Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi, pytanie jak zmieściłeś rozpórkę górną biorąc pod uwagę przewody klimy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno trzeba było podginać, ja przy okazji wymiany amortyzatorów włozyłem jakos mocowania rozpórki bez inwazji tych rurek:grin: wiec drobna kombinacja i normalnie wchodzi to mocowanie i narazie tak zostało, bo samej listwy łączącej nie przykręciłem do tej pory:facepalm: ale teraz na wiosne to zrobie juz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna sesja na stronie 112 a mamy ich 91 :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba przestaw na 20 postów wyswietlanych na strone:wink:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

Skoro juz wątek mi odkopaliscie to wrzuce pare szotów z dzisiejszej wycieczki:naughty:

DSC05033_zpsbe471acf.jpg

DSC05040_zpsf85f239c.jpg

DSC05026_zps04678dc9.jpg

DSC05037_zpsd95a9375.jpg

jak widac hak jest tam gdzie jego miejsce:kox:

DSC05042a_zps3982a1a1.jpg

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

DSC05032_zps728ff387.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie mów że u Was dzisiaj tyle śniegu naj***o:kox: Fotki fajne, zapodaj coś do kalendarza:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie mów że u Was dzisiaj tyle śniegu naj***o:kox: Fotki fajne, zapodaj coś do kalendarza:naughty:

u nas tak sypie że chyba też porobię jakieś zdjęcia w nocy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 10 było tak

842949_435662179836958_942741957_o.jpg

Dzisiaj od rana wygląda mniej wiecej tak

DSC05046_zpsc1c23bc2.jpg

:naughty: ładnie przez ponad dobe doj**ało śniegu po próg:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie mów że u Was dzisiaj tyle śniegu naj***o:kox: Fotki fajne, zapodaj coś do kalendarza:naughty:

Miałem to samo zasugerować :)

Ja właśnie zapaliłem kominek pod maską, co by nie odgarniać śniegu. A też nawaliło co nie miara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ślonsku czorno:thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rano otwierałem drzwi to śnieg nimi zgarniałem a jebie jeszcze cały czas do tej pory i jeszcze fc**j zawiewa :naughty: Śmiałem się z kumpla że mk3 na glebie dopiero tydzień temu wyjechał z garażu od ponad miesiąca a sam też będę czekał aż porządek zrobią z drogami :facepalm: Za rok jednak podkręcę gwint trochę do góry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja sobie nie wyobrażam jeżdzić na glebie takiej jak w sezonie i do tego na 16", teraz jade to odśnieżam wszystko, a co dopiero na poprzednich ustawieniach... zderzak bym chyba zgubił:facepalm: a tu gdzie dzisiaj byłem to 90% że bym siadł na sniegu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tragedii tylko że siedzę teraz u mojej gdzie jest dość stromy podjazd na podwórko :wink: A przez dwa lata tylko raz mnie ostatnio sąsiad musiał szarpnąć passatem ale wmawiam sobie że zimówki z 05 i nie ma czym ciągnąć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ślonsku czorno:thumbdown::decayed:

ale juz nie długo - własnie mowili w pogodzie.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! Mam pytanie odnośnie tych progów od S4. Odstawiłem właśnie autko do lakiernika i listwy drzwiowe poszły już OUT nakładki progowe już zamówione wraz z mocowaniami i teraz pytanie co jest mi jeszcze potrzebne żeby to wyglądało jak trzeba ????? Dodam ze listw w drzwiach nie będzie wcale a audi jeszcze przed lift. Szukałem trochę po forum ale już sam nie wiem dokładnie teraz co i jak ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! Mam pytanie odnośnie tych progów od S4. Odstawiłem właśnie autko do lakiernika i listwy drzwiowe poszły już OUT nakładki progowe już zamówione wraz z mocowaniami i teraz pytanie co jest mi jeszcze potrzebne żeby to wyglądało jak trzeba ????? Dodam ze listw w drzwiach nie będzie wcale a audi jeszcze przed lift. Szukałem trochę po forum ale już sam nie wiem dokładnie teraz co i jak ????

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-progow-s4-b5-a4-b5-231081/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! Mam pytanie odnośnie tych progów od S4. Odstawiłem właśnie autko do lakiernika i listwy drzwiowe poszły już OUT nakładki progowe już zamówione wraz z mocowaniami i teraz pytanie co jest mi jeszcze potrzebne żeby to wyglądało jak trzeba ????? Dodam ze listw w drzwiach nie będzie wcale a audi jeszcze przed lift. Szukałem trochę po forum ale już sam nie wiem dokładnie teraz co i jak ????

ogarnij sobie jakiś klej do plastików PUR, bo najlepiej by było podspawać troche te progi po rogach(zwykły spawacz plastików tego Ci nie ogarnie), musisz kupić mocowanie w tylnym nadkolu do progów od S4, reszte walisz na klej, jak masz listwy progowe od S4 to dobrze, jak nie to tniesz swoje wiec przydał by sie dremel z odpowiednia tarczą, trzeba dosć precyzyjnie to podciąć, błotniki musisz zaspawać z przodu:wink: i to w zasadzie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...