Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi, co Ty masz za końcówki tłumika? :przebiegly:

żeś odkopał kotleta

końcówki made by china :decayed: po niecałe 20zł/szt, akurat obecnie nie ma na alegro aukcji :gwizdanie: co pewien czas ktos pyta :decayed: Juz ze 20 B5 jeżdzi z tą końcówką :naughty: ja rok temu je kupowałem

Ale jak juz mi odkopałes temat to sie pochwale nowym nabytkiem i nowymi problemami ;(

Na dniach wlatuje Sirio triflex :kox: zmieniam radio CB z lafayette na uniden XL510, ponieważ obecne nie mieści sie w małym schowku pod kierownicą(jest za szerokie) :disgust:

A problem to mianowicie parujaca lampa :wallbash: jak kiedys tam przytarłem przednim błotnikiem dostało sie również lampie, jest mała ryska, ale na to wyglada ze jest tam nieszczelnosć, poniewaz parowanie zaobserwowałem własnie od strony tej ryski :wallbash: macie jakis pomysł. U armiego juz zrobilismy operacje uszczelniania sylikonem wszelkich dziurek w lampie ale na nic sie to nie zdało, prawdopodobnie jest tam jakieś pekniecie na kloszu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I nie rdzewieją Ci te końcówki? :decayed::tongue4:

Co to tego niezbyt legalnego unidena... też go mam :naughty: 510XL pro. Dobry sprzęt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go mam ale muszę przyznać że jak słyszałem XL 520 to jest przepaść :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 510 w garażu leży ze starego auta, obecnie nie używany, ostatnio przymierzyłem idealnie pasuje w ta wnęke :naughty: wiec tam go upcham :wink4: ale skoro twierdzicie ze 520 a 510 to przepaść to niebawem nabęde :naughty:

Końcówki nie rdzewieją, jest to kwasówka :good: jak najbardziej polecam sprzedaje je użytkownik alegro lotus64

Do końca lipca chce kupic wzmacniacz 4 kanałowy, wybór padł na udimension glow albo hellix H400 espirit, raczej wszystko w uzywce, tylko zdecydowac sie nie potrafie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 510 w garażu leży ze starego auta, obecnie nie używany, ostatnio przymierzyłem idealnie pasuje w ta wnęke :naughty: wiec tam go upcham :wink4: ale skoro twierdzicie ze 520 a 510 to przepaść to niebawem nabęde :naughty:

Sądzę że do osobówki nie warto zmieniać bo 510 naprawdę daje radę :wink4: No chyba że siedzisz codziennie po parę godzin na radyjku to owszem można sobie kupić 520 :gwizdanie:

Ja np. nie pamiętam kiedy używałem radyjka ostatni raz... :mysli: Chyba zaraz po tym jak dostałem czek od panów w niebieskim bo mi się anteny nie chciało wyciągnąć :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi widziałem dziś na gieldzie za***iste 16" na zimę. 7,5x16 ET40 :naughty: Praktycznie takie jak monobloki oczywiście ori audi. I nawet nie były drogie bardzo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi widziałem dziś na gieldzie za***iste 16" na zimę. 7,5x16 ET40 :naughty: Praktycznie takie jak monobloki oczywiście ori audi. I nawet nie były drogie bardzo :gwizdanie:

Bulczas ja juz mam wzory upatrzone :naughty:

nr1. http://moto.allegro.pl/2-alufelgi-orginal-audi-16-cali-okazja-i1713581040.html

nr2. http://moto.allegro.pl/alu-felgi-16-audi-a8-i1734044353.html

nr3. http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-a8-komplet-felg-aluminiowych-i1718603779.html

Najbardziej chciabym te pierwsze, mają fajne parametry et45 i 7,5" szerokosci :naughty:

Ewentualnie cos pełnego od merca

http://moto.allegro.pl/16-5x112-mercedes-pojedyncza-f-wat-i1684896273.html

http://moto.allegro.pl/mercedes-poler-black-16-nie-amg-lorinser-i1723161774.html

Ale to we wrzesniu będe bardziej myślał, narazie wzmacniacz i sub :naughty: noi naprawa lampy :wallbash: musze ja rozkleić i na nowo złożyć, będziemy u Armiego z tym walczyć :notworthy:

to chyba sprosta zadaniu :mysli:

http://allegro.pl/klej-do-szyb-wurth-rewelacja-i1713004020.html

http://allegro.pl/primer-podklad-do-kleju-do-szyb-samochodowy-15ml-i1730887311.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało? przecieka? ja muszę u siebie jakoś dorobić dolne mocowanie :mysli:

jak kiedys przytarłem musiało powstać jakieś naprezenie w tej lampie, bo od tego momentu zaczeła parować, wysuszyliśmy lampe u adama, dostała pare zaprawek sylikonowych, ale po pierwszym deszczu znowu cala zaparowana, wczoraj na spocie zobaczyłem to :blink::wallbash:

sssat.th.jpg

Całe szkło lampy u góry odeszło od obudowy, normalnie sie rusza jak sie przycisnie ;(

