Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aaaaa że niby takie b6, tylko lepsze bo plastiki się nie łuszczą :kox:

no cos w tym stylu :decayed:

:polew: :polew:

Rezanie bixenonu i dziennych kufa w toku :evil:

[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:47_________________________________________________Bix załozony, dzienne podpięte, ale bedzie zmiana dojdzie drugi przekaźnik, zeby mozna było sobie właczać dzienne kiedy sie chce :wink4: poniewaz takie właczanie po zapłonie odrazu to zdeczka będzie uciązliwe :gwizdanie:

Jutro moze nagram jakis filmik jak to wygląda

74382942.jpg

80178064.jpg

58225899.jpg

82665562.jpg

W miedzy czasie doszły głosniki i dystanse na przód :kox:

gosniku.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bixy robią robotę i tu na zdjęciu i w realu i w świeceniu, nie? :evil:

boczki pod głośniki będziesz przerabiał czy utkniesz to tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bixy robią robotę i tu na zdjęciu i w realu i w świeceniu, nie? :evil:

boczki pod głośniki będziesz przerabiał czy utkniesz to tam?

świecą za***iście, lecz trzeba bedzie ustawic je u diagnosty :naughty: a co do głosników będa siedziały za tapicerką, dystanse P&P :wink4: podziekowania dla Groncza :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie, ale jaki jest plan na grill? bo teraz to zupełnie do niczego nie pasuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się doczekałeś :tongue4:

Elegancko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie, ale jaki jest plan na grill? bo teraz to zupełnie do niczego nie pasuje :gwizdanie:

tak wiem z tym grilem trzeba coś zrobić :gwizdanie: są dwie opcje, maluje ramke w czerń, bądź w kolor nadwozia, zrobie jakaś sensowną fotke w dzień i zrobi sie VT :wink4: noi druga sprawa przydało by sie kierunki ściemnić :)

Pojeździłem troche teraz po nocy, w ogóle depo przy tym to syf jeśłi chodzi o ilosć światła na drodze :kox: :kox: mówie tu tylko o światłach mijania, na długich to w ogóle dzień :slina:

A co do dystansów sa zrobione ze wzoru umieszczonego na forum :wink4: Gronczo sie tym zajął :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tu widział grill od Eski :gwizdanie:, samo maźnięcie ramki wg mnie nie wiele da :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tu widział grill od Eski :gwizdanie:, samo maźnięcie ramki wg mnie nie wiele da :cool1:

nie ma hajsu na grila, radio jest priorytetem :naughty: więc będziemy malować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie brzydkie lampiony, takie brudne... :gwizdanie: :naughty: Powiem Ci kowiaczku że ładnie wyglądają te Twoje lampionki :good: pasują do szaraczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie brzydkie lampiony, takie brudne... :gwizdanie: :naughty: Powiem Ci kowiaczku że ładnie wyglądają te Twoje lampionki :good: pasują do szaraczka :)

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:

i okleić halo :gwizdanie:

a ten tego "wyjątkowo" nie możesz być w niedzielę czy "jak zawsze" będziesz? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:

i okleić halo :gwizdanie:

okleić halo znaczy??

a ten tego "wyjątkowo" nie możesz być w niedzielę czy "jak zawsze" będziesz? :bag:

tego nie moge Ci powiedzieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okleić halo znaczy??

ziółty albo przydymić je :decayed:

tego nie moge Ci powiedzieć :decayed:

tajemnica, chcesz nas zaskoczyć? :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze pomyśle z tym, kierunki też przydało by sie przyciemnić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie brzydkie lampiony, takie brudne... :gwizdanie: :naughty: Powiem Ci kowiaczku że ładnie wyglądają te Twoje lampionki :good: pasują do szaraczka :)

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:

a mi ten grill jakos gra z poliftowym zdesiem i spryskami na nim jakis taki nowoczesny :good::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...