Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Moja :a4fan: nie jest "niebita" :bicz: tylko "nieprzytarta" :tongue4: :cwaniak1:

ta i jeszcze "umyta" nie :polew: :polew: :polew: :polew:

O i to też może być :sarcastic:

ni ma go i nima alkohol spożywa a na libacje kolegów nie wzywa :kox:

Oj to bedzie :baseball: niebawem :gwizdanie: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra

jak zwykle mam coś na osłodę

http://halbot.haluze.sk/?id=4748 i takich wakacji wam życzę

http://halbot.haluze.sk/?id=4751 a tu szkoda że to nie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj widze że o mnie wszyscy zapomnieli...cóż

może w takim razie rozkręce spoty RYBNICKIE...

ps. umowa jest... :> w piątek będe znów...no jak by to powiedzieć BARDZO NIE TRZEŹWY, zresztą jakoś co piątek taki teraz bywam :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pucek napić się zawsze zdąrzysz a spoty sa tylko raz w tygodniu :naughty: wsiadaj w PKS i dawaj do nas :tongue4:

Piterra ty sobie grabisz tyle spotów opuscić to swoisty rekord :chytry: zresztą zaraz za tobą jest Pucek :mysli: może wy razem pijecie nałogi jedne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem być jutro ( coraz większe szanse ) chyba że spotkam Pucka i Piettera i mi polewać zaczną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja bym sie tez cos napił %%. Jak sie ciepło zrobi to moze zrobimy jakiegos grila ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki zajebiaszczy pomysł :good:

Panowie szukam dobrego warsztatu blacharsko lakierniczego nie musi być tani ma być dobry - w okolicach Gliwic lub Zabrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki zajebiaszczy pomysł :good:

Panowie szukam dobrego warsztatu blacharsko lakierniczego nie musi być tani ma być dobry - w okolicach Gliwic lub Zabrza

Pogadamy na spocie bo mam kogoś takiego ale nie jest tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam dobrego lakiernika- sąsiada ale warsztat ma w brzezince. Nie jedno auto juz mi malował i zawsze było ok. tani nie jest ale bierze dużo mniej niż ASO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex w sprawie tego warsztatu spróbuj się skontaktowac na PW z kolegą Baltazar z Tarnowskich Gór.Za mostem przy wyjeździe ze Zbrosławic na Góry pierwsza ulica w lewo i jakieś 200 metrów i po prawej jest starszy gościu co ma warsztat i robi i blacharę i mechanikę.Warsztat polecił mi znajomy jak miałem do klepania Felicję po dzwonie.Za 1500zł mam malowany cały przód w tym założone nowe błotniki choc tylko jeden był do wymiany,nowa prawa lampa i zderzak wyprostowany i polakierowany na nowo.Do tego jeszcze z tyłu błotniki z rudzielcem wycięte i wstawki nowe polakierowane.Tak,że za 2 koła to bym miał Felicję jak z salonu od 'LELLKA.'Byłem zadowolony.Niestety nie wziąłem ani telefonu ani nie pamiętam nazwiska i adresu gościa :wallbash::embarrassed:

I wtedy właśnie spotkałem tam kolegę Baltazara.Trochę pogadaliśmy i on gadał,że gościu jest dobry i z każdą pierdołą w swoim AFN do niego jeździ i daje radę.Tak,że mechanika ok i blachara w Skodzie też.Nie wiem jak z A4 dlatego może właśnie odezwij się do tego kolegi to ci powie dokładnie co to za chłopek.Napewno uczciwy tyle mogę powiedziec. :hi:

A absencja spotowa u mnie jak zwykle. :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrego warsztatu blacharsko lakierniczego nie musi być tani ma być dobry - w okolicach Gliwic lub Zabrza

Czyżby zamiast dojechać do warsztatu Daneckiego jesteś zmuszony zmienić plany i podjechać do warsztatu blacharskiego :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zamiast dojechać do warsztatu Daneckiego jesteś zmuszony zmienić plany i podjechać do warsztatu blacharskiego :punish:

Mi się wydaje że ktoś poprostu przegiął na ręcznym co :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex nie mów że Ty też zaliczyłeś buuum...

kurde jaki tam PKS...moja lala jeździ, chociaż ma dziure w zderzaku, drzwi bardziej wgniecone i jeszcze conieco ale jeździ, i też tak jezdze...

zderzak już jest, a zreszta co będe pisał, napiszę tylko że na ROZPOCZĘCIE SEZONU BĘDZIE PRAWIE CAŁY POLIFT :decayed: niestety na pakiet SSS.. mi było szkoda

ja też szukam dobrego Lakiernika, nie musi być z Rybnika, ale tak że gościowi daje drzwi i zderzak, on maluje a ja je sam sobie odbieram i zakładam! za wmiare normalne pieniądze, czyli np. 300 zł za element :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyście żebym nie wyrobił prędzej to wy poro.....acie swoje padlinki niż ja gdzieś przytre :polew: szukam i już tak na wszelki wypadek jak którys z was się będzie pytał to będę wiedział co mu odpowiedzieć :naughty: dozo na spocie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to dziś będzie - Piątek 13-go, dopiero godz. 12 a ja już mam tego dnia dosyć ( zgubiłem klucze+pilot z B6 ) :wallbash: chyba gdzieś w śniegu przed garażem - o ile się znajdą to na wiosne a czy będą działać to inna bajka - tak więc na dzień dzisiejszy mam już dość wszystkiego :wallbash: - najlepiej nie ruszać się już z domu i zakolegować się z siwą 0,5[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 12:14_________________________________________________Jak znam życie to dorobienie takiego klucza to tylko serwis i napewno 500 zł najmniej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to dziś będzie - Piątek 13-go, dopiero godz. 12 a ja już mam tego dnia dosyć ( zgubiłem klucze+pilot z B6 ) :wallbash: chyba gdzieś w śniegu przed garażem - o ile się znajdą to na wiosne a czy będą działać to inna bajka - tak więc na dzień dzisiejszy mam już dość wszystkiego :wallbash: - najlepiej nie ruszać się już z domu i zakolegować się z siwą 0,5[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 12:14_________________________________________________Jak znam życie to dorobienie takiego klucza to tylko serwis i napewno 500 zł najmniej :wallbash:

To może w związku z zaistniałą sytuacją zamiast płacić 500 zeta za dorobienie kluczyka :doh1: to zainwestujesz ta kasę w alkohol :beer1: i wpadniemy odśnieżyc przed garażem i się kluczyki znajdą :radocha:

A jak będzie alkohol to i Pucek i Piettera się zapewne pojawią :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to dziś będzie - Piątek 13-go, dopiero godz. 12 a ja już mam tego dnia dosyć ( zgubiłem klucze+pilot z B6 ) :wallbash: chyba gdzieś w śniegu przed garażem - o ile się znajdą to na wiosne a czy będą działać to inna bajka - tak więc na dzień dzisiejszy mam już dość wszystkiego :wallbash: - najlepiej nie ruszać się już z domu i zakolegować się z siwą 0,5[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 12:14_________________________________________________Jak znam życie to dorobienie takiego klucza to tylko serwis i napewno 500 zł najmniej :wallbash:

To może w związku z zaistniałą sytuacją zamiast płacić 500 zeta za dorobienie kluczyka :doh1: to zainwestujesz ta kasę w alkohol :beer1: i wpadniemy odśnieżyc przed garażem i się kluczyki znajdą :radocha:

A jak będzie alkohol to i Pucek i Piettera się zapewne pojawią :drunk:

Popieram zainwestuj w przystawki a my całą ekipą wpadniemy i każdy płatek śniegu sprawdzimy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...