Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No własnie boje sie troche ze nie dobierze mi dobrze koloru, obecnie bedzie malowany czesciowo(górna częśc) i reszta ścieniowana, a tak bym musiał malować całość, moze niezgrać sie z błotnikami:facepalm:

Klapa też idzie do malowania, bo miałem zderzak do góry zbyt podciagniety i klapa zacierała:whistling:

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

takze tego:naughty:

DSC09611_zpsc1010ef6.jpg

kto zauwazy róznice:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczke kiedys naprawie:grin: MTM bedzie równo naklejony, bo klapa idzie do malowania:decayed: tylny zderzak w poniedziałek daje do spawania jednak:banan: 3h roboty, to w kolor jeszcze tego dnia poleci:kox:

tylko kurier dyfra mi nie przyniósł:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

DSC09610_zps90ffc1f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczke kiedys naprawie:grin:

kogo ty chcesz osuzkac powiedz mechaniorowi niech ja odkreci to sa zaledwie 3 sruby 8semki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczke kiedys naprawie:grin: MTM bedzie równo naklejony, bo klapa idzie do malowania:decayed: tylny zderzak w poniedziałek daje do spawania jednak:banan: 3h roboty, to w kolor jeszcze tego dnia poleci:kox:

tylko kurier dyfra mi nie przyniósł:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC09610_zps90ffc1f4.jpg

Juz złożyłem reklamacje na przesyłkę, co za pedały :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczke kiedys naprawie:grin: MTM bedzie równo naklejony, bo klapa idzie do malowania:decayed: tylny zderzak w poniedziałek daje do spawania jednak:banan: 3h roboty, to w kolor jeszcze tego dnia poleci:kox:

tylko kurier dyfra mi nie przyniósł:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC09610_zps90ffc1f4.jpg

Juz złożyłem reklamacje na przesyłkę, co za pedały :doh:

nie przyniosl bo dev wyslal go do mnie :naughty: pomylka w adresach do ciebie zaciski polecialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyniosl bo dev wyslal go do mnie :naughty: pomylka w adresach do ciebie zaciski polecialy

:facepalm:

:polew::polew::polew:

musze rozkminić jeszcze jak zamontowac kratke zderzaka, bo obecnie była walnięta na wkręty z każdej strony, ale teraz żeby odkręcić mocowania rejki będe musiał zdemontowac pierw kratke. Nie moge juz jej walnac na wkręty z każdej strony bo nie da sie tego odkręcić z zewnatrz, no ale cos wymyślimy, planowany koniec prac WTOREK:banan: pójdzie jeszcze polerka, ale juz nie całosci:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyniosl bo dev wyslal go do mnie :naughty: pomylka w adresach do ciebie zaciski polecialy

:facepalm:

:polew::polew::polew:

musze rozkminić jeszcze jak zamontowac kratke zderzaka, bo obecnie była walnięta na wkręty z każdej strony, ale teraz żeby odkręcić mocowania rejki będe musiał zdemontowac pierw kratke. Nie moge juz jej walnac na wkręty z każdej strony bo nie da sie tego odkręcić z zewnatrz, no ale cos wymyślimy, planowany koniec prac WTOREK:banan: pójdzie jeszcze polerka, ale juz nie całosci:wink:

na rzepy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie duzy plus dla machera ze w tancu sie niepierdoli z robota :banan: jak wsio Ci ogarnie bez wtopy to dorzuc mu na dobry flakon :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moze cos wstawie z prac. Zamowilem klucze do gwintu, we wtorek wywalam supersporta wpatuje kw na poklad. Ustawiam setup zimowy, dyfer wlatuje na auto. Wczoraj skompletowwlem plastiki wnetrza do malowania. Nie wiem czy ramke klimy laczyc na stale z ramka radia, jak to poxniej bedzie z demontazem?

Auto aktualnie od wczoraj sie maluje juz w kolor wlasciwy

Jeszcze pytanko ktory komplet zawiechy kupować?

Fortuna line czy master sport?

poszlo w eter z radia

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

DSC09650_zpsac4b9b9b.jpg

dyfer V8 gotowy do montazu

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

klapa juz pomalowana i zamontowana

DSC09651_zps8fbf9781.jpg

poszukuje czujników parkowania:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz z tematem ;) Przy malowaniu klapy mógł ściągnąć tą gume co jest widoczna na zdjęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...