Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi, jak wsadzisz rozpóre to daj znac jak ją wsadziłes, bo mi nie chce zbytnio wejść, obciera o przewody od klimy :gwizdanie:

musi trzec, przewodow za bardzo nie podegniesz, ja dalem kawalek gumy pomiedzy z rury stomilowskiej gruboscki kilku mm :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kowi, jeśli chodzi o hak miałem ten sam problem: brak kluczyka. Jest w radomiu mechanior, załatwił mi to w 30 sekund. Jak coś to pisz na PW

Ale zdemontował Ci hak w sposób nie inwazyjny z mozliwoscia zakładania go z powrotem, ja mam hak westfalia fabryczny wbity w dowodzie, w końcu to ciężarówka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość norbertdriver

Ja również mam firmy wesfalia, w jednym miejscu jest nawiercony zamek, w każdej chwili mogę go ponownie założyć.

Już kilka razy ciągnąłem przyczępkę i jest OK :good: Żadnych zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, jeśli chodzi o hak miałem ten sam problem: brak kluczyka. Jest w radomiu mechanior, załatwił mi to w 30 sekund. Jak coś to pisz na PW

Ale zdemontował Ci hak w sposób nie inwazyjny z mozliwoscia zakładania go z powrotem, ja mam hak westfalia fabryczny wbity w dowodzie, w końcu to ciężarówka :decayed:

ale nawet jak masz fabryczny hak który da sie odpinać (nie jest na stałe) to niebiescy moga się czepić że nie jest gałka w bagażniku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja mam hak wbity w dowód a nie mam go już 2 czy 3 lata i nikt się nie przyczepił.

W drugą stronę mogą się czepiać :wink4: [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 08:55_________________________________________________

Ja również mam firmy wesfalia, w jednym miejscu jest nawiercony zamek, w każdej chwili mogę go ponownie założyć.

Już kilka razy ciągnąłem przyczępkę i jest OK :good: Żadnych zastrzeżeń

Norbert, chyba będziesz Tym który przekona Kowiego do demontażu haka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja mam hak wbity w dowód a nie mam go już 2 czy 3 lata i nikt się nie przyczepił.

W drugą stronę mogą się czepiać :wink4: [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 08:55_________________________________________________

Ja również mam firmy wesfalia, w jednym miejscu jest nawiercony zamek, w każdej chwili mogę go ponownie założyć.

Już kilka razy ciągnąłem przyczępkę i jest OK :good: Żadnych zastrzeżeń

Norbert, chyba będziesz Tym który przekona Kowiego do demontażu haka :tongue4:

chodzi o to że hak jeżeli jest odpinany nie z jednego kawałka żelastwa to ma byc odczepiany bo pododuje dużo większe zniszczenia w trak cie kolizji. To że masz Armi wbity a fizycznie go niemasz to nikogo nie interesuje.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w większości państw Europy Zachodniej za jazdę z hakiem bez przyczepy płaci się wysokie mandaty. Przepisu tego szczególnie rygorystycznie przestrzega się w Niemczech i Austrii. Hak z łatwo zdejmowanym zaczepem to również dobre rozwiązanie dla właścicieli samochodów reprezentacyjnych. Jeśli nie ciągniemy przyczepy i nie mamy umocowanego na haku bagażnika rowerowego, możemy zaczep schować pod zderzakiem, nie szpecąc auta.
cytat choćby z tąd http://www.motofakty.pl/artykul/samochod_z_hakiem.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaldo, w takim razie mój pazdzioch juz dawno powienien nie jeżdzić po drogach, nic nie spełnia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaldo, w takim razie mój pazdzioch juz dawno powienien nie jeżdzić po drogach, nic nie spełnia :polew:

tzn w polsce sie bardzo nie czepiają choć podobno od kiedy weszliśmy do uni to jest takie wymaganie z tym że raczej policja to olewa. No chyba że sie trafi na jakiegos pie...onego służbiste co nie będzie sie miał czego czepic to sie może czepic tego. Tzn oby nie ja tylko informacyjnie nie złośliwie :decayed:

aha gadałes z tym gościem o tych kratkach? Bo dalej jeżdza u mnie w bagażniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem mu PW, odpisał ze sie odezwie do ciebie :facepalm:

aha ok narazie mi to nie graci więc to jego problem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno u mnie nic sie nie działo i w sumie dalej nic szczególnego sie nie dzieje, wszelkie mody porzuciłem na rzecz ekspluatacji... :wallbash: ale zeby miała wygladać, pierw musi jeżdzić :rolleyes: , wiec na wiosne przewiduje szok :decayed:

A tym czasem :przebiegly:

opony1.jpg

opony2p.jpg

A to główna przyczyna nie kupienia gwintu :wallbash:

rozrzd.jpg

Cena znakomita :decayed:

jeszcze na oku mam uszczelke pod głowicą :gwizdanie:

Dzieki Puerto :hi:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 17:08_________________________________________________Pytanie ile simeringów potrzeba przy wymianie rozrządu :mysli: 2 czy 3 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dałeś za oponki?? i jaki masz rozmiar? mnie też teraz czeka taki zakup na moje 16

to powiem Ci kupuj na dniach przez miesiąc na sztuce zdrozały o 20zł, teraz pewnie będa szybciej drozeć, ja brałem z alegro 359zł/szt +35zł dla kuriera[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 17:13_________________________________________________rozmiar 205/55/r16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te opony :naughty::kox:

a jakie ładne sutki mają :decayed::slina: :>[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 17:28_________________________________________________Nowe to nowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musze felge nabyc, chyba będzie to biedrona bo są w dobrych cenach :naughty:

:good: tffffarta felga :>

oponki lux, ciekawe jak będą wgryzały się w śnieg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...