Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wporzo ktoś jeszcze kce ??[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 16:46_________________________________________________

Sparki weź dwa ja też wezme a wyjdzie nas taniej przesyłaka :naughty:

czyli ozonowanie też o kant d*py rozczas :cool1:

Właśnie... odpowiedz proszę, bo miałem zamiar to za niedługo zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

sparki no pisze że rybnik, żory, ustroń....

ale gość nie piszę konkretnie co w tych miastach ma, czy sklepiki czy coś, napisz najwyżej do niego maila, niech ci poda ulicę albo coś w rybniku gdzie osobiście można odebrać towar, podjade i kupie :wink4: zaznaczam że na spot przyjade dopiero za 2 tygodnie, bo teraz mam II zmiane

piterra, no wymieniałem prawy zewnętrzny, na przegub firmy SPIDAN - klepane w niemczech, a nie w tajwanie, kuzyn w IT mi polecił, kosztował 240 zł, mój rabat i mam go za 180 zł, musi być dobry bo on mi kitu nie ciśnie, a na necie też chwalą tą firme, chyba że koleś źle go założył albo coś, ale jak sam słyszałeś ewidentnie przegub!

niewiem czy zamawiać gdzieś na necie jakiś, czy co, czy jechać do niego z reklamacją, ale ja go mu przywiozłem więc jedynie moge zareklamować złe założenie

aha i auto troche podniosłem, o 1 cm teraz się jeździ bez problemu, wszędzie wjeżdzam, i moja teoria też obalona bo dalej ten przegub wali

do mnie już jedzie przegub firmy LOBRO czyli w zasadzie ori

bo jak wymieniałem wewnętrzny to był firmy LOBRO tylko miał jeszcze logo AUDI

i jak na razie jestem zadowolony

a za zewnętrzny płacę 170

u kolegi z W-awy

i u niego też kupowałem zaciski tylne hamulców

może to jednak jebnął wew

nie wiem ciężko stwierdzić , bo ja bym się jednak upierał że to zewnętrzny klika

jedyne co bym ci mógł zaproponować i co sam bym zrobił to kupił drugi i wymienił

i wtedy zobaczysz co się będzie działo

albo jeszcze jedna opcja

zamienić

ten terkoczący dać na prawe koło a ten z prawego koła na lewe i zobaczysz czy zepsuty jest ten nowy przegub czy może jednak wewnętrzny szlak trafia

opcji jest wiele

najłatwiej byłoby kupić jeszcze jeden przegub (tylko że to koszta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat wahaczy można dużo pisać, czester a dobrze je zamontowałeś??? nawet jak kupisz lemki a źle je założysz to padną tak samo szybko jak MS, chodzi tutaj oto żeby przed dokręceniem na max, opuścić auto bez kół na klocki, tak żeby zaaranżować że auto stoi na kołach, i wymusić ruch na nich tak żeby one dobrze wszędzie się wpasowały, i na opuszczonym lewarku wlaśnie je skręcamy na max, potem znów do góry i zakładamy dopiero koła

:oklaski: Bardzo dobrze to opisałeś. Reasumując wachacze trzeba dokręcać na opuszczonym aucie tak aby guma wahaczy podczas postoju auta była w stanie "neutralnym" , a nie już na samym postoju naciągnięta, wtedy wszystko padnie.

Ja założyłem ori Lemforder kompletne zawieszenie. Zamontowałem w sposób opisany wyżej, 20k km i jak na razie ani stuku, zawiecha pracuje tak samo cicho jak była nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długim weekendzie, widze że spocik się udał, że przybywa nam nowych kolegów.

Odnośnie tej pianki z allegro do czyszczenia klimy to mogę Wam dać spróbować bo mam jeszcze w garage ale już po 3 dniach śmierdziało z klimy jak wcześniej.

Odnośnie RS6 ktore koło mnie stoi to fakt auto 2003 avant, koleś przesiadł sie z BMW E60 330KM i jest zadowolony.

