Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

nowe koło:hi:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC_0045_zps80f8202e.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC_0046_zpsa577f903.jpg

4x8,5cala

teraz zostało przerzucić gumy na nowe felgi, założyc zderzak, grill, opuscić dziada i sezon zaczynamy

Airride moze mi sie do maja uda złożyć, teraz niewiem czy gtb17 nie wpadnie na auto, bo ta moja turbinka zaczyna sobie pogwizdywać:whistling:

jak komuś wala sie krótki dekor z deski to dawać na PW:whistling:

Kowi co to za fela ? coś z Dare ???

nie, to nie dare, replika CCW LM20:wink:

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

Czekam Piotr na aira.:wink:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak co niektórzy sobie co nie co rekompensują szerokością felg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgłowe za 33zł na gotowo, tylko bez grzania, jakos tak kupiłem bez zastanowienia, te grzane to drogie z wysyłkapo 80zł wychodzą trzeba czekać na okazje:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzeju, każdy VW ma takie, a niegrzane nówki kosztują po 6x10zł/szt, z tym że grzanie chyba mozna dołożyc bo jest miejsce na kable widze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak mozna dolozyc to skad wezmiesz ta pastylke.... nawet jak bys ja wyrwal gdzies w aso (chociaz jak sie pytalem do przedlifta to tylko caly sprysk) to pewnie cenowo gra nie warta swieczki i odrazu szukac grzanych, no a wlasnie co z tymi zamiennikami z allegro? smieszne pieniadze nawet w porownaniu do używek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to pewnie kupie kolejny komplet tylko ze grzany, nie będe bawił sie w dokładanie tej pastyki, bo pojecia nie mam do elektryki:grin: a te posłużą jako dawcy elementów do przeklejenia "by pasowały" pod wymiar ori sprysków

Ma ktos ten krótki dekor z deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne autko koleżko a zwłaszcza pomysł ze zderzakami na gładko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne autko koleżko a zwłaszcza pomysł ze zderzakami na gładko

dzieki, wyszło w sumie na spontanie, bo miałem tylko rejke spawać:wink: ale ze to tani mod to poleciały dwa zderzaki:grin:

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 20:26 ----------

opona zaciagnieta:kox: 5go marca wpada na auto:banan:

DSC_0048_zps4f86791b.jpg

teraz serwis

- olej i filtry

- wymiana uszczelki pod deklem zaworów, oraz przykrywka ze starego silnika

- przeglad zawieszki

- skręcic gwinta

- serwis klimy

- montaż osłon

i jadymy na rozpoczęcie sezonu VAG lublin:naughty:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

jeszcze zostało mi zakupić dystanse i skrócić śruby, w czasie sezonu moze ogarne temat tego wentylka bo powiem szczerze ze zapomniałem o nim:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kół nie masz założonych to podjedź do oponiarza niech Ci opone zdejmie tylko z jednego rantu odciąć tego wentyla :facepalm: założy aluminiowego i po sprawie . Koszt to chyba 10zł za wentylek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKRYTE WENTYLE ZAWORY DO FELG ALUMINIOWYCH TUNING! (3942547701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a w takie cos warto sie bawić?

u mnie wulkanizator miał tylko takie wentyle jak widać:facepalm:

mi sie wydaje ze jak znowu ściagne z jednej strony opone to trzeba będzie ponownie wywazyć,

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

http://allegro.pl/oryginalne-nakretki-na-wentyle-audi-s-line-hit-i3978930875.html

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKRYTE WENTYLE ZAWORY DO FELG ALUMINIOWYCH TUNING! (3942547701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a w takie cos warto sie bawić?

u mnie wulkanizator miał tylko takie wentyle jak widać:facepalm:

mi sie wydaje ze jak znowu ściagne z jednej strony opone to trzeba będzie ponownie wywazyć,

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

http://allegro.pl/oryginalne-nakretki-na-wentyle-audi-s-line-hit-i3978930875.html

:eusathink:

Warte bardzo fajna sprawa:good: Tylko trza w aucie przejściówkę wozić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKRYTE WENTYLE ZAWORY DO FELG ALUMINIOWYCH TUNING! (3942547701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a w takie cos warto sie bawić?

u mnie wulkanizator miał tylko takie wentyle jak widać:facepalm:

mi sie wydaje ze jak znowu ściagne z jednej strony opone to trzeba będzie ponownie wywazyć,

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

http://allegro.pl/oryginalne-nakretki-na-wentyle-audi-s-line-hit-i3978930875.html

:eusathink:

]

tez mysle nad tymi wentylami , moze ktos sie wypowie kto ma takie czy wszystko dobrze jest po ich zalozeniu ? pzdr i sorki za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKRYTE WENTYLE ZAWORY DO FELG ALUMINIOWYCH TUNING! (3942547701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a w takie cos warto sie bawić?

u mnie wulkanizator miał tylko takie wentyle jak widać:facepalm:

mi sie wydaje ze jak znowu ściagne z jednej strony opone to trzeba będzie ponownie wywazyć,

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

http://allegro.pl/oryginalne-nakretki-na-wentyle-audi-s-line-hit-i3978930875.html

:eusathink:

Miałem te ukryte wentyle z 6 lat temu w Mercedesie i nie miałem z nimi problemów ja wtedy płaciłem coś koło stówki;) a na tego co masz aktualnie możesz założyć chromowaną obwódkę plus "kapturek" oto cała magia Ala chrom wentyl;) wentyle są te same różni je tylko ten chromik który tak czy siak montowany jest z zewnątrz;) nie ma potrzeby demontażu opony no chyba że dla tych ukrytych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w pasku ukryte i NIGDY WIĘCEJ! przy takim naciągu jak miałem z przodu musiałem pompować często a przy tych wentylkach to strasznie upierdliwe.Przejściówką odkręcić zaślepkę,wkręcić przejściówke,napompowac,wykręcić,wkręcić zaślepke:facepalm: na jednym wentylku schodziło mi też powietrze bo jednak są skręcane więc istnieje taka możliwość.Nie wspomne już ile razy grzebałem pod autem za przejściówką bo sie pokulała:decayed: Fajnie to wygląda ale nie praktyczne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na 18 te wentyle i juz 5 rok smigam na nich i zlego slowa nie powiem wiec bierz lepsze to niz czarny kondon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kilka więcej rantów na sezon, rób przymiarke:naughty:

Kapec jaki 215x35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...