Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To będę jak to będzie podczas urlopu jeszcze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek na załadunku miał wypadek mój przyjaciel, zmarł dzisiaj rano w szpitalu.

Nie mogę się teraz ogarnąć...

Szczerze współczuje jego całej rodzinie,na pewno strasznie to przeżyją,bo byli niesamowicie zżyci...

Jeździłem z nim i z jego synem,niebywała tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: co się stało?

na drodze pełno wariatów a on zginął podczas załadunku gdzie niby nic nie powinno się wydarzyć, współczucia dla rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondolencje dla rodziny ... [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki

Mam auto na Magdeburgu, beczka. Nie moge go załadować benzyna

Szukam na niego załadunku w Niemczech, ON, PB, Olej rzepakowy

Chłopak czeka, zabiera 32.500 diesla lub 35.500 benzyny

Jak macie jakieś kontakty poszukajcie nie puszcze go na pusto. Nie załadowal mi PB, bo ma beczke z zaladunkiem dolnym prawa strona, a oni wymagają lewa

Jak macie kontakt jakiś pomóżcie

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale autor artykułu zauważył w końcu co jest prawdziwą przyczyną tej masy wypadków w Polsce, porównując Polskę do Niemiec.

I wątpię zeby większa ilośc fotoradarów powstrzymała takie wypadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wie ktoś o jakiejś normalnej firmie na terenie Śląska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstałem sie z obecną firmą z powodów finansowych(bo zaczeła się żenada robić) i coś trzeba robić

panowie jest tu ktoś co jezdźi w regescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę właśnie Manka polerować, wczoraj przytarłem drzwi.... wyjeżdżając z rampy u siebie na firmie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę właśnie Manka polerować, wczoraj przytarłem drzwi.... wyjeżdżając z rampy u siebie na firmie :facepalm:

życie....

tydzień temu założyłem nowe klosze z tyłu,a wczoraj na załadunku zbili mi lewą lampę,przywiozłem nową,ale zrobiło się jakieś zwarcie i nie świecą się obrysówki na całej lewej stronie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w przyszłym tygodniu będę dół drzwi zdejmował i malował, dobrze że na MANie jest taki jakby baranek to nie będę musiał tego tak głaskać :wink:

przyznał sie ktoś że rozbił lampę, ja się kiedyś nie mogłem doprosić żeby winny się przyznał, znalazłem dopiero na monitoringu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ja nie miałem problemu zeby sie przyznać jak przy podjeździe do rampy zbiłem 2 lampy w nowej ciężarówce. Zwaliłem na to ze były za wysoko zamontowane. : decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili twoja zmiana i tak lepiej wygląda od mojej bo ja z Volvinki wylądowałem w Actrosie 4x4 typowo budowlanym i targam gruchę 11 metrów sześciennych.

Wiec jak przyjdzie się poruszać ponad 40 tonowym zestawem w małych ciasnych brukselskich uliczkach to naprawdę jest ciekawie ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili twoja zmiana i tak lepiej wygląda od mojej bo ja z Volvinki wylądowałem w Actrosie 4x4 typowo budowlanym i targam gruchę 11 metrów sześciennych.

Wiec jak przyjdzie się poruszać ponad 40 tonowym zestawem w małych ciasnych brukselskich uliczkach to naprawdę jest ciekawie ....:wink:

na dniach też przesiadam się na robura,tyle,że prawdopodobnie konia...ten dopiero kopie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trottertrans artur jałkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...