Ide spać bo zmęczony jestem ale nie tym weekendem tylko drogą powrotną, brak mi słów na przejechanie 350km z Soliny do Gliwic potrzebowałem 6,5 godz (gratulacje dla budowniczych naszych dróg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie logi dynamiczne potrzebne na gwałt jest nie za dobrze z moim mało psującym się audikiem :polew:

Na karzdym biegu auto buja się tylko do około 4000 obrotów a potem kapa nie jedzie wcale ale też nie zwalnia tylko utrzymuje prędkość przy okazji za***iście dymi na czarno :piroman:

Jak np. na drugim lub trzecim biegu przy nie dużych prędkościach nacisnę lekko na gaz auto zaczyna przyśpieszać nagle jakby przestawało jednocześnie zaczyna dymić i tak przez kilka sekund i znów budzi się do życia przyspiesza i nie dymi :shocked: o co kaman ?

Może ktoś cos poradzi bo jak wejdę na TECHNICZE to wiecie co mi odpowiedzą :polew: :polew: :polew:

:vaglogi:

Więc proszę niech ktoś mi te logi zrobi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex ja ci proponuje :vaglogi::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tu macie coś pomysłowość w naszym kraju nie zna granic

taki SWAP to się nawet największym filozofom nie śnił

http://motoaukcja.interia.pl/show_item.php?item=614626644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeby nie było że jestem bezproblemowy to dziś ja miałem przed chwilą ciekawą sytuację z autem...

odpalam.. ruszam z parkingu... i po 10ciu metrach kontrolka (ta od hamulca ręcznego) zaczęła mrugać na pomarańczowo i zaczął piszczeć... już raz tak miałem ale to jak nie było płynu w chłodnicy... no więc staje... otwieram mache zaglądam i szukam... wszystko całe.. wszystkie płyny są... hmm.. podumałem chwile... odpaliłem na nowo... problem nie wrócił i pojechałem

hmm...

ma ktoś jakiś pomysł co to mogło być? bo dzisiaj mam w nocy trase i nie chcę niespodzianek :cool1:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:05_________________________________________________halo haloooo pomocy :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeby nie było że jestem bezproblemowy to dziś ja miałem przed chwilą ciekawą sytuację z autem...

odpalam.. ruszam z parkingu... i po 10ciu metrach kontrolka (ta od hamulca ręcznego) zaczęła mrugać na pomarańczowo i zaczął piszczeć... już raz tak miałem ale to jak nie było płynu w chłodnicy... no więc staje... otwieram mache zaglądam i szukam... wszystko całe.. wszystkie płyny są... hmm.. podumałem chwile... odpaliłem na nowo... problem nie wrócił i pojechałem

hmm...

ma ktoś jakiś pomysł co to mogło być? bo dzisiaj mam w nocy trase i nie chcę niespodzianek :cool1:

może jakieś problemy z czujnikami ABS

ja jak w zimie poszalałem na lodzie to udało mi sie pozapalać kontrolkę od hamulca

może jakiś syf w wieńcu i czujniki ABS chwilowo zgłupiały

[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:15_________________________________________________panowie jakie folie do przyciemniania mi polecacie

czy te z allezgrozo za niecałe 20 są warte przyklejania do AUDI??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... to już wiem z czym to może być związane...

mam jakiś dziwny luz na lewym tylnym kole tylko nie wiem czym spowodowany... jutro jadę do mechanika to mi to zrobi bo domyślam się że to stało się podczas wymiany tarcz i klocków

:mysli:

kurde potrzebowałbym kogoś kto by mi to na szybko zdiagnozował jeszcze dziś bo wale na Wrocław i mogą być jaja :confused4:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:19_________________________________________________analizując najgorszy scenariusz... to co tak w najgorszym wypadku się może stać jak mi lewe tylne koło na autostradzie odpadnie? :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia wrzucilem do galerii :)

Co myslicie o tych fotach, ktora by mozna na konkurs wyslac ?

