Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Krolu daj no mi tel. do tych wykładowców i się załatwi - widzę że te leszcze nie rozumią powagi naszych spotów, chyba że wogóle nic im nie wspominałeś dlaczego musisz opuściś wykłady w te dni :decayed:

U mnie już sytuacja jasna 16.00 wymiatam do Istebnej ( byle sypało tak dalej ) po powrocie wkleje fotki ilości śniegu - tak więc bawcie się dobrze.

Ps. Wczoraj dzwonił do mnie ktoś nowy z forum że chętnie by wpadł z kumplem ale są nowi na forum i czy mogę wpaść.Oczywiście zaprosiłem ich gorąco więc powitajcie ich odpowiednio :good:

Tylko żeby komuś nie przyszło zapinać im Vaga na pierwszym ich zlocie bo już nie przyjadą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ps. Wczoraj dzwonił do mnie ktoś nowy z forum że chętnie by wpadł z kumplem ale są nowi na forum i czy mogę wpaść.Oczywiście zaprosiłem ich gorąco więc powitajcie ich odpowiednio :good:

Jak na dzień dobry nie wyskoczą z tekstem "macie może naklejki klubowe" to nie powinno być problemu :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytać zawsze można :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 09:30_________________________________________________Prezes Ty tam panuj nad wszystkim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vice-prezes, vice-prezes :cool1: przecież nie podsiądę cię na twoim stołku :notworthy:

Spoko będzie wszystko opanowane jak zawsze i będziemy czekali na te zdjęcia co się zobligowałeś że wkleisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vice-prezes, vice-prezes :cool1: przecież nie podsiądę cię na twoim stołku :notworthy:

Spoko będzie wszystko opanowane jak zawsze i będziemy czekali na te zdjęcia co się zobligowałeś że wkleisz :gwizdanie:

jeśli o mnie chodzi to nawet od dzisiaj możemy Cię nazywać Prezes - a mnie porszę wyzywać "MIRON"

a tak na poważnie - czy jest ktoś kto jest przeciwko aby Guregoru był nazywany PREZES - jeżeli nie to proszę od dnia dzisiejszego do mnie się tak nie zwracać :wink4:

Chłop jest na każdym zlocie i wg mnie takie miano właśnie mu się należy ( takie moje zdanie ) a tak pozatym to przeca wszyscy równi jesteśmy ( to tylko nasze wew. określenia ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw. Prezes nie moze jezdzic tak poobijanym i porysowanym autem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw. Prezes nie moze jezdzic tak poobijanym i porysowanym autem :tongue4:

ale tylko prezesostwo ma Q poobijane czy nie ale Q :quattro: więc niech sami się podzielą stołkami :polew: :polew: :polew:

ja mam swoje GRZANE stołki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a oni niech się martwią swoimi

_________________________________________________

no panowie dziś na splocie będziemy mieli Quada

to chyba wyskok na jakiś zaśnieżony parking :gwizdanie:

_________________________________________________

a "Świeżaki" śmiało brzybywajcie

kurcze ja po tych nieobecnościach to też jak świeżak będę :kox:

ja będę o 18 tam gdzie zwykle

info dla "świeżaków" szukajcie czerwone :a4fan: z granatowym przednim zderzakiem i specyficznymi przetłoczeniami maski

(ELYTA wie o co chodzi :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaraz obok bedzie stało drugie czerwone padło tylko mniej poobijane :tongue4: tak więc do 18:00

krolu pamiętaj że na wykłady chodzą tylko Ci ci co muszą na prawde zdolni studenci siedzą w królewskim kropce albo w ostateczności w spirali :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne kolego :) podeślemy Ci zdjęcia jakieś. Mamy piękne czerwone B5 wykończone ze smakiem zwłaszcza przód tej :audi: jest naprawde nie powtarzalny :naughty:

Piterra podeślij koledze kilka fotek aktualnych to sie załapiesz na Styczeń 2010 w kalendarzyku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiozłem autko do doktora, na następnym spocie będzie już nowe zawieszenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes twoje prezesostwo nie zależy od ilości spotów na których byłeś tylko od tego że to ty rozkręciłeś spoty w Gliwicach i wszyscy za to są ci wdzięczni dlatego tak łatwo się nie wymigasz od swojego stołka :hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne kolego :) podeślemy Ci zdjęcia jakieś. Mamy piękne czerwone B5 wykończone ze smakiem zwłaszcza przód tej :audi: jest naprawde nie powtarzalny :naughty:

Piterra podeślij koledze kilka fotek aktualnych to sie załapiesz na Styczeń 2010 w kalendarzyku :polew:

Gdzie te foty :kox:

Prezes twoje prezesostwo nie zależy od ilości spotów na których byłeś tylko od tego że to ty rozkręciłeś spoty w Gliwicach i wszyscy za to są ci wdzięczni dlatego tak łatwo się nie wymigasz od swojego stołka :hi::notworthy:

Nie popuszczać Mironowi :bicz3: :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne kolego :) podeślemy Ci zdjęcia jakieś. Mamy piękne czerwone B5 wykończone ze smakiem zwłaszcza przód tej :audi: jest naprawde nie powtarzalny :naughty:

Piterra podeślij koledze kilka fotek aktualnych to sie załapiesz na Styczeń 2010 w kalendarzyku :polew:

Gdzie te foty :kox:

jeśli "prawie RAT style" wchodzi w grę to jutro zrobię świeżutkie focie i podeślę :polew: :polew:

Pelex TY FANTASTO

ale to będzie kalendarz pod tytułem "dzwon z gracją"

albo coś w tym stylu

ale najlepiej JARKO wpadnij do nas na spocik to zobaczysz same "funtastic" :a4fan:

pozdrowienia dla "KRAKUSÓW"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie...Miron jesteś Prezes bo

rozkręciłeś spociki - szacun :naughty:

jak narazie wozisz się najlepszą bryką :kox:

noo a po spociku to tak:

jak tak dalej pójdzie to nas wywalą :polew: żebyśmy byli straszeni policją??? cóż to za niemądry strażnik :gwizdanie:

dojazd nie był za ciekawy - szklanka :shocked:

ale chociaż warunki fatalne to BYŁO 10 AUTEK :naughty: :naughty: :naughty:

normalnie szalejemy :tongue4:

ps. co do konkursu to możemy prędzej zorganizować KONKURS NA POOBIJANE & PORYSOWANE AUTKO ROKU - tutaj bijemy wszystkich na głowe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strażnik nawąchał się dezlowskich oparów :tongue4: i mu sie wełbie poprzestawiało.

DAWIDBORI z naszym faworytem nie masz szans zwłaszcza jak sfotografuje te niewidzialne elementy :polew: :polew: :polew: ale spróbować zawsze możesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...