawiasie 1be i zlego słowa nie mogę powiedzieć. Fakt ze na zakrętach auto się nie klei tak jak na gwincie ale komfort jazdy niebo a ziemia na 1be względem gwintu.

A jakie było to auto w którym miałeś gwint?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fox60 napisał:

Aż tak zdesperowany nie jestem bo w obecnym momencie budżet nie puszcza. Nie kupie najtańszego gwinta i będę się wkurzał tylko trzeba by wtedy coś konkretniejsze wykombinować a to jest większa kwota, tym bardziej że się zastanawiam czy nie kupić niedzielnego 3.0 TDI i tam zająć się pakowaniem większej kasy niż do auta które jest bardziej robocze :wink: To chce tylko zrobić bardziej stabilne na trasy bo szykuje mi się więcej KM do zrobienia w tym roku i pasuje w miare komfortowo sie czuć na trasie bo teraz za bardzo buja...

DTSLine kupisz za ok 1300zł - cakłkiem spoko gwint. Jak chcesz mieć sztywniejsze auto to zainwestuj w stabilizatory z S4 lub RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ori Rotoròw 19" z niskim ET. Ma ktoś na sell ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy połączenie amortyzatorów Sachs + Eibach będzie dobrym wyborem? Szukam coś w zamian za 1BA

Wysłane z mojego XT1032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wahacze w A6 C5 są takie same jak w naszych A4 ? Patrząc po numerach mają końcówkę A, gdzie B7 ma P ???
Wielu sprzedawców wpisuje wszystko razem przy zestawach wahaczy :huh:

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie kodowanie pod wyłącznik airbag off? Trzecia cyfrę zmienić z 0 na 1? Dodam, że nie mam czujnika zajetosci oraz zapiecia pasa po stronie pasażera :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie kodowanie pod wyłącznik airbag off? Trzecia cyfrę zmienić z 0 na 1? Dodam, że nie mam czujnika zajetosci oraz zapiecia pasa po stronie pasażera [emoji4] 
 

Założone juz? [emoji6]


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shakal napisał:


Założone juz? emoji6.png


Wysłane z iPhone

Prawie, obecnie patrzę na kodowania pod B7 :decayed: A Ty jak tam ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie, obecnie patrzę na kodowania pod B7 :decayed: A Ty jak tam ? 

Chwilowo brak czasu żeby auto umyć a o grzebaniu nawet nie wspomnę :facepalm:

PS. Naklejka poszła w poniedziałek [emoji6]


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, shakal napisał:


Chwilowo brak czasu żeby auto umyć a o grzebaniu nawet nie wspomnę :facepalm:

PS. Naklejka poszła w poniedziałek emoji6.png


Wysłane z iPhone

W No pada cały czas więc zostaje grzebanie w wnętrzu :decayed: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy użytkownik o nicku janusz78 należy do B7 Crew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest wart pakiet światło? Chodzi o 8x białe 4x czerwone z wiązkami i kostkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładał ktoś żarówki do halogenow ledowe i może coś polecić ?? żeby było mocne białe światło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grethic333 napisał:

zakładał ktoś żarówki do halogenow ledowe i może coś polecić ?? żeby było mocne białe światło 

http://sklep.motohid.pl/pl/p/H8-LED-10x-5W-Epistar-LED-LENS-50W-biala-4500k/822

+

http://sklep.motohid.pl/pl/p/Adapter-LED-H8-H11-H16-XL-Przeciwmgielny-Corner-Kasownik/1044

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzieś kiedyś żuciło mi się w oczy że ktoś miał założone uniroyale rainsport 3 na 9 j 225/35/19 i nie wiem kto to taki . Ogólnie chciałbym widzieć jak ta opona rozkłada się na feldze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucho.77 ma 225/35 na 8.5J

U mnie jest 235/35 na 9.5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...