Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

No zabieram się za to i jakoś nie mogę skończyć :) Może zadziałamy wspólnie w sobotę :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak rezanko z parctronikiem...dziala wszystko ok :cool1:

Właśnie dlatego nic jeszcze nie napisałem - niestety PDC nie działa. Aktualnie dołożona została nowa wiązka (kuźwa znów trzeba było rozebrać pół auta - bagażnik, kanapa, fotel kierowcy, podłoga, tapicerki słupków, nadkole...) jednak test zakończył się niepowodzeniem. Po wbiciu wstecznego wywala błąd systemowy (stały sygnał z tylnego głośnika i mrugający na zielono led w przycisku PDC. Problem w tym że nie wiem czego dokładnie dotyczy taka sygnalizacja...

Wiązki raczej jestem pewien. Sterownik też chyba OK. Powodów może być kilka - instalacja została przygotowana pod B6 - sterownik pochodzi z B7. Z tego co zdążyłem się zorientować w B7 zrezygnowano z dwóch kabli (sterownik PDC -> sterownik ESP i sterownik PDC -> bezpiecznik 15A). Nie wiem czy ma znaczenie fakt że są wpięte mimo tego że sterownik ich nie obsługuje? Oprócz tego mogłem odrotnie wpiąć przedni bzyczek - niby to głośnik więc + i - nie powinno mieć znaczenia... Na koniec zostaje jeszcze możliwość że któryś z czujników jest uszkodzony. Zobaczymy, spróbuję znaleźć w tygodniu czas i popróbuję. Jak uda się usunąć usterkę - skończę fotostory i wrzucę tutorial do działu "warsztat" :) Najważniejsze, że najgorsza robota (wiązka) już za mną :good: - cała operacja (bez przekładania zderzaka) trwała 7h!

Pozostaje jeszcze tylko uderzyć do Wrocławia po nowy zderzak S-Line pod PDC...

Jeśli znajdzie się ktoś chętny, swój mogę sprzedać za 1300zł (wszystkie części są nowe, zakupione w ASO, malowane i zamontowane w marcu bieżącego roku - kolor czarny ebony perłowy, kod lakieru 4Z/Z9W - wariant pod układ zmywania reflektorów). Komplet zawiera:

- nakładka zderzaka S-Line

- spojler zderzaka S-Line

- grill środkowy S-Line (z ramką w chromie)

- kratki na halogeny (L+P)

Zero zadrapań, wgniotów, złamań itp. Zderzak gotowy do założenia.

frontsline.jpg

No i żeby nie było, że od ostatniego czasu nic nie dołożyłem :wink4: - ori fele z wzorkiem RS4, oponki Continetnal SportContact3 235/35, 8Jx19" ET48 kupionych od Flyera (są już u lakiernika :dance:)

rs419.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki kolor malujesz? bo niedługo będę malował moje bbs-y i sie zastanawiam czy zostawić jak sa czy w grafit :mysli:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:55_________________________________________________cene zderzaka podlega negocjacji? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki kolor malujesz? bo niedługo będę malował moje bbs-y i sie zastanawiam czy zostawić jak sa czy w grafit :mysli:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:55_________________________________________________cene zderzaka podlega negocjacji? :naughty:

Felgi idą w ori sreberko - chyba idealny kolor dla czarnej perły z pakietem połysk.

Jeśli chodzi o cenę zderzaka to raczej średnio z negocjacją - na allegro macie za 1k komplety ale do malowania a tu igła.

...przed chwilą przywiozłem zimowe butki ;) Prosto z fabryki - Bridgestone Blizzak LM30 215/50/R17 91H - czy ktoś z Was zna te paputy? Trochę w ciemno brałem bo cena dobra ;)

blizzak.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, o wiele lepiej się prezentowały. Dobrze, że ich nie umyłeś - jeszcze byś się rozmyślił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki kolor malujesz? bo niedługo będę malował moje bbs-y i sie zastanawiam czy zostawić jak sa czy w grafit :mysli:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:55_________________________________________________cene zderzaka podlega negocjacji? :naughty:

Felgi idą w ori sreberko - chyba idealny kolor dla czarnej perły z pakietem połysk.

Jeśli chodzi o cenę zderzaka to raczej średnio z negocjacją - na allegro macie za 1k komplety ale do malowania a tu igła.

...przed chwilą przywiozłem zimowe butki ;) Prosto z fabryki - Bridgestone Blizzak LM30 215/50/R17 91H - czy ktoś z Was zna te paputy? Trochę w ciemno brałem bo cena dobra ;)

blizzak.JPG

było brać z lm35 :)

własnie się zastanawiałem nad tym rozmiarem ale w końcu wybrałem 225/45/17 na zime..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety LM35 akurat nie były dostępne - dlatego brałem te. Miałby być 205 ale te byłby na styk dla 7,5J x 17 dlatego wybór padł na 215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki kolor malujesz? bo niedługo będę malował moje bbs-y i sie zastanawiam czy zostawić jak sa czy w grafit :mysli:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:55_________________________________________________cene zderzaka podlega negocjacji? :naughty:

Felgi idą w ori sreberko - chyba idealny kolor dla czarnej perły z pakietem połysk.

Jeśli chodzi o cenę zderzaka to raczej średnio z negocjacją - na allegro macie za 1k komplety ale do malowania a tu igła.

...przed chwilą przywiozłem zimowe butki ;) Prosto z fabryki - Bridgestone Blizzak LM30 215/50/R17 91H - czy ktoś z Was zna te paputy? Trochę w ciemno brałem bo cena dobra ;)

Bartek ja mam u siebie LM25 225/45/17 91H i powiem Ci tak: głośne przy większych prędkościach >80km/h no ale to opona zimowa

miękkie przez co komfortowe ale za to bardzo słabe w zakrętach(zbyt miękki boki), potrafią popływać troszkę zresztą podobnie z ostrymi hamowaniami :thumbdown:

jeżeli nie szalejesz autem to oponki jak najbardziej ok :good: radzą sobie i na błocie i na śniegu i na wodzie

pozdrawiam

Bartek czemu zmieniasz taki ładny kolor :( a może by pasował do auta :wink4:

ps. Flyer te fele były w graficie ori czy je malowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENOiX, to byl ori lakier - taki jak w RS4 B7 Titanium ;(

Ja zawsze polecam Continentale... teraz drugi sezon jezdze na TS810 i te opony sa swietne, cichutkie, na sniegu i mokrym super... suchym tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENOiX - dzięki za opis :) Jeżdżę raczej spokojnie więc myślę że się sprawdzą - Twoje uwagi na pewno sie przydadzą :good:

Wracając do felg - sprawdziłem i moim zdaniem nie pasuje do czarnej perły. Czarny połysk + chrom + grafit? :thumbdown: No i cały czas powtarzam, że czarna felga zginie przy czarnym aucie - grafit przy moim lakierze wygląda jak brudna. Sprawdziliśmy przy grafitowej B6 sąsiada - wyglądało za***iście, no ale inny odcień jednak. Madas robił sobie nawet "podgląd" w fotoshopie - poproszę go, może wrzuci fotę to sami zobaczycie...

Fly - BTW, lakiernik jak oglądał felgi mówił że były malowane... Kurcze nie wiem, podpytam go jeszcze jak do tego doszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi Flyera są pikne ale znikają na tle czarnego auta Bart-Sa z elementami chromu .... zmieniam system na winde7 i powyrzucałem większość programów i fotosów tymczasowych ... ale na srebrnych wyglądał bajka z tego co pamiętam ... w sumie Bartek mogłeś zmienić jedną stronę i zrobić foto i potem dać do malowania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...