Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przedawnienie mandatu? :)


wilku213

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś jaki czas mają na ściągniecie kasy za niezapłacony mandat? :D

Ogólnie rzecz ujmując mam dwa, 50 zł i 100zł z maja i lipca 2011

Przyjdą, przyjdą.

Mnie 2 x zabrakło 3 miesięcy do 3 lat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz stałą pracę albo wpływy na konto to masz to jak w banku że cię dojadą.

@eu4yaon, nie ma odsetek od mandatów ale są koszty egzekucyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie US wysłał wezwanie po 6 miesiącach od niezapłaconego mandatu od Policji.Musiałem osobiście wtedy iść do US i opłacic mandat+opłata manipulacyjna.Przelewem nie można było zapłacić.Najważniejsze zapłacić do końca roku w którym sie dostało skierowanie na pocztę,mimo,ze ustawowo masz 7 dni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy tylko od urzędasów, raz mi zabrali po 2 latach przy rozliczaniu PIT-a a następnym po 3 miesiącach miałem wejście na pensje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było tak ze zapomnialem oplacic mandat bo to było jakos przed swietami a wiecie jak to jest czlowiek ma inne zmartwienia jak pamietac o mandacie i wczoraj dostalem list ze te 100 zł przełozyli mi na odrobek 20 h a za 1 godz -5zł. hehe a jak bym chcial oplacic to juz nie 100 zł tylko 180 k**wa złodzieje . :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przedawniły się już 2 mandaty przez ostatnie 5 lat :decayed: Za to z ostatniego dostałem sądowe polecenie zapłaty bo oczywiście nie pojechałem na "wyjaśnienia" na które mnie wzywali 3 razy więc sprawa wylądowała w sądzie ale dalej nie dostałem ani mandatu ani wytycznych gdzie mam tą kasę wpłacić to dalej nie zapłaciłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie raz sciągneli ze zwrotu podatku a za drugim przyjechał do domu mercem pan poborca podatkowy i się upomniał o kasę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie migam juz tak 6 lat w zyciu nie zaplacilem ani jednego mandatu na dzien dzisiejszy mam 1050zl i leje nato juz komornik byl 3 razy nic mu to nie da. Nie ma dochodow nie wyplacalny przez te 6 lat przepadlo mi wsumie na jakies 700zl. Jak by ta kasa szla w calosci na latanie dziur wszystko bym wplacil co do grosza. A tak to niech sie pi...... urzedasy je.... ch wam w d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie migam juz tak 6 lat w zyciu nie zaplacilem ani jednego mandatu na dzien dzisiejszy mam 1050zl i leje nato juz komornik byl 3 razy nic mu to nie da. Nie ma dochodow nie wyplacalny przez te 6 lat przepadlo mi wsumie na jakies 700zl. Jak by ta kasa szla w calosci na latanie dziur wszystko bym wplacil co do grosza. A tak to niech sie pi...... urzedasy je.... ch wam w d.

Ale ich wyrucha*eś :grin: Jesteś miszczem dnia :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...