Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie


akita

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam b8 2.0 teraz przebieg 99800. Kupione przy 50tyś jak miała 70 założony czip na 170 km. Jak na razie wymienione sprzęgło skończyło się i tyle jak do tej pory. Nie mówimy o wymianach oleju ja je robie co 15 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam b8 2.0 teraz przebieg 99800. Kupione przy 50tyś jak miała 70 założony czip na 170 km. Jak na razie wymienione sprzęgło skończyło się i tyle jak do tej pory. Nie mówimy o wymianach oleju ja je robie co 15 tyś

Czip robiłes z wersji 120km czy 143km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie do Was czy bać się autka z przebiegiem ponad 200tys. ? autko z 2008r. mam upatrzone w DE pewnie poleasingowe ....na co zwrócić uwagę? jak to jest z tą pompą oleju? trzeba jej się bać w tym roczniku i przy przebiegu ~200tys.km ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba sie bac , ja mam ten sam rocznik i przy 150tys wymieniałem walek , miał spore luzy .Jak nie masz papierow ze było cos robione to , trzeba tam zagladnąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno "glebsze" tankowanie to 350pln... dwa to 700 zyla, prawda?

wg allegro regeneracja gniazda "starego walka" (z przerobka gniazda by pasowal na dluzszy zabierak stosowany od 10.2009 do dzis) to srednio niecale 600pln.

jakiego auta teraz nie trzeba sie bac :) :) :)

prostego i nowego.

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

Wg testow awaryjnosci kiedys bardzo dobrze wypadal opel agila (i jaki tani!... i polski!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno "glebsze" tankowanie to 350pln... dwa to 700 zyla, prawda?

wg allegro regeneracja gniazda "starego walka" (z przerobka gniazda by pasowal na dluzszy zabierak stosowany od 10.2009 do dzis) to srednio niecale 600pln.

jakiego auta teraz nie trzeba sie bac :) :) :)

prostego i nowego.

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

Wg testow awaryjnosci kiedys bardzo dobrze wypadal opel agila (i jaki tani!... i polski!)

jak lubisz jezdzic FIAT-em to prosze bardzo :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz jezdzic FIAT-em to prosze bardzo :) :) :)

fakt, w sumie tak bez emocji jezdzic "zapali sie ta kontrolka od cisnienia czy nie"... to w sumie nuuuuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po wymianie pompy olejowej:wink:

I jak wytarty zabierak? jaki przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po wymianie pompy olejowej:wink:

I jak wytarty zabierak? jaki przebieg?

180 000, jeszcze trochę by pojeździł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki koszt ????

2.000 z olejem i filtrami, ale pompa wstawiona od 1,9 tdi, ponoć bezawaryjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dobrze sie bawia czytajac te wszystkie posty:)) ja jestem od miesiaca szczesliwym posiadaczem B8 z przebiegiem 162000 :) narazie nic nie stuka nie buczy lada dzien zmienie rozrzad i mam nadzieje ze nic wiecej nie bede musial robic do czasu wymiany na inne czyli jakies trzy lata :))

Ps. Optymitycznie podchodze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim dzisiaj jest wymieniany kolektor, padł mi sterownik.. samego sterownika nie można kupić i trzeba wraz z całym kolektorem. pierwszy raz muszę coś robić w A5 (poza wymianą oleju i filtrów) od dwóch lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 107000km. Przejechałem niecałe 4tyś km, na razie wymieniałem hamulce z tyłu i za chwilę będę robił inspekcje olejową.

jedrekx jakie koszta? Dolewacie do swoich jakieś dodatki do paliwa-czyszczenia wtrysków itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...