Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duże spalanie 1.9 90km


artooro30

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanko ile moze plic 1.9 90km w miescie przez ostatni czasz jezdze calyczas po miescie i spalanie raz wychodzi 8,5 to chyba byla wiinna zlej ropy a ostatni zeszlem do 7,4 i to przy obtotach do 2tys powiem ze jeszcze nie wyminialem oleju ani filtrow czy to moze byc tego przyczyna podzielcie sie swoimi doswiadczeniemi pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr paliwa i powietrza wymien i zobaczysz jak lata. do tego komp podlacz. i jezdzij normalnie a nie do 2 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej e30 co ty tu za bzdury piszesz w jakim miescie spali Ci 5 litrow:polew:chyba ze ja pchasz albo jedziesz tak ze zaraz dwumas wyjdzie bokiem nie mowiac o zapieczonej turbinie tzw psj:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie masz w normie. Też miałem 90tke rok czasu i przy takich temperaturach spalanie podchodziło pod 9 litrów w mieście.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pasek b6 też 11 w zimie potrafił spalić . moja adiczka b6 1.9 100KM pali mi blisko 8lirów na mieście , a jeszcze nie ma mrozów , więc pózniej spalanie 10 litrów , na zimnym silniku , na krótkich dystansach ( mam do pracy 8km ) nie bedzie niczym zaskakującym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 115 ZIMNY silnik 7km do pracy plus odpalanie zimnego silnika bo kobieta moja marznie na przerwach 9l /100 to chyba i tak w normie jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie trasa miasto pol na pol 5.5 max dynamicznie przyspieszaj i jak najszybciej wyzszy bieg nie przeciagaj na biegach a w ostat,zime 5 km dojazd do pracy to ponad 7 1e co termostat a i jeszcze 1 prawie 9 l spalala jak mialem waz turbo ten fi 50 na 50 dziurawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maks 5 litrów przy ostrym starcie w trasie przy 80-90 schodzi do 3,8litra. Możliwe że termostat, a może przepływomierz ?

No musisz mieć wypasioną furę, z dodatkowego wyposażenia masz chyba kers, żagiel i zestaw baterii słonecznych .......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz normalne spalanie, mi na trasie pali średnio 4,5-5,0 w zależności od stylu, miasto 7 z groszem wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maks 5 litrów przy ostrym starcie w trasie przy 80-90 schodzi do 3,8litra. Możliwe że termostat, a może przepływomierz ?

No musisz mieć wypasioną furę, z dodatkowego wyposażenia masz chyba kers, żagiel i zestaw baterii słonecznych .......... :)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tak pali jak jest ciepło po mieście 6,5 i to niezbyt go oszczędzam szybko się rozpędzam czasem dostanie po baniakach ale jak tylko trochę przymroziło to od razu 7,5 ale co się śmiejesz gorzki30 może chodziło mu o trasę przy takiej stałej prędkości to moja też pali ok 4l/100 przy V= 80km/h i 5bieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maks 5 litrów przy ostrym starcie w trasie przy 80-90 schodzi do 3,8litra.

Dobre, naprawdę się ubawiłem. buhahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent przewiduje 3,9 w trasie przy 90km/h, 5,2 przy 120km/h a w mieście ok. 6,0 dodaj do tego swoje warunki jazdy (zimne auto,korki ,światła, krótkie odcinki i wyjdzie ci ze 30% więcej .dla każdej wartości i będzie blisko prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...