Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobranoc bzzzzzzzzzzz branoc bzz bzz bzzzzz bzzz bez łoooosy noc juz nie taka sama na forum hehe bzzzzzz do juterka drodzy klubowicze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daymoon a siedź sobie tutaj sam bo ja już mykam i nie przywitam się nawet :tongue4: A tego typu teksty to sobie wsadź w... ucho :naughty: Pozdro dla Osy kici yczka pet3ra i innych nocnych z wyjątkiem Daymoona :tongue4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daymoon a siedź sobie tutaj sam bo ja już mykam i nie przywitam się nawet :tongue4: A tego typu teksty to sobie wsadź w... ucho :naughty: Pozdro dla Osy kici yczka pet3ra i innych nocnych z wyjątkiem Daymoona :tongue4::hi:

przecież żartowałem :good::wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 23:24_________________________________________________ykk jak b6 i koledzy z bmw? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież żartowałem :good::wink4:

Jasne że żartowałeś, myślisz że ktoś by Ci dał tu porządzić :naughty::tongue4: Dobra branoc, nie mam czasu na głupoty :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor wieczor dobry bobry i nie bobry :>[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 00:36_________________________________________________ale cisza tutaj ... jakas grobowa :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 01:13_________________________________________________ehhh ide spac chyba sie juz nikogo nie doczekam a jutro z rana lece do Krakowa i z powrotem trzymajcie kciuki zebym cało doleciał spowrotem bez mandatow do wrocka :) bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz barnoc drodzy koledzy kolezanki bzz bzzzz bzzzzz niech bzzz z wami bedzie hehehe[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 01:35_________________________________________________naadal nikogo to ja juz bede sie kladl po raz ostatni spac do jutra moze frekwencja dopisze bzzzzzzzzzzzzzzzzzanoc bz bzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...