Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że ładny rozpierdziel był pod kierownicą [emoji6] jakie światło daje ta lampka z kamerką? W zestawie były dwie strony żeby świeciło podobnie do siebie, czy chinole nie pomyślały i jest różnica w oświetleniu tablicy?
No sufitu to jestem bardzo ciekawy [emoji2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No problem na dwa dni był, ale juz ogarnięte wszystko w kabelkologi, parcianką polepione aby nie było takiego bałaganu. Lampka ma biały/zielony LED:grin: ogólnie przy montaz odpadł ten led, ale klej na gorąco, obudowa cała uszczelniona i działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta kratka na suficie będzie ^_^ niezła plątanina przewodów pod kierownicą.  Z czego jest gałka biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitka juz zerwana, wyczyszczona, czas operacyjny: godzina dla demontazu i skrobania

18952826_1326488940754273_36679254026391

18954718_1326488677420966_89728722348181

Teraz zostaje mi poprowadzenie kabli RCA(na dalsze potrzeby gdybym coś tam chciał załozyć jeszcze, moze wyprowadzenie instalacji dla kamerki drogowej. 

Naprawiłem też dekor z przyciskami

19055493_1325404500862717_20743623573475

Teraz mocowanie ramki jest sztywne i solidnie sklejone, zrobiłem konstrukcje z plastiku jako stelaż dla koszyka, wczęsniej było klejone na kleju kauczukowym, ostatnio urwałem...

Panel pod elektryke przemyty nitrem, niby nic a tak go wyczysciło ze wyglada jak lakierowany

19092879_1325404557529378_30636446827367

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawaj relacje kowi, może się szarpne. Ile w końcu wziąłeś tego materiału? I w sumie ostateczny koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsufitka ma 200x80, sprzedają 100x150 i co metr. Cenowo zalezy wiele od materiału, bo zwykłe na podsufitki kosztuja od 15zł za mb, jakieś wyszukane wzory wiadomo drozsze 50-200zł mb, klej w spreyu 15zł i to własciwie tyle. Ja kupiłem 300x150 materiał, bo tą krate bedzie trzeba jeszcze gdzieś wcisnąć, jak mi cos odwali to obszyje fotele w taką krate.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kowi87 napisał:

podsufitka ma 200x80, sprzedają 100x150 i co metr. Cenowo zalezy wiele od materiału, bo zwykłe na podsufitki kosztuja od 15zł za mb, jakieś wyszukane wzory wiadomo drozsze 50-200zł mb, klej w spreyu 15zł i to własciwie tyle. Ja kupiłem 300x150 materiał, bo tą krate bedzie trzeba jeszcze gdzieś wcisnąć, jak mi cos odwali to obszyje fotele w taką krate.

 

Tyle ze u mnie sedan, ale ilościowo wolałbym mieć jednak nadmiar, tym bardziej, że cena nie zabija.. Tylko jak z wyciaganiem podsufitki z sedana, gdzies było o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam kleju w sparyu, sam u siebie w sedanie oklejałem sufit i jak auto postoi na słońcu to ten klej  odpuszcza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, sebgra napisał:

nie polecam kleju w sparyu, sam u siebie w sedanie oklejałem sufit i jak auto postoi na słońcu to ten klej  odpuszcza 

A który polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kowi87 napisał:

A który polecasz?

miałem ten i ten 

http://allegro.pl/klej-w-aerozolu-spray-400ml-tapicerka-podsufitki-i5311715584.html

http://allegro.pl/permatex-klej-do-tapicerki-podsufitek-dywanow-i6707437701.html

narazie odpusciłem temat bo nie mam ochoty wyciagac 3 raz podsufitki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co te dwa dały rade czy nie dały skoro piszesz że 3 raz nie chce ci sie?

Na forum golfa polecają bonaterm na pędzel

http://allegro.pl/klej-bonaterm-a-1l-na-pedzel-do-tapicerki-boczkow-i5197535451.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy mam bardzo dobry klej 3M w sprayu. Podesle jutro fotki jak chcesz to moge nawet Ci wyslac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ja 4 lata temu u starszego w aucie całą nowa podsufitkę kleiłem tym:

http://allegro.pl/klej-tapicer-skaj-eko-skora-alkantara-0-8kg-i6849475012.html

już tyle lat i świetnie się trzyma, jak coś to tylko bierz żeby rozprowadzać pędzlem, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinoa4b5 napisał:

Kowi ja 4 lata temu u starszego w aucie całą nowa podsufitkę kleiłem tym:

http://allegro.pl/klej-tapicer-skaj-eko-skora-alkantara-0-8kg-i6849475012.html

już tyle lat i świetnie się trzyma, jak coś to tylko bierz żeby rozprowadzać pędzlem, 

a to taki mam tylko w spreyu kupiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta krata fajna ale do VW a przecież to 0000 i to VW powinien brać przykład , ale co gust to gust [emoji5]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, folia też sie nie podobała:grin: krata jest z foteli GTI, masz racje, ale ja nie lubie klepać czegoś kto juz to ma, dlatego wybrałem nieoklepaną krate na podsufitke, niz czarną alkantare, którą spotkasz w 80% projektów na byle zlocie.

75417182.1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...