Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinen.

Opublikowano
10 minut temu, Sebula napisał:

 kondensator 250f.

250 F? Nie pomyliłeś się? 

Opublikowano

Mały pakiet seperkondensatorów, mogłem też brać 500f ale do instalacji sql wystarczy. Jakby kogoś interesowało to przód 3way PHD aktywnie po światłowodzie. Wzmacniacze to PHD 4ch, Sinfoni 2ch. Subwoofer to JL 12w7 pod Rockfordem T1500-1BD CP. To wszystko sterowane procesorem dźwięku Alpine H800 + RUX. Miałem kable zasilające 70mm2 ale zmieniłem na 50mm2. Big3 w drodze. Macie może jeszcze jakiś BEM w razie jakby ten nie podszedł? 

Opublikowano
12 minut temu, Sebula napisał:

Mały pakiet seperkondensatorów, mogłem też brać 500f ale do instalacji sql wystarczy. Jakby kogoś interesowało to przód 3way PHD aktywnie po światłowodzie. Wzmacniacze to PHD 4ch, Sinfoni 2ch. Subwoofer to JL 12w7 pod Rockfordem T1500-1BD CP. To wszystko sterowane procesorem dźwięku Alpine H800 + RUX. Miałem kable zasilające 70mm2 ale zmieniłem na 50mm2. Big3 w drodze. Macie może jeszcze jakiś BEM w razie jakby ten nie podszedł? 

No to chyba, że tak. Zestaw dobry:thumbup1:

W jakiej skrzyni suba wsadzisz? Bassreflex czy banbdpass?

Screenshot_20210323-104419_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Mam dwie, aktualnie siedzi w szczelinie i spokojnie schodzi do 28hz ale chyba wróci do oryginalnej zamknietej, bo ma być jakościowo. Zobaczymy jak będzie grało. Czarną mam aktualnie, czerwona na sell, piec perełka więc zostaje na zawsze :)

136662345_1454337861429252_5932212765109681368_n.jpg

136037573_1454338278095877_4176354132587675708_n.jpg

136071839_1454337964762575_5329324590889024826_n.jpg

IMG_20210323_114001.jpg

117389823_3404890076239713_1685619246592843492_o.jpg

Opublikowano

:thumbup1: Szybę tylną Ci wypcha:decayed: 

Ja miałem u siebie swego czasu Rockford Fosgate T1D212 i w avancie mi solidnie flaki wytarmosiło. Do sedana idealny, żeby przebić się przez ścianę grodziową ale w avancie była rzeź. Już później nawet do 1/4 nie odkręcałem :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich.

Potrzebuję pomocy w sprawie określenia czy mój Aku nadaje się do jazdy czy kwalifikuje się do wymiany, bo się na tym nie znam. Sprawdzane było 28.03.21 w temperaturze zewnętrznej 7,5 st. C.

Pzdr.

IMG_20210329_092126.jpg

Opublikowano

Co to za aku ?. Sprawdzałeś już kiedyś czy to pierwszy pomiar ?.

Specem nie jestem ale 10% i 2Ah cos jest nie tak z aku lub jego kodowaniem.

Temat mnie interesuje dlatego pozwoliłem sobie na wpis, generalnie to ja raczej od trybologii.

Opublikowano

Tak się nie sprawdza akumulatora.. Jak masz sklep z akumulatorami w pobliżu, to zapytaj, czy mają tester akumulatorów (podstawa w takich sklepach) i on ocenia, czy akumulator trzeba tylko podładować, czy wymienić.

Opublikowano

Jutro sprawdzę opis Aku. Tak to 1 pomiar. A w mrozy codziennie wyskakiwał komunikat że słaby i nawet po trasach ok 100 km. Dodam też że go oszczędzałem wył coming/living home itp.

Opublikowano

Witam. Jeśli powiem że mój Aku jest Ori to być może jest już wypracowany? Ale rocznika nie widziałem żadnego. Auto z 2008r. Pzdr.

Opublikowano
Godzinę temu, toster6920 napisał:

Witam. Jeśli powiem że mój Aku jest Ori to być może jest już wypracowany? Ale rocznika nie widziałem żadnego. Auto z 2008r. Pzdr.

Może tak być.

Co tam siedzi ? 

Po kodzie produkcyjnym idzie odczytać datę produkcji.

 

Opublikowano

Akumulator masz do wymiany

Opublikowano

IMG_20210330_155752.jpg

Opublikowano

Moll 36 tydzień 2008 rok.

Opublikowano

Dzięki. Czyli raczej szukać drugiego. Pzdr.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Proszę o pomoc w zakodowaniu akumulatora VARTA E44 72Ah 780A

577 400 078 316 2. W załączeniu poprzednie kodowanie innego akumulatora. 

20210519_123439.jpg

Opublikowano

Jeżeli dobrze widzę to miałeś aku 110 Ah a pakujesz tam teraz 72 Ah?

Opublikowano

Takie kodowanie jest w programie. A ktoś przede mna zamontowal 77 (blad nie 72) i chciałem to zakodowac  bo wskazuje cały czas ten stary. Da radę?

Edytowane przez cornik_84

Opublikowano

I co naprawdę nikt nie pomoże?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.