A przytarcie na lampie takie

lapma2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tamte co dziś widziałem też by Ci na pewno spasowały :naughty: Aż sam głeboko myślę czy ich nie kupić :gwizdanie: Przy sklejaniu lampy pamiętaj żeby ją dobrze docisnąć i nic nie ma prawa parować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tamte co dziś widziałem też by Ci na pewno spasowały :naughty: Aż sam głeboko myślę czy ich nie kupić :gwizdanie: Przy sklejaniu lampy pamiętaj żeby ją dobrze docisnąć i nic nie ma prawa parować :wink4:

a jakieś wskazówki z tym docisnięciem :mysli: i w ogóle ile czasu ma leżeć ta lampa i sie kleić :mysli: przez pół dnia jest szansa :mysli:

aaa i jak byś mógł pokaż to kółko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tamte co dziś widziałem też by Ci na pewno spasowały :naughty: Aż sam głeboko myślę czy ich nie kupić :gwizdanie: Przy sklejaniu lampy pamiętaj żeby ją dobrze docisnąć i nic nie ma prawa parować :wink4:

a jakieś wskazówki z tym docisnięciem :mysli: i w ogóle ile czasu ma leżeć ta lampa i sie kleić :mysli: przez pół dnia jest szansa :mysli:

aaa i jak byś mógł pokaż to kółko :naughty:

Właśnie się zgapiłem i nie zrobiłem foty :wallbash: Co do lampy dobrze jakby poleżała z cały dzień. Najlepiej sklej po południu i zostaw na noc :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tamte co dziś widziałem też by Ci na pewno spasowały :naughty: Aż sam głeboko myślę czy ich nie kupić :gwizdanie: Przy sklejaniu lampy pamiętaj żeby ją dobrze docisnąć i nic nie ma prawa parować :wink4:

a jakieś wskazówki z tym docisnięciem :mysli: i w ogóle ile czasu ma leżeć ta lampa i sie kleić :mysli: przez pół dnia jest szansa :mysli:

aaa i jak byś mógł pokaż to kółko :naughty:

Właśnie się zgapiłem i nie zrobiłem foty :wallbash: Co do lampy dobrze jakby poleżała z cały dzień. Najlepiej sklej po południu i zostaw na noc :wink4:

coś wymyśle najwyzej załoze jedna normalną lampe :decayed: bo musze przejechać 10km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 510 w garażu leży ze starego auta, obecnie nie używany, ostatnio przymierzyłem idealnie pasuje w ta wnęke :naughty: wiec tam go upcham :wink4: ale skoro twierdzicie ze 520 a 510 to przepaść to niebawem nabęde :naughty:

Końcówki nie rdzewieją, jest to kwasówka :good: jak najbardziej polecam sprzedaje je użytkownik alegro lotus64

Do końca lipca chce kupic wzmacniacz 4 kanałowy, wybór padł na udimension glow albo hellix H400 espirit, raczej wszystko w uzywce, tylko zdecydowac sie nie potrafie :embarrassed:

mam jakis taki u siebie w sobote podlaczalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój leflektor oddałem ostatnio do naprawy uchwytów i jeździłem bez ,to show robiłem jak bym sie R8 woził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tamte co dziś widziałem też by Ci na pewno spasowały :naughty: Aż sam głeboko myślę czy ich nie kupić :gwizdanie: Przy sklejaniu lampy pamiętaj żeby ją dobrze docisnąć i nic nie ma prawa parować :wink4:

a jakieś wskazówki z tym docisnięciem :mysli: i w ogóle ile czasu ma leżeć ta lampa i sie kleić :mysli: przez pół dnia jest szansa :mysli:

aaa i jak byś mógł pokaż to kółko :naughty:

mocne i długie trytytki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 wyczyść PW :decayed:

:good: wyczyszczone[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 15:24_________________________________________________

Ja swój leflektor oddałem ostatnio do naprawy uchwytów i jeździłem bez ,to show robiłem jak bym sie R8 woził :decayed:

u mnie też tak sie chyba skończy, albo nawet lepiej wstawie ori valeo srebrne(1szt) z normalną żarówką, bez długich :naughty: bo hidów nie mam pod H7 :decayed:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 15:25_________________________________________________antenad.jpg

Nowy nabytek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...