Nr.1

2764292d0ff57467.jpg

Nr.2

705564fab13704c2.jpg

Nr.3

10172575528a5b8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... to już wiem z czym to może być związane...

mam jakiś dziwny luz na lewym tylnym kole tylko nie wiem czym spowodowany... jutro jadę do mechanika to mi to zrobi bo domyślam się że to stało się podczas wymiany tarcz i klocków

:mysli:

kurde potrzebowałbym kogoś kto by mi to na szybko zdiagnozował jeszcze dziś bo wale na Wrocław i mogą być jaja :confused4:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:19_________________________________________________analizując najgorszy scenariusz... to co tak w najgorszym wypadku się może stać jak mi lewe tylne koło na autostradzie odpadnie? :gwizdanie: :tongue4:

to ......................

będziesz miał trójkołowe :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pittera to nie jest śmieszne :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:29_________________________________________________czester 1sza i 3cia fotka za***iste :good:

ja na koniec tygodnia na ten sam teren jade fotki robić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie po dlugim weekendzie :hi:

Przez kilka dni mnie na necie nie bylo , dlatego taka cisza ...

Po pierwsze - wielkie dzieki za spota i grilla , max sie najadlem mimo "tych" kielbasek(chodz chyba kazdy widzial ich wielkosc :tongue4:) fajnie spedzilem czas , pogoda nam bardzo tez dopisala i tylko szkoda ze mialem najbrudniejsze auto na spocie :gwizdanie:

Po drugie - Pucek jeszcze raz wielkie dzieki za zaslepke do zderzaka :notworthy:

Po trzecie -

Panowie wrzućcie fotki z ostatniego spota

wiem że Czester robił chyba i ktoś jeszcze

SoMes - ja robilem jeszcze foty , podaj maila to ci jakos w tyg podesle

I na koniec niestety ... zobaczylem swoj grafik na ten miesiac i moze byc kiepsko z pojawieniem sie na spocie , jedynie jak cos to 22.05.09 i to jakos kolo 21 (o ile jeszcze tam bedziecie) , niestety takie mam zmiany w tym miesiacu + delegacja pod koniec maja do Berlina , akurak w piatek ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas do pracy rodacy

:drunk: twoje zdrówko [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:53_________________________________________________a i prezesa dawno nie widziałem czyżby sie przeprowadził na seat club ełu :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas do pracy rodacy

:drunk: twoje zdrówko [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:53_________________________________________________a i prezesa dawno nie widziałem czyżby sie przeprowadził na seat club ełu :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

:hi:

witam po wekendzie :wink4:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 21:15_________________________________________________

Witam, od tygodnia jestem posiadaczem Audi A4 Avant 1,9 TDI. Można się pokazać na spocie? jestem z Gliwic

czy można ? Trzeba kolego Trzeba :)[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 21:16_________________________________________________

Dzieki Wielkie, będę 100% może ktoś mnie oświeci na temat chiptuningu w Compsporcie mam zamiar się tam wybrać ale nie jestem tgo do końca pewnien :>

zapraszamy - rozwieje Twoje wątpliwości co do Compsportu - i odpowiem na każde pytanie ( jak będę oczywiście ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obdukcji okazuje się że kończy się LEWY przegub, prawy czyli ten nowy jest 100% sprawny, ale zostaje problem wywalonych poduszek pod silnikiem/skrzynią, bo nie czaje które są do wymiany :decayed:

narazie to szukam halogenów, a potem wizyta u lakiernika :)

Miron jakiś taki cichy...czyżby złe klocki wybrał? :polew:

na dzisiaj dosyć forum, jutro z rana się odezwe, to narazie Spamowicze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obdukcji okazuje się że kończy się LEWY przegub, prawy czyli ten nowy jest 100% sprawny, ale zostaje problem wywalonych poduszek pod silnikiem/skrzynią, bo nie czaje które są do wymiany :decayed:

narazie to szukam halogenów, a potem wizyta u lakiernika :)

Miron jakiś taki cichy...czyżby złe klocki wybrał? :polew:

na dzisiaj dosyć forum, jutro z rana się odezwe, to narazie Spamowicze :tongue4:

staram się k...wa coś ułożyć od piątku :decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 22:03_________________________________________________Czster fotki które wkleiłeś do działu "galerii zlotów śląskich" są kozackie - a ta fotke w której uchwyciłeś w powietrzu hummera w dodatku dachem do dolu to normalnie mitrzostwo świata.Efekt byłby dużo lepszy gdyby w tym czasie hummer był obudową.Ale fotka jest naprawdę miazga.

Ps. Nie rób mi zdjęć na wydechu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Ślązaki :siema:

Mironek mam prośbe , nie strasz mojej kobity pod Wawelem bo sie strasznie zestresowała :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...