Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Bry i Branoc - musialem się odmeldować, jako "nocny jeździec";D W "b7" coś przybyło - szyba przednia i wypolerowane drzwi;D Przybywa powoli, ale w końcu wyjedzie;) pzdr 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja rownież :hi: i zarazem :hi:, a w przyszłym tygodniu wraca moja furka , posiedzi trochę u mechanika, ale za to powinna być "gitara". Na prawdę tylko dni odliczać do odzyskani swojego "furaka" od mechanika.. Branoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jest tu ktoś :naughty:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 23:50_________________________________________________wszyscy śpiom to i ja biorem tabletku i spać

:shocked::blink::kox: Jareczku a co Ty tu robiłeś? :kox: I jakie "tabletku" Ty brałeś :naughty:

Witam i mówię BRANOC :hi: Niestety brak czasu na siedzenie na forum ;( Projekciki trzeba liczyć... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> wieczor dobry [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 23:02_________________________________________________taka opowiesc na dobranoc bo uciekam dzisiaj po drodze do domu widziałem wypadek A4 B5 uderzyła czołowo w A3 tak jak by B7 o ile to ma takie same oznaczenia nie znam sie na A3 sorki jesli zle opisałem A3 koleszka wyjezdzal z podpozadkowanej na kostce A4 lekko go poniosło i czoło jak ta lala :good: tak wiec ostroznosci zycze i branoc bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i branoc skoro tu taka cisza... :hi:

witam witam i o zdrówko klubowiczów pytam :cool1: czy wasze niunki są gotowe by odpalic na jutrzejszym mrozie :wink4: :gwizdanie: Jeszcze na taka cisza :naughty: niektórzy bacznie po nocach śledzą forum :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...