Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zestaw HID ksenon XENON


tomek25

Rekomendowane odpowiedzi

Wypalały się 6000K - na początku były mocno niebieskie a potem zbliżyły sie do 5000K, natomiast przy 4300 nie zauważyłem żeby coś się zmieniło z czasem. A w tej chwili jeżdzę na 5000K, barwa idealnie biała, nie wchodzi ani w niebieski ani w żółty no i generalnie świecą bardzo mocno, wiadomo to nie soczewka z EVO ale w porównaniu do ori xenonu nie odbiegają :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mozę teraz ja się wypowiem.Używam ksenonów HID już w 3 moim aucie. Na początku mojej zabawy kręciło mnie mieć barwę 8000k i na takiej jeździłem.Barwa niebieska ale jazda nocą w deszczu to porażka.W drugim aucie zamontowałem już 6000k i było dużo lepiej bo barwa jasno niebieska,błękitna ale nie idealnie wyglądało to na drodze w deszczu.Obecnie już w 3 aucie ma barwę 5000k i jak narazie to moje najlepsze rozwiązanie. Barwa biała i idealnie jest droga oświetlona w nocy sucha oraz mokra gdy pada deszcz. 5000k to najlepsza barwa jaka polecam.Gdy są lampy prawidłowo ustawione to nie razi innych uczestników, widoczność jest najlepsza jak dla mnie na drodze a i co do wyglądu auta z ksenonem 5000k to nie jest tak źle.

Zestaw jaki zakupiłem i jestem zadowolony bo nie ma żadnych problemów z błędami i świeceniem to http://allegro.pl/audi-a4-b6-h7-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i4990903171.html

Przetwornice umieściłem w otworze pod lampa,przewierciłem dziurkę do lampy przez którą przewody od przetwornicy idą wprost do środka lampy,połączyłem z żarnikiem i wszystkie kable mam schowane w lampie. Z zewnątrz po podniesieniu maski wszytko ładnie jest zamaskowane,pochowane tak jak powinno być

Polecam ten zestaw bo naprawdę warto.

Edytowane przez kumpelxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz, że jest totalnie bezproblemowy to kusząca propozycja. Ciekawe jak z trwałością tego, bo tylko rok gwary dają. I czy nie wypala odbłyśników. Gdybym miał chociaż spryski to pewnie bym się skusił, bo rozumiem, że na regulację wysokości z kabiny nie ma wpływu i działa normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę ponad rok na podobnym zestawie. Swieci nadal tak samo, odbłyśniki bez zmian, żarnik ma taką samą barwę. Regulacja działa tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że po zmianie z 4300K na 5000K cały czas wywala mi błędy ABS ESP. Podmieniłem dzisiaj przetwornice na inne i problem jest taki sam. Wróciłem do starych 4300k i problemu nie ma. Chociaż próbowałem na wielu żarnikach 4300k i czasem błędy wypadały.

Czy ten warning canceller faktycznie działa i pomoże z tymi skokami humorów elektroniki?

Chodzi mi o to:

http://allegro.pl/warning-canceller-kasownik-bledow-xenon-can-bus-i5310864139.html

Czy ktoś kto miał takie objawy jak ja i po założeniu tego rezystora problemy zniknęły? Nie chce pieniędzy w ciemno wydawać.

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem różne chińskie przetwornice i w końcu zakupiłem zestaw używany Koito z palnikami chińskimi. Jeździło super nic się nie działo.

Problem pojawił się jak mi padł palnik. Kupiłem chińczyki podłączyłem no i powrócił problem z błędami.

Wg mnie problemem nie jest w większości przypadków przetwornica a kiepska jakość palników i kabli łączących je z przetwornicą.

