Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no widzisz... nie zrozumieliśmy się :decayed:

ja wymieniałem te mniejsze wężyki wszystko co od turbo idą itd... na zbrojone :good:

Aj czyli zostają szroty :yeah:

chyba nie masz innego wyjścia :wink4: myślałem ze chodzi Ci o ten krótki wąż tutaj przy kolektorze
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ladny avancik i fajne mody,mam nadzieje ze z mojego tez uda mi sie cos fajnego wyrezac........ :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po 2 tygodniach poszukiwania dorwałem wkońcu tą rure dolotu :przebiegly: teraz na dniach wymienie wężyk od turbo na sylikonowy, bo mój niestety dwukrotnie skrócony najwyraźniej nie wyrabia juz :confused4: bo znowu autko osłabło :wallbash: po wymianie jeden dzień sie cieszyłem 160 latał bez wiekszego problemu, i znowu wężyk nie wyrobił ech :wallbash:

Zastanawiam sie nad zmianą kiery na trójramienną, samą kiere juz mam tylko poduszki brak, poza wieloklinem rózniła sie czymś kiera i poduszka pomiedzy rocznikami przed i poliftowymi :mysli:

Opublikowano

I i II lift jest taki sam. :wink4:

Opublikowano

niezły

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rozrząd wymieniony :kox:

audi.th.jpg

Obeszło sie bez zdejmowania wzmocnienia :) Przy okazji wymieniłem wężyk podcisnienia turbiny na niebieski sylikonowy zakupiony od kolegi Rtocki :notworthy: Zaślepiony został EGR :evil: i powiem tylko tyle warto było :kox:

W miedzy czasie dorwałem radyjko Pioneer DEH6800 tylko zastanawiam sie czy je montować :mysli:

deh6800mp.th.jpg

Jest plan na budowe Fmic :evil: noi rozglądam sie za poduchą od S4 :gwizdanie: do polifta

Opublikowano

Po co zaslepiales EGR?

Opublikowano
  • Autor

Po co zaslepiales EGR?

Wyczytałem na forum że sprawdza sie w przypadku nadmiernego dymienia jakie u siebie miałem, po zaslepieniu juz nie dymi tak jak jeszcze niedawno, mozna powiedzieć że mało co dymi :wink4: (przynajmniej w lusterku juz tego nie widze heheh )

A co zaślepienie EGR niekorzystnie na cos wpływa :mysli:

Opublikowano

wplywa niekorzystnie tylko na emisje spalin pozatym same plusy........ :good:

Opublikowano

kowi;) jak same plusy to cyknij fote jak to jest wykonane to sam tak zrobie;)

Opublikowano
  • Autor

kowi;) jak same plusy to cyknij fote jak to jest wykonane to sam tak zrobie;)

Zaślepiłem to kawałkiem puszki :kox: i spełnia swoje zadanie :good: fotke wstawie jutro :)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________Zaślepiłem w tym miejscu gdzie zaznaczyłem strzałką

20090619249.th.jpg

Opublikowano

Zaślepiłem to kawałkiem puszki :kox: i spełnia swoje zadanie :good:

no to też sobie walne piwko i działam :evil:
Opublikowano

a nie ma to żadnych skutków ubocznych, jest to bezpieczne dla silnika??

Opublikowano
  • Autor

a nie ma to żadnych skutków ubocznych, jest to bezpieczne dla silnika??

Czytałem na forum troche o tym i doszedłem do wniosku że jest bezpieczne

wplywa niekorzystnie tylko na emisje spalin pozatym same plusy........ :good:

:good: Ja tam jestem zadowolony, gdyby autko nadmiernie nie dymiło to bym tego nie robił :gwizdanie:

Opublikowano

no to dobrze wiedzieć u mnie dymienie w normie zobaczymy co bedzie po zmianie wtrysków i programie, może też się skuszę :evil:

Opublikowano
  • Autor

Posiedziałem chwilke i jest taki efekt :naughty:

pionekinaudi.th.jpg

jesli chodzi o podświetlenie, to wyswietlacz jest niebieski mozna go sciemnic wiec nie razi po oczach, a przyciski podświetlane są na czerwono :decayed:

Narazie to jest projekt w PS, radio nie siedzi w samochodzie, tylko tak przymierzam sie

Jak wam sie to widzi??

Opublikowano

Posiedziałem chwilke i jest taki efekt :naughty:

wyswietlacz jest niebieski mozna go sciemnic wiec nie razi po oczach, a przyciski podświetlane są na czerwono :decayed:

Narazie to jest projekt w PS, radio nie siedzi w samochodzie, tylko tak przymierzam sie

Jak wam sie to widzi??

niezle, akurat w radiach to nie jestem za ORI w audi chyba ze jakis telewizorek ;) bo ori niestety nie da mi takich mozliwosci jak np. moje obecne radio...

ale moglby miej wystawac ten pionek :good:

Opublikowano
  • Autor

No fakt wystaje troche :disgust: chyba ze by go jakos w tym koszu głębiej zamocować :mysli: póki co zastanawiam sie czy sie przesiąść na niego bo concert cyrki robi :gwizdanie:

Do tego bedzie mi potrzebna ramka i adapter

http://www.allegro.pl/item659348252_modul_audi_tylnie_glosniki_zlacze_mini_iso.html

czy cos wiecej??

Opublikowano

zapraszam do gangu :naughty:avatar_1471.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zapraszam do gangu :naughty:avatar_1471.jpeg

:hi:

:good::naughty:

W miedzy czasie straciłem szybe :confused4::kwasny::disgust::wallbash:

20090708271.th.jpg

odrazu zakupiłem na alegro, pojechałem osobiscie zapłacić i wykonac montaz na miejscu. Niestety trafiłem na szybe z uszczelka pod ori chrom którego ja nie mam :disgust: tak czy tak szybe trzeba było zamontować (120km jechałem) teraz musze znaleźć ori chrom i jakos to zamontować

ustrzeliłem sobie taka fotke telefonem :naughty:

20090708273.th.jpg

Noi przyszły nowe graty :naughty:

20090724284.th.jpg

Zakupione u Tom77 :notworthy:

Teraz ostatnia modyfikacja silnika przede mną, montaż Fmic :kox:

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:09_________________________________________________Sprzegło siedzi na aucie :decayed: w końcu nastał spokój z szarpaniem i ślizganiem sie :kox:

Coolerek do mnie juz jedzie :naughty:

A w miedzy czasie ustrzeliłem parcha na CPNie :przebiegly:

fotka1cpn.th.jpg65069716.th.jpghdrdscn7471and2more.th.jpgdscn7497.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.