Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

77af3a679bd4e982.jpg

Davids a jak bys mógł zrobic taka fotke jak moja jednego koła z miare bliska żeby złapało mnie jwiecej tyle co u mnie :notworthy: bo moze pokusił bym sie o zmiane tyłu na 1BE, tylko gdzie tego szukać :wallbash: bo dzisiaj nawet na myjce przywadziłem tym tyłem :polew: ogólnie jest z tyłu miekko :mysli:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak wyglądały moje Weitec -35 po założeniu:

weitec03.jpg

weitec04.jpg

Opublikowano

Tak wyglądały moje Weitec -35 po założeniu:

weitec03.jpg

weitec04.jpg

to 17 zoll?

Opublikowano

Yep, widziałeś te fele w innym rozmiarze? :naughty:

Opublikowano

Yep, widziałeś te fele w innym rozmiarze? :naughty:

nie wiem, ale widze ze gleby malo :good::decayed:

Opublikowano

Dla mnie jest ok, poza tym delikatnie siadło. Napisałem, że foto jest zaraz po założeniu.[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 14:56_________________________________________________PS. mało gleby to miałem tutaj :nabijasie:

17n300005.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak wyglądały moje Weitec -35 po założeniu:

weitec03.jpg

weitec04.jpg

oo i tył stoi tak jak chciałem :kox: chyba zakupie sprężynki ta-technix na tył w taki mrazie tam też deklaruja -35 powinno sie wyrównac z przodem :gwizdanie: niechce go glebic bardziej bo dzisiaj juz nie wjechałem na swój szrot ulubiony trzeba było zostawić przy drodze samochód bo tam doły takie że :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ja musze zakupic takie -40 :naughty: bo 1be to za wysoko :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 15:01_________________________________________________3e6a679d16257ea1m.jpg 6ff47c8b0948bf32m.jpg

masz moja koze na 1be na 16"

o żesz ona wysoko stoi, nawet bym powiedział że jak moja seria wcześniejsza :decayed: to chyba to -35 będzie najbardziej odpowiednie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dlatego musze -40 jebnac i bedzie gitara :decayed:

Davids własnie pomierzyłem sobie wysokosci z twoja fotką i te twoje -20 strasznie wysoko stoi wzgledem mojej serii :disgust: dziwne to 1BE :naughty:

A sa jakies spręzynki -30 do B5 :mysli:

Opublikowano

Lowtec ma -35/-30 :-)

Opublikowano
  • Autor

wiesz co amory sprawnosc maja 7x % wiec moze to dla tego.. Sam sie dziwiłem czemu tak wysoko stoi skoro to niby 1BE jest. Dlatego musze go zglebic troche..

No ale podobno amory nie maja nic do wysokosci auta :blink:

Lowtec ma -35/-30 :-)

A wiesz gracjan czy idzie je kupic na sztuki czy tak jak eibach tylko w komplecie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba szukać na allegro osobno...

Nowe chyba tylko komplet - http://www.lowtec.de/LOWTEC_Katalog_2010_02.pdf

no to lipa, bo do mojego paździocha zanim znajde to co chce to lato sie skończy :wallbash:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 10:26_________________________________________________Napisałem do nich moze sprzedaja pojedyńczo

http://www.tuning1.com/info,5601

Wrazie czego ktos by był chętny na tylne sprężynki eibacha, w sedanie u frogera stały tak jak powinny :wink4:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 10:33_________________________________________________Lipa tylko komplet mają na sprzedaż :confused4:

Dzisiaj zrobiłem małą sesje :kox:

24508480.jpg

24603109.jpg

62608809.jpg

93747133.jpg

48147306.jpg

68754312.jpg

43263236.jpg

60921622.jpg

Opublikowano

super fura :)

ładny kolor (taki jak mój) :gwizdanie:

Opublikowano

ale masz krzywo naklejkę klubową :buahaha:

a ogólnie to jak każdy kombuś :tongue4:

wyczyśc kominy :decayed:

ten tył to stoi, że tak powiem - brzydko.. :confused4: ale przód fajnie :good:

może jakaś polerka lakieru :kox: ja właśnie skończyłem, zaraz wrzucę fotki jak wyszło :rolleyes:

Opublikowano

ale masz krzywo naklejkę klubową :buahaha:

a ogólnie to jak każdy kombuś :tongue4:

wyczyśc kominy :decayed:

ten tył to stoi, że tak powiem - brzydko.. :confused4: ale przód fajnie :good:

może jakaś polerka lakieru :kox: ja właśnie skończyłem, zaraz wrzucę fotki jak wyszło :rolleyes:

Właśnie tył stoi super :kox:

_________________________________________________

Gdzie Ty taki las znalazłeś? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale masz krzywo naklejkę klubową :buahaha:

a ogólnie to jak każdy kombuś :tongue4:

wyczyśc kominy :decayed:

ten tył to stoi, że tak powiem - brzydko.. :confused4: ale przód fajnie :good:

może jakaś polerka lakieru :kox: ja właśnie skończyłem, zaraz wrzucę fotki jak wyszło :rolleyes:

Właśnie tył stoi super :kox:

_________________________________________________

Gdzie Ty taki las znalazłeś? :decayed:

Tył tak nie bedzie stał :gwizdanie: a co do lasu ma sie takie miejsca :decayed:

Opublikowano

Kowi87 popraw opis :tongue4: grudzień tak się pisze :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 popraw opis :tongue4: grudzień tak się pisze :polew:

:embarrassed:

Poprawione :wink4:

Opublikowano

Kowi sprzedajesz swoją :naughty::decayed:, bo szukam dla ojca jakiejś quattrówki w 1.9tdi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.