Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już wiem,że w piątek będę ale chyba Tranzitem :P:D (porażka) ale tez dieselek:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Guruguru ja niestety cały czas w trasie ale teraz w piątek chyba wpadne i to w dodatku w klubowym polarku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w piątek chyba wpadne i to w dodatku w klubowym polarku :naughty:

I tak trzymaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item563301419_5x112_skoda_05r_audi_a6_a4_passat_sharan_195_65_15.html znalazłem taką aukcje da sie coś zrobić z tymi znaczkami ??

chyba sam wyskoczy

oglądnij foto felgi od tyłu - widać że ten znaczek to zaślepka

i musi się dać wyciągnąć

ale dla pewności zadzwoń do sprzedającego[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:18_________________________________________________mnie dziś nie ma na SPLOCIE ;(

niestety druga zmiana :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś nie ma na SPLOCIE ;(

niestety druga zmiana

dziś nie musisz być bo i tak nikt w środy nie przyjeźdża ale bądź w piątek :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 13:12_________________________________________________

No właśnie :thumbdown: jeszcze troche i lud z polski pomyśli że w gliwicach nic się nie dzieje :no:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 14:56_________________________________________________Ale co się dziwić

Piterra pewnie siedzi na jakiejś imprezie :naughty:

Pucek zapierdziela na nadgodzinach żeby uzbierać na twoją B6 :cool1:

Sparki pewnie zawiesił się na jakimś wątku technicznym i zapomniał że są jeszcze inne podstrony :przebiegly:

Pelex to aż strach pomyśleć co się z nim dzieje bo swoją "probówką" do sprawdzania fazy rozwalił sobie siedzenie i pewnie ze złości ją wywalił a jakoś dawno się nie odezwał :kox:

M@rk siedzi cały czas i się uczy :gwizdanie: (już zapomniałem jak chłop wygląda)

Rajmund jeździ gdzieś po świecie :wink4:

Krolu siedzi na uczelni :)

Czester udaje że coś robi :evil:

Majkiego pewnie jego miss nie puszcza na forum :tongue4:

Ty Mironie siedzisz cały czas w pracy :>

A ja albo się wku... że znowu ktoś mnie przytarł na parkingu albo siedzę u lakiernika i już to lakieruje :polew:

I tak to wszystko wygląda :)

nieźle wszystkich podsumowałeś :decayed:

M@rk ostatnio wpadł do siłowni ( ledwo go poznałem ) boi sie przyjechać po tym jak pisaliśmy ostatnio że ma baty od wszystkich :)[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 13:14_________________________________________________acha - no i najważniejsze - coraz większa szansa że jutro będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wiadomo że nie będzie...NOCKA :wink4:

heheh Vice ale to podsumowałeś...chyba jakiś Kapownik prowadzisz :polew:

jak narazie to nie mam wogule czasu, nawet nowej anteny nie ma kiedy jechać dostroić :no:

ale ale ale...już ten biały szajs topnieje, a co za tym idzie powoli przymiarka alu się szykuje, ciekawe jaki będzie efekt, miałem -35mm a będe miał -65mm :kox: :kox: :kox::decayed:

apropo M@rk, musiał bym z nim pogadać więc aż tak batów nie dostanie, to chodzi na siłownie i się tak boi? :polew:

na mnie możecie liczyć dopiero 13.03. i to jest piątek :polew: :polew: :polew: oj to będzie data! a może lepiej odwołamy spocika na wtedy, ostatnio coponiektórzy nie świecili szczęściem w takiej dacie! :gwizdanie:

a może tak pomyśleć nad jakimś większym spotem np. całego śląska albo coś na rozpoczęcie sezonu? gdzieś pomiędzy nami a resztą spotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można pomyśleć można - tyle że może troszke później - jak już cieplej i dłużej jasno będzie ( jak letnie pozakładamy :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś nie ma na SPLOCIE ;(

niestety druga zmiana

dziś nie musisz być bo i tak nikt w środy nie przyjeźdża ale bądź w piątek :decayed:[br]

Panowie pobudka :zyzol:

Miron ma rację Piterra nie musi dzisiaj być bo spoty są w piątki ale Mironie :decayed: dziś mamy czwartek a nie środę :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden dzien w ta czy tamta :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:26_________________________________________________czepiasz sie szczegółów

:tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q r w a panowie zamotałem się jak młody pelikan

nie będzie mnie w piątek na spocie

niestety

takie życie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to full ludzi zameldowało się na dziś jakieś 3 osoby :thumbdown: zobaczymy ile będzie faktycznie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem czy sprzęt mi pozwoli wogóle do was dojechać :mysli: mam tak odjechaną brykę że S5 to przy niej :polew: jest to bryka mniej więcej klasy R8 :naughty: tak za.....la że mogę forum po prostu przejechać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś nie ma na SPLOCIE ;(

niestety druga zmiana

dziś nie musisz być bo i tak nikt w środy nie przyjeźdża ale bądź w piątek :decayed:[br]

Panowie pobudka :zyzol:

Miron ma rację Piterra nie musi dzisiaj być bo spoty są w piątki ale Mironie :decayed: dziś mamy czwartek a nie środę :gwizdanie: :tongue4:

wiem ale Piterra pisał to w środę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie jak tam frekwencja dziś? bo wpadłbym do was.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede ale na 100% dopiero po 19 bo taki nawał zajeć przed weekendem ze wczesniej nie dam rady [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 14:32_________________________________________________Pelex dawaj tą furą to ją potestujemy na tej prostej z tyłu parkingu :decayed: jak auto od mirona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...