Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, ruks napisał:

Panowie a czy u Was też tak jest że jak uruchomicie spryski to zanim płyn doleci na szybę to wycieraczki zrobią już po szybie pół zakresu ruchu?

Poleciało z pokładu lotniskowca
 

Tak, A4 tam ma.

Opublikowano
Tak, A4 tam ma.


Nie da się z tym nic zrobić? Na sucho jadą wycieraczki na początku :-/

Poleciało z pokładu lotniskowca

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wstawiłem spryski mgiełkowe. Koszt ostateczny 2x6,57 adaptery ASO i 2 spryskiwacze podgrzewane za 72zł z wysyłką na allegro.

 

Poprzednie i tak chciałem wymienić, bo notorycznie pryskały gdzie chcą pomimo częstego ustawiania dyszy a tęskniłem za mgielkowymi jakie miałem w Golfie. 

 

Moje zdanie? Niby fajnie, bo wygodna regulacja torxem no i mgiełka. Minusy: pryska trochę za blisko siebie. Może podkręcę je jeszcze do góry i będzie lepiej.  Generalnie zmiana na plus. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam.

Poszukuję kompletu dysze spryskiwaczy 5MO 955 986 C - 2 sztuki + 8E0 955 431 - 2 sztuki w rozsądnej cenie w b.dobrym stanie lub nowe.

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam , mam szybkie pytanie do Was.

Czy jeżeli zakupie 2 szt takich spryskiwaczy ( bez podgrzewania )

http://allegro.pl/dysze-mgielkowe-szyby-2kd-955-985-5m0-955-985-i6807752764.html

plus 2 szt. adapterów ( pytanie czy 2 szt. są potrzebne czy jedna ? ) 

http://allegro.pl/8e0-955-431-adapter-spryskiwaczy-vw-audi-skoda-i6871891403.html

 

To bez problemu wymienię te zwykłe spryskiwacze które mam obecnie zamontowane w swojej audi a4 b6 avant ?

 

Opublikowano
3 godziny temu, bird71 napisał:

Witam , mam szybkie pytanie do Was.

Czy jeżeli zakupie 2 szt takich spryskiwaczy ( bez podgrzewania )

http://allegro.pl/dysze-mgielkowe-szyby-2kd-955-985-5m0-955-985-i6807752764.html

plus 2 szt. adapterów ( pytanie czy 2 szt. są potrzebne czy jedna ? ) 

http://allegro.pl/8e0-955-431-adapter-spryskiwaczy-vw-audi-skoda-i6871891403.html

 

To bez problemu wymienię te zwykłe spryskiwacze które mam obecnie zamontowane w swojej audi a4 b6 avant ?

Potrzebujesz po sztuce na spryskiwacz.

Wymiana nie powinna Ci zając więcej niż 10-15minut

 

Opublikowano
4 godziny temu, bird71 napisał:

jeżeli zakupie 2 szt takich spryskiwaczy

Bez problemu wymienisz ale czy cenowo warto . Policz dobrze spryskiwacze 2×35 +kw , adaptery 2x15 + ewentualne kw to masz już około 120 a za 120 kupisz od kolegi rafi10612 grzane z adapterami i z kw. Wiec nie wiem nie wiem.

Opublikowano

Tak , ale nie chce mi sie przerabiac calej instalacji

Opublikowano

Taki sam zestaw mam na sprzedaż z tym ze 40 zł taniej ;)
Swoją drogą dobry interes na adaptera ktoś ma. Nic tylko kupować w Aso i sprzedawać na allegro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 6.12.2013 o 13:10, NYNA napisał:

Wiem wiem też już założyłem z miesiąc temu:wink: Te adaptery tylko nie potrzebnie kupilem.

Tylko płyn teraz mi chyba gdzieś ucieka bo nalałem ostatnio zimowego na full i nie używałem i po paru dniach kontrolka się zapaliła że płynu mało i nie wiem o co chodzi, musi pomału gdzieś uciekać bo plam pod autem nie zauważyłem:eusathink:

Witam, masz moze jeszcze te adaptery?? chciałbym kupic.

 

Opublikowano

W każdymi  ASO Skody Audi Seata WV i tak dalej ... kupisz za kilka zł.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A nie można wsadzić tych adapterów o góry nogami? Wtedy powinien się kąt sprysków zmienić bez piłowania?

Opublikowano
1 godzinę temu, HatefulEvil napisał:

A nie można wsadzić tych adapterów o góry nogami? Wtedy powinien się kąt sprysków zmienić bez piłowania?

Nic to nie da . Przyczynie bez różnicy. 

Opublikowano
6 godzin temu, HatefulEvil napisał:

A nie można wsadzić tych adapterów o góry nogami? Wtedy powinien się kąt sprysków zmienić bez piłowania?

Zakładałem u siebie spryski mgielkowe i nic nie trzeba moim zdaniem rzezbic przy nich. Spryskuja idealnie na cała powierzchnie szyby podkręcone na max do góry, nie wiem dlaczego nie którzy musza cos rzezbic :eusathink:

Opublikowano

Ja też tego nie kumam.

Opublikowano

A próbował ktoś spryski z A7 zakładać?
Widzę, że do B8 je wrzucają. Kwestia, czy w ogóle da się je w B6/B7 zamontować

Opublikowano

Nie wiem jak z A7 ale ja mam spryskiwacze z B8 założone, więc teoretycznie z A7 też po winne pasować.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Do sprzedania mam dysze mgłowe bez podgrzewania wraz z adapterami. Kupiłem je na dniach od kolegi rafi10612 ale nie sprawdziłem wcześniej i okazało się, że mam jednak podgrzewane spryskiwacze :facepalm: jakby ktoś miał takie dysze mgłowe do podgrzewanych sprysków to niech pisze na priv.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie!

Czy montował ktoś może takie spryski? jak z jakością?

5M0955986C

Opublikowano

Cenowo super wychodzą.

Też się chętnie dowiem czy będą ok, bo mam w planie kupno :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.