Aktualnie jeżdżę bez hidów niestety i chciałem pokombinować i dać adaptery żeby założyć palniki d2s i mieć problem z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Pany a jakie hidy w halogeny?

http://allegro.pl/zestaw-hid-h7-h1-h3-h4-h11-hb3-hb4-ksenon-xenon-i5252853127.html?bi_s=ads&bi_m=p2,3&bi_c=107174

Takie?Bo chce cos miec na wieksza niepogode.W halogeny to dobra sprawa wogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może używał takiego zestawu:

VERTEX MODEL S1068 CYFROWY CANBUS PRO SLIM

http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-cyfrowy-canbus-slim-h7-h7m-metal-i6064050928.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja urzywam już od 3 lat zestaw HID CAN BUS slim 55W palnik 5000K

Co prawda przetwornica nie wytrzymuje dłużej jak 2 lata a palniki trzeba zmieniać co rok lub częściej.

Po kilku miesiącach tracą barwę światła. Najlepiej wymieniać 2 palniki na raz.

barwa 5000K fajna i ładnie świeci

barwa 6000K lepiej wygląda bardzo jasna ale w deszcz słabsza od 5000K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja urzywam już od 3 lat zestaw HID CAN BUS slim 55W palnik 5000K

Co prawda przetwornica nie wytrzymuje dłużej jak 2 lata a palniki trzeba zmieniać co rok lub częściej.

Po kilku miesiącach tracą barwę światła. Najlepiej wymieniać 2 palniki na raz.

barwa 5000K fajna i ładnie świeci

barwa 6000K lepiej wygląda bardzo jasna ale w deszcz słabsza od 5000K

Jak z dostępnością i ceną takich przetwornic i palników? Tylko allegro czy idzie stacjonarnie kupić takie chińczyki?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały zestaw 200-220

sama przetwornica CAN BUS Slim 55w 90PLN

Żarniki po 16-18PLN nie zależnie od barwy.

Ja mam soczewki i żarówki H11

http://interlook.pl/product-pol-72-Zestaw-oswietleniowy-xenon-HID-H9-H11-55W-CAN-BUS.html

W Warszawie np dostępne od ręki

Na necie pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja urzywam już od 3 lat zestaw HID CAN BUS slim 55W palnik 5000K

Co prawda przetwornica nie wytrzymuje dłużej jak 2 lata a palniki trzeba zmieniać co rok lub częściej.

Po kilku miesiącach tracą barwę światła. Najlepiej wymieniać 2 palniki na raz.

barwa 5000K fajna i ładnie świeci

barwa 6000K lepiej wygląda bardzo jasna ale w deszcz słabsza od 5000K

Nie masz zakłóceń na radiu FM po włączeniu świateł?

Edytowane przez lukas551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie podpialem stare grube przetwornice z jakimis tam zarnikami i nie ma zadnych problemow tym bardziej nawet to dziwne bo nie prYzypinalem niczym przetwornic sa luzem. Wiec to chyba faktycznie chybil trafil. Za to swiatelka malina! Bylem na stacji ustawil mi typ katy i jest si!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , polecacie taki zestaw na początek ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-h7-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i4990903171.htmlczy moze jakis inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny - tańszy. Już za 70 zł dostaniesz taki który nie wywoła błędów. To wszystko jeden chiński pies, nie warto przepłacać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny - tańszy. Już za 70 zł dostaniesz taki który nie wywoła błędów. To wszystko jeden chiński pies, nie warto przepłacać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mógłbyś podesłać który kontkretnie ? A Ty z jakiego zestawu korzystasz ?

Ktoś poleci jakis zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2016 o 10:21, dliwski napisał:

Inny - tańszy. Już za 70 zł dostaniesz taki który nie wywoła błędów. To wszystko jeden chiński pies, nie warto przepłacać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Za 70zł to widzę wszystkie zestawy DC. Niby cyfrowe ale bez Canbusa. Nie wiem, co ważniejsze. DC niby nie polecają, tylko AC. Cyfrowy musi być, żeby nie było choinki na desce. Canbus? Mi chyba nie pokazuje spalonych żarówek, chyba, że to też ważne by nie było choinki. Za 70zł to bym zobaczył z ciekawości jak to świeci, nawet gdyby miało być wywalone po tygodniu. Ale w tej cenie nie widzę nic w miarę do B6. Może ktoś polecić najtańszy zestaw, który się by sprawdził w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...