Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, michu93 napisał:

Mi tu brakuje jakiegoś konkretnego akcentu, tak zwyczajnie wygląda :P

Mi też, np. setupu letniego:grin:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To wiem, ale zastanawiam się czy wystarczy :P

Opublikowano
43 minuty temu, Kowi87 napisał:

Mi też, np. setupu letniego:grin:

Dokładnie!!!

Jak dla mnie będzie gnój. :good:

Opublikowano

Poczekajcie jak wjedzie na pełnym na sezon :P

Opublikowano
  • Autor

17546932_1257351451001356_36093202332272

Leży

Opublikowano

Wszystko spoko ale ten chrom tu nie pasi. 

Opublikowano

Dalej zderzak z lampą nie poprawiony :whip2:

Coś ta szpara miedzy maską a lewym (strona kierowcy) błotnikiem nie za bardzo. Chyba że to efekt na zdjęciu taki to sorry za głupie spostrzeżenie.

Opublikowano

Dokładką gdzie zajebałeś?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lato na pokładzie? Co to za fela?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, wodz napisał:

Dalej zderzak z lampą nie poprawiony :whip2:

Coś ta szpara miedzy maską a lewym (strona kierowcy) błotnikiem nie za bardzo. Chyba że to efekt na zdjęciu taki to sorry za głupie spostrzeżenie.

na samym końcu tak sie schodzi, masz racje, moze to sie ogarnie jeszcze. W sumie to też mógł być efekt dzisiejszego rolowania tej strony, ten błotnik wymieniałem na zdrowszy egzemplarz pod folie, noi trzeba było dostosować do wymogów ET27:decayed:

Chrom zostaje, nie lubie czarnej ramki w innym aucie niz czarne, optycznie powiększa grill, co według mnie nie działa korzystnie.

Co do szpary przy lampie, to nie wina zderzaka, a samego reflektora, miał już kilkakrotnie naprawiane uszy, ostatnio spawałem w czasie oklejania. Nowe lampy pod tym wzgledem maja jeszcze fabryczne mocowania wiec powinno sie to zgrać, jak nie to sie podkręci na odboju. Nie ma co tego poprawiać pod stare lampy, niestety jeden etap robienia lamp trawa ponad miesiąc, jak zjda wszystkie graty to juz szybko pójdzie.

Dokładką nigdzie nie zajebałem, naciagnięta jest przez sruby mocujace ją z blachą pod podwoziem, tak już zostanie, przy tej wysokosci łatwo to uszkodzić.

Felgi te same co miałem, JR10, narazie nie zmieniam, nie ma nic ciekawego do 3tys, a wiecej nie dam:decayed:

 

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

17632380_1259583310778170_55989600622398

Opublikowano
28 minut temu, Kowi87 napisał:

17632380_1259583310778170_55989600622398

:thumbup1:

Opublikowano

Jest konkret :thumbup1:

Opublikowano

Ale za***ista

Opublikowano

Mikrofona z c6 szukaj .. podchodzi wymiarami ;).

Opublikowano

Dobrze się prezentuje [emoji2] ciekawe jak ta folia na kamyki itp. Te światła to zaparowane czy poprostu nadają się już do polerki?

Opublikowano

Świetnie to wygląda, teraz to już kosmetyczne poprawki zostały :thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedy nowe lampy? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Chris12 napisał:

Kiedy nowe lampy? :naughty:

Fafnasty jeszcze klei, ale cos tam widziałem juz

18216460_1287368174666350_69603327199916

18157751_1287368181333016_42751743672921

Tak pozatym z nowosci wpadła nowa jednostka grająca z nawigacją

20170428_162602_zps7je9qsyh.jpg

Do tego leci z chin kabelek USB z gniazdem fabrycznym VW pod USB, zmodyfikowana wersja fabrycznego gniazda, pasująca pod kazde radio z normalna wtyką USB, oraz kolejny gadzet, kamerka cofania pasujaca wymiarowo do B5

18199233_1287368177999683_67128555799031

Dla-Audi-A4-B5-8D-1994-2001-Kopii-Zapaso

 

 

Opublikowano

Dopieszczasz suke :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.