Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, tylko tył siedzisko i chyba plecy, musiał bym sprawdzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy i zapewne ostatni w tym roku zlot odbębniony

spacer.png

Edytowane przez Kowi87
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Mega słaby ten tył. W ogóle nie pasuje do dopracowanej reszty auta. Sto razy lepszy jest zderzak tylny z przeszczepioną dokładką s-line b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie siedzi. Zawsze mi po głowie chodziła taka rzeźba przodu, ale brakowało siana i odwagi. Teraz widać że siadło jak złoto :D Graty włożonej pracy.. serio
A co do tyłu to jest jedyny w swoim rodzaju. Choć osobiście pomyślałbym nad delikatnie większymi kominami. Ciekawe jakby siadły całe czerwone lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy czerwone tam nie zawitają, kolorystyka jest ukręcona do kremu i czerni celowo, czerwona lampa gryzła sie z zamysłem. Dokładka z B6 na tyle nie robiła roboty w stosunku do tej co mam, robiłem przymiarke sobie na sucho i wychodził taki zwykły zderzak. Cały urok tego nieco spiertolił plastikmen bo zespawał na gładko odcinając charakterystyczny rant(czasy pandemii i "dobry człowiek" nie pracował, takze dałem temu który "spawał" -> lakiernik ratował sytuacje), na zime planuje wymiane końcówek na 90-100mm i być moze zmienię(wydłuże) spliter do samej końcówki bo tu popełniłem błąd wizualny patrząc od tyłu, brakuje jakby dwururki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu dojdzie znaczek na klape i większe końcówy i zaraz będzie lepiej :) te lampy z tyłu może okleić najjaśniejszą folią? Takie "przeźroczyste" czarne się trochę gryzą z resztą czerni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bjoern napisał:

Z tyłu dojdzie znaczek na klape i większe końcówy i zaraz będzie lepiej :) te lampy z tyłu może okleić najjaśniejszą folią? Takie "przeźroczyste" czarne się trochę gryzą z resztą czerni.

Brałem pod uwagę przyciemnienie tych lamp, ale to z czasem, to juz detal jest, lampy miały pójść na przeróbke na LED(drukowana płytka smd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

spacer.png

Edytowane przez Kowi87
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie dodawałem, była sesja ostatnia w tym roku. Jestem w trakcie zbierania gratów do usługi tapicerskiej.

- kupiony fotel recaro dla zdemontowania elementu z napisem recaro(mój uszkodzony)

- kupione maty grzewcze dla recaro przednich

- udało sie kupić wkłady fotochrom do lusterek za rozsądne pieniądze.

Oraz kilka fantów z aliexpress, typu nakładki na pedały, korki pod maske czarnefotel.jpg

DSC00084s.jpgDSC00076a.jpgDSC00067a.jpgDSC00061.jpg

Edytowane przez Kowi87
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za***ista teraz ta twoja audi drugiej na pewno nie ma takiej jak twoja,Kowi87 mam do ciebie prośbę podrzuciłbyś link z aliexpress dop nakładek na pedały bo sam szukam do swojej i powiedz mi jak ze spasowanie tego byłbym wdzięczny bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2020 o 00:44, Arturoo napisał:

Koło do niej pasuje jak tata do mamy :decayed: 

czyli pasuje dobrze:wub::banan:

Jakieś tam foty zimowe też były.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Zima troche rozbiła mi plany na czas zimy, nie zmieniłem letnich w grudniu bo zakładałem że zima to abstrakcja, plan był na styczeń odstawić auto na ściemę szyb, ale z racji że auto jest na secie letnim to temat spuchł, a kręcenie gwintem odpada, nie chciało mi sie robić szopki na jeden wyskok przy takich mrozach jak były.

Za niecały miesiąc będzie solidna zmiana we wnętrzu, ostatni etap dla tego auta i przerzucam sie na inne.:hi:

Edytowane przez Kowi87
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, --Rafcio-- napisał:

uchyl rąbka tajemnicy jakie nastepne auto :D

Tiguan, rękawy już podciągnąłem, skompletowany pakiet R-line zewnętrzny, wpadły brązowe skóry i aktualnie czekam na lakiernika. Wlecą jeszcze spojlery progowe z rurek :facepalm:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...