Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.fotosik.pl/zdjecie/47e01a133a3cd9a0

Zdjęcie zrobiłem na szybko ale chyba wszystko widać, no poza śrubą która docelowo ma być wyjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna tu:

5d0a0d352a7b.jpg

Druga tutaj:

464c5de43852.jpg

Wiadomo amor odkręcić trzeba, a odkręcając tamtą śrubę do czujnika z drugiej strony warto wkładać drugą śrubę by wahacz nie opadł. Pod belkę podnośnik, łatwiej później podnieść i przykręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.original-felgen.com/8t0601025ad.html


:hi:


z tego co teraz tam zobaczyłem to a5 i a7 mają inne parametry rotorów więc musisz sobie tam poszukać na stronce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna tu:

5d0a0d352a7b.jpg

Druga tutaj:

464c5de43852.jpg

Wiadomo amor odkręcić trzeba, a odkręcając tamtą śrubę do czujnika z drugiej strony warto wkładać drugą śrubę by wahacz nie opadł. Pod belkę podnośnik, łatwiej później podnieść i przykręcić.

DSCF1732-1.jpg

Koledzy dzięki wielkie czujnik już na swoim miejscu ale trochę kombinacji różnego typu było. Wczoraj wieczorem się za to zabrałem i o 2 w nocy udało się czujnik wkomponować w zawieszenie ( a robiłem to na zwykłej windzie samochodowej x2 i miałem drugą parę rąk ) no ale udało się. :banan:

Tak że jeszcze raz dzięki bardzo :hi: za podanie na tacy sposobu na tą dość specyficzną operację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie możecie soczewki polecić do bixa? mam ori ale chciałbym jakieś lepsze wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 cali przy ET48 i oponie 245/40 będzie obcierać ? czy przypasuje bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.

Super dziękuje :) jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...