Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Użytkowników Forum, jest to moj pierwszy post :dance: obecnie jezdze 80 ale przymierzam sie do zakupu a4 (miejmy nadzieje ze kontrolowanego) a wtedy w pełni dołacze do fanatyków a4:)

/w przeszłosci jezdziłem A4 1.9TDi niestety tylko przez tydzien:( ale Bogu dzieki zdarzyło mnie zarazic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przywitać wszystkich klubowiczów i fanatyków czterech kółek. W Audi zakochałem się 10 lat temu kiedy przesiadłem się z golfa 1 na 80b2, którą przez tyle lat poznałem jak własną kieszeń i do tej pory nie zdobyłem się na odwagę by ją sprzedać. W tym roku zostałem szczęśliwym posiadaczem Niuni o jakiej marzyłem od wielu lat :quattro:. Muszę jednak przyznać pomimo tego, że A4 jest następcą 80 różnica pokoleń jest zbyt duża i wszystko jest dla mnie nowe począwszy od napędu, przez silnik i na elektronice kończąc. Szukając informacji trafiłem do Waszego klubu, dzięki któremu to co było do tej pory czrną magią zaczyna być dla mnie zrozumiałe i oczywiste. Mam nadzieję, że po jakimś czasię też będę mógł służyć pomocą, a na razie to raczej ja jej potrzebuję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Nazywam sie Piotrek. Jestem z Krakowa. Forum czytam dosc regularnie i zazwyczaj znajduje odpowiedzi na moje pytania.

Do tej pory nie byłem zarejestrowanym uzytkownikiem gdyz nie istniala taka potrzeba. Jeszcze 2 tygodnie temu poruszalem sie A4 B5

ale zmienilem na A6 C5 - no i tu pojawil sie problem - a co za tym idzie czas na pierwszego posta na forum.

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...