Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę mi się czytać wszystkich 101 stron :decayed:

to zapytam o :

Jak Ci działa Antena Triflex ?? Jest warta tych 200złotówek ?? Dobrze zbiera fale Cb oraz FM ?

Oraz czy po wycięciu środkowego tłumika zaczął głośniej pracować czy za wielkiej różnicy nie było no i czy coś mu się przez ten zabieg lepiej oddycha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja na triflex nie narzekam, ściaga z 3km dla mnie to wystarczajce, FM słabo zbiera, mozna by se pokuścić o jakaś dodatkową antene na szybe, ale że ja radia nie słucham to wali mnie to, chciałem mieć tylko nierozpoznawalne CB bez pierdzielenia sie antena co postój:wink: do miasta jest to dobra antenka

Co do środkowego tłumika, u mnie i tak głosno było, wiec nie odczułem róznicy w dzwięku, czy cos daje? w sumie to chyba nie, nie odczułem jakiegos przyrostu mocy po wycieciu, ja usunałem tłunk bo mnie zwyczajnie fizycznie denerwował, miał jakaś złoczke elastyczna wspawana na środku auta(fabrycznie jej nie ma) noi zawadzalem tym wszedzie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy to w sumie triflex nie jest zły bo tak się zastanawiam właśnie nad triflexem albo georgia presidentem bo ona też tak zbiera normalnie do 5km a podobna bardzo cena za te 2 a że już się naczytałem tyle tych opini i każdy gada co innego i nie ma żadnej sensownej odpowiedzi .

A to jak już mówisz że miałeś głośno i nie odczułeś różnicy to chyba sobie dam spokój :D bo przy większych trasach doprowadzało by mnie do szału takie buczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero jak wytniesz ostatni to jest głosno, środkowy jakos bardzo nie pogłasza atmosfery w środku, róznice oczujesz dopiero jak wsiądziesz do seryjnej benzyny, jak moze być cicho w A4:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak musi być szczególnie jako dystans ,gdyby ktoś za blisko ciebie parkował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak to podstawa tego projektu, gdyby nie było haka to projekt by nie istniał:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaria matką tuningu:facepalm:

Silnik nawalił:facepalm:

Pękł blok, prawdopodbnie juz dłuższy czas, bo pociło sie już w zimie...a teraz to juz plamy zostawiałem, myslałem że to simering na wale puszcza, no ale sami zobaczcie:whistling:

DSC08965_zpsf569522a.jpg

DSC08964_zps403d11d2.jpg

DSC08967_zpsde6fdd45.jpg

Jak by ktos miał/słyszał o kompletnym silniku AWX to dawać znać, najlepiej jeszcze siedzący w aucie, interesuja mnie z A4/passat i chyba octavia miała wzdłużny... moze być bez turbo, ale reszta musi być, jeśli ktos jest po takim swapie to fajnie by było jak by sie wypowiedział co moge zostawić, alternator, klima...

jesli kupie nowy silnik graty z mojego będą na sprzedaż:hi:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-swap-silnika-1-9tdi-90ps-ahu-1-9tdi-131ps-avf-skrzyni-6-biegow-61467/ sie przyda temat:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym sposobem zamiast felg będzie silnik.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak wyszło, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wleci mocniejsza motorownia i będzie jeszcze lepiej za***rdalać. Powodzenia !!

Kowi tu masz namiary na gości którzy mielą audice i passaty niedalo Tarnobrzega, nie raz brałem od nich graty --> Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. karomax albo auto części jeziórko w google

Trzeba dzwonić bo na maile nie odpisują. Zawsze może jakaś część się znajdzie, choćby chłodnica paliwa czy pompka z baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ja szukam czegos kompletnego, tutaj znalazłem kompletny z osprzetem, ale cena jakaś niska jak na wszystko, chyba ze w jego rozumowaniu silnik z osprzetem jest bez osprzętu:grin:

SILNIK SWAP A6 C5 PASSAT B5 1.9 TDI AVF AWX 130 KM (3457017826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

silnik wtryski Audi A4 A6 passat b5 FL 1,9 tdi 130 (3485665233) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

narazie rozgladam sie bo wszystko okaże sie ile za robocizne bede musiał wybulić, w jednym i drugim przypadku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze peklo dosc sporo....:facepalm::facepalm::facepalm: kutwa jak to mozliwe przecie KOWI tylko do kosciola nim jezdziles i raz na zlot w Ostrowie :polew::polew:

a tak na powaznie szlak jakos juz przetarty przez sebe ...w takich swapach najgorsza elektryka ale widzialem ze seba cos tam popisal wiec nie bedzie chyba tak strasznie.....powodzenia i czekamy na REZULTATY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to rozeznaje kwestie finansowe co i jak:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej najtaniej to tylko slupek wtargac z tego samego motoru,kwestia tego jak duza roznica cenowa bedzie miedzy swapem a tym......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli bym został z tym co mam, to niewiem czy by nie wleciał wałek od SDI, w końcu i tak uszczelka by poszła do wymiany tak bym zaraz go nie musiał rozbierać ponownie, tylko chłopaki trzeba znaleźć taki słupek nie po milionie kilometrów noi nie z powypadkowca... odszedł by koszt nowego rozrządu, jedyne co paski bym nowe kupił.. zobaczymy jeszcze

bo z AWXem to jest tak że znalazło by sie w miare młodego z 2005r, w skodach chyba wkładali do 2008r ten silnik tak wiec w miare swiezy byłby... tylko wex i znajdź:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi wszystko to loteria,nie ma gwarancji czy za 20tys i tego awx/avf-a nie trza bedzie rozbierac do uszczelki czy czegos innego....przy tych motorach tez juz jest duzo km nabite...chyba jak mowisz skody sa najswiezsze bo tam byly one najpuzniej....ale i tak wszystko to loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...